hiro
12.04.02, 23:44
DZIĘKI ZA ZABAWĘ -poważnym? forumowiczom/ULA MAREK.P J 24!
POZDRAWIAM CAŁE forum gorzowa.
mimo wszystko to zbyt zamknięte grono jak na mnie.
sorki odpuszczam nie lubię jak mnie byle huj wyzywa!
i tylko mnie i bogu ducha winnego KOKO!