Gość: kazik
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
17.12.04, 18:10
Cyt. z Lubuskiej....
"...Zbigniew Sejwa, kurator Galerii Fotografii i Nowych Mediów Miejskiego
Ośrodka Sztuki, dodaje, że nie można cały czas zasłaniać się argumentami w
stylu: dziurawe drogi, krzywe domy i cieknące dachy. – Do kultury trzeba
dokładać, a projekt który wygrał konkurs jest świetny. Łączy różne instytucje
ale i zapewnia autonomię – tłumaczy...."
Pewnie że dla Sejwy ważne jest że będzie miał pracę w CEA... pracownię dostał
od miasta.... brat podrzuci jakieś zleconko ... też od miasta....
A co maja mówić mieszkańcy walacych sie "pomników" kultury lewicowców - czyli
gorzowskich walacych sie kamienic?
Kultura? - owszem ale mysli sie o niej mając co jeść i gdzie mieszkać -
powrót ze wspaniałego CEA do nory na Zawarciu jest kiepska perspektywa...