e_werty
06.03.11, 14:16
Zacząłem serio...
...traktowac wPiSy...
na forum gorzowskim...
a przeciez nawet tam nie mieszkam...
:)
--
To co napisane w stopce jest aktualne...
Ostrzezenie! Czytanie mych postów i stosowanie ich w zyciu może być powodem strat finansowych oraz uszczerbku na ciele i umysle! Wybór należy do Ciebie! PRECZ Z TV!!! OLEJ WYBORY!!!