Dodaj do ulubionych

W Fado gorąco

21.07.11, 10:40
Wczoraj wieczorem Fado zaprosiło do siebie kilka wozów strażackich przy okazji wszystkim w okolicy wyłączono prąd .
Czyżby fuszerka w instalacji hotelowej czy może sabotaż przeciwników żużlowców
Obserwuj wątek
    • Gość: Piotr Re: W Fado gorąco IP: *.cdma.centertel.pl 23.07.11, 18:20
      To S3 spalało się ze wstydu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka