IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.04, 18:10

Cyt. z Lubuskiej....

"...Zbigniew Sejwa, kurator Galerii Fotografii i Nowych Mediów Miejskiego
Ośrodka Sztuki, dodaje, że nie można cały czas zasłaniać się argumentami w
stylu: dziurawe drogi, krzywe domy i cieknące dachy. – Do kultury trzeba
dokładać, a projekt który wygrał konkurs jest świetny. Łączy różne instytucje
ale i zapewnia autonomię – tłumaczy...."

Pewnie że dla Sejwy ważne jest że będzie miał pracę w CEA... pracownię dostał
od miasta.... brat podrzuci jakieś zleconko ... też od miasta....

A co maja mówić mieszkańcy walacych sie "pomników" kultury lewicowców - czyli
gorzowskich walacych sie kamienic?
Kultura? - owszem ale mysli sie o niej mając co jeść i gdzie mieszkać -
powrót ze wspaniałego CEA do nory na Zawarciu jest kiepska perspektywa...
Obserwuj wątek
    • Gość: bronek Re: CEA IP: *.gorzow.mm.pl 17.12.04, 19:47
      racja kazik,sam nie mam i drugiemu nie dam,dlaczego ktoś ma mieć lepiej odemnie.
      • Gość: pies na kulture Re: CEA IP: *.gorzow.mm.pl 17.12.04, 20:36
        Widać że grono szanowne piszące list otwarty to twór iście komuchowski!Dlatego że
        nie obchodzi ich fakt ogólnej biedy, także tej ich duchowej.Oni chcą,a
        mieszkańcy muszą!?Panowie proszę się obudzić! nie jesteście noblistami
        kultury,cały wasz dorobek można zapisać w szesnastostronicowym zeszycie ucznia z
        pierwwszej klasy;
        Jeden dla władzy przygrywa ,drugi robi zdjęcia,trzeci klaszcze.To raczej
        nadymani frustraci!Oni mają nas kosztować milijony?
        Bohemaaaaaaaaaaaahahaha
        • Gość: katon Re: CEA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.04, 03:15
          To raczej
          "> nadymani frustraci!Oni mają nas kosztować milijony?
          > Bohemaaaaaaaaaaaahahaha "


          Jeden z nich - Komisarz Z.S. - chcial stawiać pomnik - jak sie wyraził: "ku
          pamieci bohemy artystycznej" gorzowa....
          ignorant na etacie lewicowego działacza kultury nawet nie wie że Bohema jest
          TYLKO "artystyczna"!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka