Dodaj do ulubionych

Na kogo zagłosują kandydaci do Senatu?

15.09.05, 17:31
Z calej tej zalosnej ekipy kandydatow format europejski reprezentuje jedynie
lady Rafalska,ktora ma i mozg nie od parady i jest sliczna kobieta.Ten
pozostaly folklor,to po prostu szkoda mowic.Wprawdzie PiS to nie jest bohater
moich bajek,bo ja tak,jak caly polski Londyn jestem za PO i cesarzem
Tuskiem,ale chcialbym,aby moj kochany Gorzow mial w Sejmie czlowieka takiego
kalibru,jak lady Ela Rafalska.I wiem na bank,ze bedzie...
Obserwuj wątek
    • Gość: eee... Re: Na kogo zagłosują kandydaci do Senatu? IP: *.gorzow.mm.pl 15.09.05, 17:57
      Przed twe ołtarze zanosim błaganie od senator rafalskiej uchowaj nas Panie!
      • Gość: LALO Re: Na kogo zagłosują kandydaci do Senatu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 18:00
        A ja tez na Rafalską i na Surmacza, bo to towarzystwo z Klanu.
        • Gość: zg Re: Na kogo zagłosują kandydaci do Senatu? IP: *.ztpnet.pl 15.09.05, 18:27
          Tylko nie na rafalska....
          Ta pani nie umie liczyc do 2, twierdzi ze w woj. Lubuskim jest tylko jedna
          stolica!!!!!!!!!:)
          PZDR
    • piotr.debicki Ja wiem na kogo ja zaglosuje 15.09.05, 20:15
      Nie wiem jak kandydaci, ale ja wiem jak zaglosowac w wyborach do Senatu.
      Oczywiscie popre Grazyne Wojciechowska, jako osobe ktora swietnie znam -
      zwlaszcza jej zaangazowanie w sprawach osob pokrzywdzonych w rozny sposob przez
      los. W dodatku w swych dzialaniach jest bardzo skuteczna, o czym moga
      zaswiadczyc tysiace dzieci z rodzin niezamoznych wyslane przez nia nad morze
      lub kobiety ze stowarzyszenia Amazonek, poszukujace pracy itd.
      Druga zas osoba, na ktora z pewnoscia oddam swoj glos, bedzie Elzbieta
      Rafalska. Poznalem ja z jak najlepszej strony podczas prac w Radzie Miasta jako
      osobe zaangazowana, zawsze dobrze przygotowana, a jednoczesnie o wywazonych
      pogladach.
      Poza tym OBIE SA Z GORZOWA.
      Trzeci tez bedzie Gorzowianin i wlasnie tym aspektem warto sie kierowac przy
      wyborze swoich faworytow - do czego naklaniam wszystkich forumowiczow.

      Pozdrawiam
      Piotr Debicki
      • Gość: zielonogórzanin Re: Ja wiem na kogo ja zaglosuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 20:18
        a czy pan Jedrzejczak też kandyduje !!!
        • Gość: kolo Re: Ja wiem na kogo ja zaglosuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 21:10
          Tak Pan Tadeusz J. kandyduje w wyborach do prawdopodobnej odsiadki.
      • Gość: kolo Re: Ja wiem na kogo ja zaglosuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 21:06
        Panie Piotrze, podlizuje sie Pan Rafalskiej ? tak na wszelki wypadek, raczej na
        pewny wypadek, bo koledzy z SLDPL polegli.
        • piotr.debicki Re: Ja wiem na kogo ja zaglosuje 15.09.05, 23:23
          Panie KOLO, dlaczego w naszym pieknym skadinad kraju wyrazenie pozytywnej
          opinii o kims uwazane jest zaraz za podlizywanie?
          Po prostu mam dobre zdanie o niej, a ze kandyduje z PiS? To nie zmienia faktu,
          ze zawsze mozna z nia porozmawiac rzeczowo i na poziomie. W dodatku uwazam, ze
          jesli mandaty ma wziac PiS, to niech to beda Marcinkiewicz, Rafalska, nawet
          Surmacz, a nie Ast lub inny poludniowiec. Podobnie mysle w przypadku PO: Jesli
          maja miec 3-4-5 mandatow, to niech jak najwiecej bedzie wsrod nich gorzowskich:
          niech bedzie to Szadny, Bachalski, moze nawet ta Pani, ktorej nazwisko sie
          przewijalo na forum, a nie na przyklad Bozenna Bukiewicz, mila zreszta osoba,
          ale do Gorzowa chyba niezbyt przekonana (mimo werbalnych deklaracji o
          przyjazni).
          Mysle, ze koledzy z SdPl nie polegli - choc wynik wyborow jest mocno niepewny.
          Pozdrawiam
          Piotr Debicki
      • Gość: mieszkańcy Gorzowa Re: Ja wiem na kogo ja zaglosuje IP: *.gorzow.mm.pl 16.09.05, 14:31
        Słuszna decyzja Panie Piotrze,bo ja i wiele moich koleżanek i kolegów również
        jesteśmy za Panią Grażyną Wojciechowską i z pewnością będziemy głosować ZA.
    • Gość: rmo Re: Na kogo zagłosują kandydaci do Senatu? IP: 194.128.195.* 16.09.05, 15:02
      Tu ma Pan racje, Panie Radny
      Pracuje w Niemczech i tu sie czesto chwali tych co dobrze cos robia
      w pracy w polityce w sklepie
      czesto mowi sie dzien dobry dziekuje przepraszam i sie usmiecha
      a u nas wazne by dobrze przylozyc i jak cos sie powie dobrze o innym
      to zaraz szuka sie jakis niskich pobudek
      bo przeciez jak mozna powiedziec o rodaku cos dobrego?
      niestety przenosimy to zachowanie za granice
      wszystkich dziwi czemu Polak Polaka to by w lyzce wody utopil
      w innych narodach tego nie ma
      • Gość: moralista polacy? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.05, 15:09
        To bieda... materialna i moralna... takie zestawienie powoduje że dla kilku €
        są w stanie zamordować rodaka - konkurenta na rynku...
        • Gość: zielonogórzanin Re: polacy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 18:04
          pani Rafalska to dobra kobieta
          acz kolwiek to dziwna kobieta !!!
          fajna z niej laska !!!
          • Gość: aga Re: polacy? IP: *.gorzow.mm.pl 16.09.05, 19:10
            Oni się już dogadali,kto na kogo ma głosować.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka