Dodaj do ulubionych

nowa moda!

07.09.02, 22:31
przechodząc przez os. słoneczne trzeba się liczyć ostatnio z tzw. amerykanami!
jeżeli nie wiecie co to jest :to takie jebusy,które palą ogniska na wzór
czerpany z amerykańskich filmów!najprostszy sposób przejśscia obok :
-przeypierdilićc w okolice tzw.twarzy czyli poprostu przyjebać w gnoja tak
żeby nie zabić !
tak na marginesie pały nic im nie mogą zrobić -tylko należy liczyć na sąsiadów
jakby na innych osiedlach-to dajcie znać! mm
najebiemy dla sportu
hiro
Obserwuj wątek
    • hiro Re: nowa moda! 07.09.02, 22:48
      co jest kurwa nikt nigdze nie mieszka!!!!!!!!!!
      • j24 Re: nowa moda! 09.09.02, 09:23
        hiro napisała:

        > co jest kurwa nikt nigdze nie mieszka!!!!!!!!!!

        Może pisz "kurde" zamiast "kurwa".
        Jak bym coś widział o Ludziach Palących Ogniska to Ci dam znać.

        Czemu nie pisujesz na wątkach, na których my piszemy?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka