Dodaj do ulubionych

Kebab gorzowski

18.02.04, 12:34
Bardzo rzadko zdarza mi się zjeść kebaba, ale jak już mam ochotę, to mam ją
bardzo wielką. Gdzie w Gorzowie jest dobry kebab? Hilfe freunde
Obserwuj wątek
    • zole Re: Kebab gorzowski 18.02.04, 14:51
      Obok Letniej najlepszy!!!!!
    • hiro Re: Kebab gorzowski 18.02.04, 22:12
      bar10der napisał:

      > Bardzo rzadko zdarza mi się zjeść kebaba,
      no to huj pytasz?!
      jedz frytki, naleśniki -pierogi i nie truj się stary i głupio nie pytaj!




      ale jak już mam ochotę, to mam ją
      > bardzo wielką. Gdzie w Gorzowie jest dobry kebab? Hilfe freunde
      • lepian4 Re: Kebab gorzowski 20.02.04, 07:17
        hiro napisała:

        > bar10der napisał:
        >
        > > Bardzo rzadko zdarza mi się zjeść kebaba,
        > no to huj pytasz?!
        > jedz frytki, naleśniki -pierogi i nie truj się stary i głupio nie pytaj!
        > ale jak już mam ochotę, to mam ją
        > > bardzo wielką. Gdzie w Gorzowie jest dobry kebab? Hilfe freunde


        Freunde, nicht diese Töne! Kebab jest bez watpienia zdrowszy od frytek.
        Ostatecznie to tez normalne, ze u niektorych juz przedwiosnie budzi wielka
        ochote, a to jest nie tylko zdrowe, ale i przyjemne.
        • hiro Re: Kebab gorzowski 21.02.04, 15:16
          lepian4 napisał:

          > hiro napisała:
          >
          > > bar10der napisał:
          > >
          > > > Bardzo rzadko zdarza mi się zjeść kebaba,
          > > no to huj pytasz?!
          > > jedz frytki, naleśniki -pierogi i nie truj się stary i głupio nie pytaj!
          > > ale jak już mam ochotę, to mam ją
          > > > bardzo wielką. Gdzie w Gorzowie jest dobry kebab? Hilfe freunde
          >
          >
          > Freunde, nicht diese Töne! Kebab jest bez watpienia zdrowszy od frytek.
          > Ostatecznie to tez normalne, ze u niektorych juz przedwiosnie budzi wielka
          > ochote, a to jest nie tylko zdrowe, ale i przyjemne.
          Freunde, nicht diese Töne! Kebab -bytka ablbo ne bytka to je zapytka/po czesku/
          i nie wygarniaj mnie tonu /mam niski/
          • hiro Re: Kebab gorzowski 21.02.04, 15:18
            hiro napisała:

            > lepian4 napisał:
            >
            > > hiro napisała:
            > >
            > > > bar10der napisał:
            > > >
            > > > > Bardzo rzadko zdarza mi się zjeść kebaba,
            > > > no to huj pytasz?!
            > > > jedz frytki, naleśniki -pierogi i nie truj się stary i głupio nie pyt
            > aj!
            > > > ale jak już mam ochotę, to mam ją
            > > > > bardzo wielką. Gdzie w Gorzowie jest dobry kebab? Hilfe freunde
            > >
            > >
            > > Freunde, nicht diese Töne! Kebab jest bez watpienia zdrowszy od frytek.
            > > Ostatecznie to tez normalne, ze u niektorych juz przedwiosnie budzi wielka
            >
            > > ochote, a to jest nie tylko zdrowe, ale i przyjemne.
            > Freunde, nicht diese Töne! Kebab -bytka albo ne bytka to je zapytka/po czesku/
            > i nie wygarniaj mnie tonu /mam niski/
            >a chwilowo nieobecny-momentalnie ne przitomni:-))
            są jeszcze lepsze......
            • lepian4 Re: Kebab gorzowski 23.02.04, 18:57
              hiro napisała:

              > hiro napisała:
              >
              > > lepian4 napisał:
              > >
              > > > hiro napisała:
              > > >
              > > > > bar10der napisał:
              > > > >
              > > > > > Bardzo rzadko zdarza mi się zjeść kebaba,
              > > > > no to huj pytasz?!
              > > > > jedz frytki, naleśniki -pierogi i nie truj się stary i głupio ni
              > e pyt
              > > aj!
              > > > > ale jak już mam ochotę, to mam ją
              > > > > > bardzo wielką. Gdzie w Gorzowie jest dobry kebab? Hilfe fre
              > unde
              > > >
              > > >
              > > > Freunde, nicht diese Töne! Kebab jest bez watpienia zdrowszy od fryte
              > k.
              > > > Ostatecznie to tez normalne, ze u niektorych juz przedwiosnie budzi w
              > ielka
              > >
              > > > ochote, a to jest nie tylko zdrowe, ale i przyjemne.
              > > Freunde, nicht diese Töne! Kebab -bytka albo ne bytka to je zapytka/po cze
              > sku/
              > > i nie wygarniaj mnie tonu /mam niski/


              Gdziez bym smial wygarniac Tobie niskie tony! Nuce sobie final 9. Symfonii
              Bethovena, w proeuropejskich kregach mowi sie w tym przypadku tez o Hymnie
              Zjednoczonej Europy:

              Freunde schöner Götterfunken
              Tochter aus Elysium
              Wir betreten feuertrunken...
    • piekna_mery_z_domu_starcow Re: Kebab gorzowski 21.02.04, 12:09
      A mi najlepiej smakuje Kebab w tej Tureckiej restauracji gdzie kiedys byl Hey.
      Nie pamietam nazwy, ale jakkos po turecku wlasnie.
      A ponad to polecam sprobowac lahmadzun. Pycha....

      Mit freundlichem Grüßem
      PM
      • Gość: Bernard Re: Kebab gorzowski IP: 5.5D* / *.ed.shawcable.net 22.02.04, 19:48
        Hey piekna,
        Ja tam wole schabowego po warszawsku..
      • zole Re: Kebab gorzowski 24.02.04, 16:34
        Dawny Hey = SFORA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka