Dziewczyny jestem przerażona i sama nie wiem co o tym myślec. Byłysmy wczoraj
u pediatry na wizycie kontrolnej i ta skierowała nas do neurologa. Moja Mała
ma 7 tyg. i strasznie wysoko dzwiga główke. Do tej pory cieszyłam się że jest
taka silna i w ogóle, a teraz nie wiem czy mam płakać z tego powodu. Jak ja
biore na rece to tez odgina mi sie do tyłu. Poza tym ok. Jest bardzo żywym
dzieckiem. Dziewczyny proszę jak któras tak miała napiszcie czym to grozi i w
ogole. Wizyte u neurologa mam dopiero we wtorek i chyba wykoncze sie nerwowo
do tego czasu

(((((((