block-buster
15.09.05, 17:31
Z calej tej zalosnej ekipy kandydatow format europejski reprezentuje jedynie
lady Rafalska,ktora ma i mozg nie od parady i jest sliczna kobieta.Ten
pozostaly folklor,to po prostu szkoda mowic.Wprawdzie PiS to nie jest bohater
moich bajek,bo ja tak,jak caly polski Londyn jestem za PO i cesarzem
Tuskiem,ale chcialbym,aby moj kochany Gorzow mial w Sejmie czlowieka takiego
kalibru,jak lady Ela Rafalska.I wiem na bank,ze bedzie...