Dodaj do ulubionych

Trzeci migdał

11.10.07, 10:58
Witam!
Kochani bardzo Was proszę o pomoc. Jestem mamą 4,5 latka. Od roku, kiedy mały
poszedł do przedszkola mamy kłopoty z przerośniętym migdałkiem, jesteśmy pod
stałą opieka laryngologów. Nawet pod względem alergicznym został przebadany i
nic(na szczęście).Jednak na chwilę obecną wpadliśmy w jakiś kanał z którego
nie mogę wyjść. Lekarka prowadząca skierowała nas na zabieg a ta która ma go
wykonać kazała nam czekać do grudnia. A efekt jest taki, że nie mam lekarstw
nos jest zatkany, mały nie dosypia, i jeszcze zaczął kaszleć. Błagam!!!!! Was
o jakieś rady bo ja już nie mam sił i pomysłów jak z tej sytuacji wybrnąć.

Pozdrawiam
Załamana mama
Obserwuj wątek
    • myrek02 Re: Trzeci migdał 11.10.07, 12:21
      ja mam podobną sytuację i na razie podaje leki uodparniające , to się nazywa
      jakoś tak : Luivag , podaje się przez 28 dni , potem 28 dni przerwy i znowu.
      Pozdrawiam.
    • bj32 Re: Trzeci migdał 11.10.07, 12:26
      Moze tu coś wiedzą
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=577
      • kiga1 Re: Trzeci migdał 11.10.07, 13:21
        Wielkie dzięki za radę zapytam tam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka