Gość: borys IP: *.tera.com.pl 25.09.01, 09:08 Nie dają żyć człowiekowi! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: borys Ps. Mężowie i ojcowie są ok. IP: *.tera.com.pl 25.09.01, 09:09 Czyli w porządalu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borys Re: Ps. Mężowie i ojcowie są ok. IP: *.tera.com.pl 25.09.01, 20:54 Jako kobieta nie możesz być obiektywna. Odpowiedz Link Zgłoś
arwena Re: Ps. Mężowie i ojcowie są ok. 25.09.01, 20:57 a ty jako facet podobnie poza tym ja jestem obiektywna - subiektywnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: suchy2 Re: Dzieci i żony są zakałą ludzkości! IP: 195.205.77.* 25.09.01, 17:20 Pierwszą połowę życia zatruwają rodzice a druga dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gabi Re: Dzieci i żony są zakałą ludzkości! IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 25.09.01, 21:36 czas na detoks? Odpowiedz Link Zgłoś
arwena Re: Dzieci i żony są zakałą ludzkości! 25.09.01, 21:40 na to nigdy nie za wczesnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ...? Zakaly ... IP: *.arcor-ip.net 25.09.01, 22:04 I oto widzimy wypowiedzi osob doswiadczonych przez ...los. Nikt nie wspomnial o tesciowej...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borys Re: Zakaly ... IP: *.tera.com.pl 25.09.01, 22:05 Na tesciową nie narzekam. Odpowiedz Link Zgłoś
arwena Re: Zakaly ... 26.09.01, 20:07 jasne - normalka tesciowe lubia zieciow nawet takich jak borys Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borys Zięciowie IP: *.gammanet.pl 26.09.01, 20:50 Jeszcze ani chwili nie byłaś moją teściową, więc skąd możesz wiedzieć, jakim jestem zięciem? Odpowiedz Link Zgłoś
arwena Re: Zięciowie 26.09.01, 20:52 hmm a skad wiesz kto ja jestem??? poza tym czy ty jako ziec roznisz sie od ciebie jako borysa?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borys Re: Zięciowie IP: *.gammanet.pl 26.09.01, 20:58 Rola zięcia w życiu teściowej różni się znacznie od roli borysa na forum. Teściowa nie musi wysłuchiwać moich grafomańskich impertynencji, nie poprawiam jej ort-ów, i w ogóle ma łatwiej niż Wy. A piętro niżej teraz gra na pianinie Turnau, u siebie w knajpie, bo siedzę na Brackiej w Krakowie. Odpowiedz Link Zgłoś
arwena Re: Zięciowie 26.09.01, 21:02 tesciowa to ma klawe zycie z toba borys... teraz sobie wyobraz ze stoje za toba... delikatnie dotykam twej szyi dlonmi... kuszaco przesuwam je do przodu... obejmuje szyje kciukami... i duuuuuuusze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ale ci sie oberwie kiedys naprawde!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borys Re: Zięciowie IP: *.gammanet.pl 26.09.01, 21:05 arwena napisał(a): > tesciowa to ma klawe zycie z toba borys... Ona też tak myśli. > teraz sobie wyobraz ze stoje za toba... > delikatnie dotykam twej szyi dlonmi... > kuszaco przesuwam je do przodu... ...jakaś gra wstępna????? > i duuuuuuusze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! > grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr > ale ci sie oberwie kiedys naprawde!!!!! Och, nie mogę się doczekać!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
arwena Re: Zięciowie 26.09.01, 21:09 twoja prosba jest dla mnie rozkazem to bedzie czysta przyjemnosc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borys Re: Zięciowie IP: *.gammanet.pl 26.09.01, 21:09 Na kogo się powołać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borys Re: Zięciowie IP: *.gammanet.pl 26.09.01, 21:13 Pozdrowię. Dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś
arwena Re: Zięciowie 26.09.01, 21:15 jak tak dziekujesz - to ode mnie tez pozdrow tyle ze on pewnie w radiu leci... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borys Re: Zięciowie IP: *.gammanet.pl 26.09.01, 21:18 Sama lecisz w radiu!!!!! Tu jest Kraków i wszystko jest autentyczne! No, może poza piłką nożną i żużlem... Odpowiedz Link Zgłoś
arwena Re: Zięciowie 26.09.01, 21:23 lece? czekaj wlacze sobie tez, to wielka przyjemnosc sluchac mnie oryginalne wszystko? a smoki i dziewice? lepszych niz w zg nie znajdziesz:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borys Re: Zięciowie IP: *.gammanet.pl 26.09.01, 21:28 arwena napisał(a): > lece? czekaj wlacze sobie tez, to wielka przyjemnosc sluchac mnie Jeszcze nie słyszałem, nie wiem... Oczywiście wierzę na słowo. > oryginalne wszystko? a smoki i dziewice? lepszych niz w zg nie znajdziesz:)))) Nie sądzę. Wy mieliście tylko oryginalne czarownice. Zazdroszczę. A tu tylko artyści i wariaci. Dziewic już dawno nie ma, nawet smok skostniał z głodu. Odpowiedz Link Zgłoś
arwena Re: Zięciowie 26.09.01, 21:31 chyle glowe przed umiejetnosciami wykrecania sie... czy mam cytowac ciebie aby przypomniec co mowiles na tym i innych watkach w tych sprawach??? echh borys borys - nie te wzorce! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borys Re: Zięciowie IP: *.gammanet.pl 26.09.01, 21:33 No dobra, skoro chcesz przyjechać do Krakowa w charakterze dziewicy konsumpcyjnej - serdecznie zapraszam. Odpowiedz Link Zgłoś
arwena Re: Zięciowie 26.09.01, 21:35 Gość portalu: borys napisał(a): > No dobra, skoro chcesz przyjechać do Krakowa w charakterze dziewicy > konsumpcyjnej - serdecznie zapraszam. a ty co? z choinki sie urwales? czy watki pomyliles? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: Zięciowie IP: 10.10.37.* / 195.164.254.* 27.09.01, 07:34 arwena napisał(a): > lece? czekaj wlacze sobie tez, to wielka przyjemnosc sluchac mnie > > oryginalne wszystko? a smoki i dziewice? lepszych niz w zg nie znajdziesz:)))) ZNAŁEM KIEDYŚ JEDNĄ DZIEWICĘ W Z.G., ALE TO BYŁO DAWNO I JUŻ NIEAKTUALNE. Odpowiedz Link Zgłoś