Dodaj do ulubionych

proszę o pomoc

28.10.07, 23:20
mój mały od poniedzialku jest na lekach...miał czerwone gardło,
kaszel katar..lekarka stwierdziła ze jeszcze dzień dwa byłaby
angina...dostał bactrim, salbutamol....niby było juz ok ale wczoraj
zaczął płakać ze boli go brzuch dostał gorączke...po podaniu
nurofenu ból i temp. znikła...przed momentem obudził się z krzykiem
na bolący ból...jak myslicie co to moze być..teraz juz śpi..nie wiem
co robic czy jechać na dyzur czy czekać do jutra i iść do naszego
lekarza.....dodam ze mały ma kiepski apetyt..moze to dlatego?
Obserwuj wątek
    • 5_monika Re: proszę o pomoc 28.10.07, 23:30
      zapytaj tu, w tej chwili jeszce odpowiada tam lekarz
      pzdr
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=907
    • kasia9948 Re: proszę o pomoc 28.10.07, 23:30
      znasz swoje dziecko najlepiej
      gdyby mój tak miał a usnąlby i nie miał gorączki to pewnie bym
      poczekała upewniwszy sie że to nie wyrostek .Przy rozwijającej się
      anginie itp często są problamy z brzuszkiem .Rozumiem że to pierwszy
      wyskok temp od poniedzałku?
      • gosia827 Re: proszę o pomoc 28.10.07, 23:40
        tak goraczkę dostał dopiero przy tym bólu brzuszka..tzn
        wczoraj...ale gorączka po syropie mija..do tej pory miał trzy
        ataki..wczoraj jeden dzisiaj dwa....a jak rospoznać ze to nie
        wyrostek-pytam tak na przyszłosć?
        • 5_monika Re: proszę o pomoc 28.10.07, 23:45
          cyt:" Z innych objawów pomocnych przy rozpoznaniu ostrego zapalenia
          wyrostka są: nasilenie się bólu przy podniesieniu prawej kończyny
          dolnej do pionu oraz nasilenie się bólu w prawym dole biodrowym przy
          ucisku okolicy lewego dołu biodrowego. "
          reszta tu:
          www.grabieniec.pl/pokaz_artykul.php?id_artykulu=164
          • gosia827 Re: proszę o pomoc 28.10.07, 23:51
            dziekuje za odpowiedź ...mam nadzieje ze to nie wyrostem...chociaz
            pokazywał brzuszek tak jakby z prawej strony...póki co mały
            śpi..jesli nic nie wydarzy się w nocy z rana i tak biegnę do swojej
            lekarki....
    • kasia9948 Re: proszę o pomoc 28.10.07, 23:57
      dziecko też wymiotuje ,ja po takich akcjach robiłam badanie krwi
      żeby zobaczyć OB i leukocytozę (białe krwinki) przy wyrostku są >
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka