gosia827
28.10.07, 23:20
mój mały od poniedzialku jest na lekach...miał czerwone gardło,
kaszel katar..lekarka stwierdziła ze jeszcze dzień dwa byłaby
angina...dostał bactrim, salbutamol....niby było juz ok ale wczoraj
zaczął płakać ze boli go brzuch dostał gorączke...po podaniu
nurofenu ból i temp. znikła...przed momentem obudził się z krzykiem
na bolący ból...jak myslicie co to moze być..teraz juz śpi..nie wiem
co robic czy jechać na dyzur czy czekać do jutra i iść do naszego
lekarza.....dodam ze mały ma kiepski apetyt..moze to dlatego?