Dodaj do ulubionych

różyczka

06.11.03, 09:09
jakie są objawy rózyczki??
Obserwuj wątek
    • sarna_2003 Re: różyczka 08.11.03, 22:46
      agadd02 napisała:

      > jakie są objawy rózyczki??

      wysoka goraczka i czerwone krosty.....nie trzeba dawac antybiotyku, sama
      choroba nie jest grozna.....corka kolezanki mojej miala rozyczke w wieku 7 m-cy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka