thebird2 21.07.11, 10:40 Wczoraj wieczorem Fado zaprosiło do siebie kilka wozów strażackich przy okazji wszystkim w okolicy wyłączono prąd . Czyżby fuszerka w instalacji hotelowej czy może sabotaż przeciwników żużlowców Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Piotr Re: W Fado gorąco IP: *.cdma.centertel.pl 23.07.11, 18:20 To S3 spalało się ze wstydu. Odpowiedz Link Zgłoś