agadd02 06.11.03, 09:09 jakie są objawy rózyczki?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sarna_2003 Re: różyczka 08.11.03, 22:46 agadd02 napisała: > jakie są objawy rózyczki?? wysoka goraczka i czerwone krosty.....nie trzeba dawac antybiotyku, sama choroba nie jest grozna.....corka kolezanki mojej miala rozyczke w wieku 7 m-cy. Odpowiedz Link Zgłoś