Dodaj do ulubionych

ZMOWA MILCZENIA

12.04.02, 23:44
DZIĘKI ZA ZABAWĘ -poważnym? forumowiczom/ULA MAREK.P J 24!
POZDRAWIAM CAŁE forum gorzowa.
mimo wszystko to zbyt zamknięte grono jak na mnie.
sorki odpuszczam nie lubię jak mnie byle huj wyzywa!
i tylko mnie i bogu ducha winnego KOKO!




Obserwuj wątek
    • hiro Re: ZMOWA MILCZENIA 13.04.02, 01:06
      hiro napisał(a):

      > DZIĘKI ZA ZABAWĘ -poważnym? forumowiczom/ULA MAREK.P J 24!
      > POZDRAWIAM CAŁE forum gorzowa.
      > mimo wszystko to zbyt zamknięte grono jak na mnie.
      > sorki odpuszczam nie lubię jak mnie byle huj wyzywa!
      > i tylko mnie i bogu ducha winnego KOKO!
      >zgodnie z obietnicą-nigdy!!!!!!!!
      pozdro hiro!
      >
      >
      >

      • hiro Re: ZMOWA MILCZENIA 13.04.02, 01:22
        szanse Toruń-Gorzów=0
        sorki poatrzcie na wynik
        hiro !zajżę każdego dnia! bzdur i pustuch postów nie będę nabijał!po co tyle
        emocji było przecież to iternetowy nikt do Was
        zawitał?!malutki hiro a tyle krzyku!a wiecie dlaczego -bo to forum jest
        zamknięte!/dla obcych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/
        w ściganie bawił się i j 24 i marek p i borys silną zmianę obiecali!
        zjebali hira i .......koko?
        ula dostała po uszach -ale skromnie?
        pierdolę taką solidarność!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka