Dodaj do ulubionych

Dzieci i żony są zakałą ludzkości!

IP: *.tera.com.pl 25.09.01, 09:08
Nie dają żyć człowiekowi!
Obserwuj wątek
    • Gość: borys Ps. Mężowie i ojcowie są ok. IP: *.tera.com.pl 25.09.01, 09:09
      Czyli w porządalu.
      • arwena Re: Ps. Mężowie i ojcowie są ok. 25.09.01, 20:53
        polemizowalabym
        • Gość: borys Re: Ps. Mężowie i ojcowie są ok. IP: *.tera.com.pl 25.09.01, 20:54
          Jako kobieta nie możesz być obiektywna.
          • arwena Re: Ps. Mężowie i ojcowie są ok. 25.09.01, 20:57
            a ty jako facet podobnie
            poza tym ja jestem obiektywna - subiektywnie
            :)
    • Gość: suchy2 Re: Dzieci i żony są zakałą ludzkości! IP: 195.205.77.* 25.09.01, 17:20
      Pierwszą połowę życia zatruwają rodzice a druga dzieci.
      • Gość: gabi Re: Dzieci i żony są zakałą ludzkości! IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 25.09.01, 21:36
        czas na detoks?
        • arwena Re: Dzieci i żony są zakałą ludzkości! 25.09.01, 21:40
          na to nigdy nie za wczesnie
          • Gość: ...? Zakaly ... IP: *.arcor-ip.net 25.09.01, 22:04
            I oto widzimy wypowiedzi osob doswiadczonych przez ...los.
            Nikt nie wspomnial o tesciowej...?
            • Gość: borys Re: Zakaly ... IP: *.tera.com.pl 25.09.01, 22:05
              Na tesciową nie narzekam.
              • arwena Re: Zakaly ... 26.09.01, 20:07
                jasne - normalka
                tesciowe lubia zieciow
                nawet takich jak borys
                • Gość: borys Zięciowie IP: *.gammanet.pl 26.09.01, 20:50
                  Jeszcze ani chwili nie byłaś moją teściową, więc skąd możesz wiedzieć, jakim
                  jestem zięciem?
                  • arwena Re: Zięciowie 26.09.01, 20:52
                    hmm a skad wiesz kto ja jestem???

                    poza tym czy ty jako ziec roznisz sie od ciebie jako borysa??
                    • Gość: borys Re: Zięciowie IP: *.gammanet.pl 26.09.01, 20:58
                      Rola zięcia w życiu teściowej różni się znacznie od roli borysa na forum.
                      Teściowa nie musi wysłuchiwać moich grafomańskich impertynencji, nie poprawiam
                      jej ort-ów, i w ogóle ma łatwiej niż Wy. A piętro niżej teraz gra na pianinie
                      Turnau, u siebie w knajpie, bo siedzę na Brackiej w Krakowie.
                      • arwena Re: Zięciowie 26.09.01, 21:02
                        tesciowa to ma klawe zycie z toba borys...

                        teraz sobie wyobraz ze stoje za toba...
                        delikatnie dotykam twej szyi dlonmi...
                        kuszaco przesuwam je do przodu...
                        obejmuje szyje kciukami...







                        i duuuuuuusze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
                        ale ci sie oberwie kiedys naprawde!!!!!
                        • Gość: borys Re: Zięciowie IP: *.gammanet.pl 26.09.01, 21:05
                          arwena napisał(a):

                          > tesciowa to ma klawe zycie z toba borys...
                          Ona też tak myśli.
                          > teraz sobie wyobraz ze stoje za toba...
                          > delikatnie dotykam twej szyi dlonmi...
                          > kuszaco przesuwam je do przodu...
                          ...jakaś gra wstępna?????

                          > i duuuuuuusze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          > grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
                          > ale ci sie oberwie kiedys naprawde!!!!!
                          Och, nie mogę się doczekać!!!!!
                          • arwena Re: Zięciowie 26.09.01, 21:09
                            twoja prosba jest dla mnie rozkazem
                            to bedzie czysta przyjemnosc
                      • Gość: Klin Re: Zięciowie IP: *.miraco.pl 26.09.01, 21:07
                        Pozdrów Grzesia.
                        • Gość: borys Re: Zięciowie IP: *.gammanet.pl 26.09.01, 21:09
                          Na kogo się powołać?
                          • Gość: Klin Re: Zięciowie IP: *.miraco.pl 26.09.01, 21:10
                            Na fana.
                            • Gość: borys Re: Zięciowie IP: *.gammanet.pl 26.09.01, 21:13
                              Pozdrowię. Dziękuję.
                              • arwena Re: Zięciowie 26.09.01, 21:15
                                jak tak dziekujesz - to ode mnie tez pozdrow
                                tyle ze on pewnie w radiu leci...
                                • Gość: borys Re: Zięciowie IP: *.gammanet.pl 26.09.01, 21:18
                                  Sama lecisz w radiu!!!!!
                                  Tu jest Kraków i wszystko jest autentyczne!
                                  No, może poza piłką nożną i żużlem...
                                  • arwena Re: Zięciowie 26.09.01, 21:23
                                    lece? czekaj wlacze sobie tez, to wielka przyjemnosc sluchac mnie

                                    oryginalne wszystko? a smoki i dziewice? lepszych niz w zg nie znajdziesz:))))
                                    • Gość: borys Re: Zięciowie IP: *.gammanet.pl 26.09.01, 21:28
                                      arwena napisał(a):

                                      > lece? czekaj wlacze sobie tez, to wielka przyjemnosc sluchac mnie
                                      Jeszcze nie słyszałem, nie wiem... Oczywiście wierzę na słowo.

                                      > oryginalne wszystko? a smoki i dziewice? lepszych niz w zg nie znajdziesz:))))
                                      Nie sądzę. Wy mieliście tylko oryginalne czarownice. Zazdroszczę. A tu tylko
                                      artyści i wariaci. Dziewic już dawno nie ma, nawet smok skostniał z głodu.
                                      • arwena Re: Zięciowie 26.09.01, 21:31
                                        chyle glowe przed umiejetnosciami wykrecania sie...
                                        czy mam cytowac ciebie aby przypomniec co mowiles na tym i innych watkach w
                                        tych sprawach???
                                        echh borys borys - nie te wzorce!
                                        • Gość: borys Re: Zięciowie IP: *.gammanet.pl 26.09.01, 21:33
                                          No dobra, skoro chcesz przyjechać do Krakowa w charakterze dziewicy
                                          konsumpcyjnej - serdecznie zapraszam.
                                          • arwena Re: Zięciowie 26.09.01, 21:35
                                            Gość portalu: borys napisał(a):
                                            > No dobra, skoro chcesz przyjechać do Krakowa w charakterze dziewicy
                                            > konsumpcyjnej - serdecznie zapraszam.
                                            a ty co? z choinki sie urwales? czy watki pomyliles?
                                    • Gość: olo Re: Zięciowie IP: 10.10.37.* / 195.164.254.* 27.09.01, 07:34
                                      arwena napisał(a):

                                      > lece? czekaj wlacze sobie tez, to wielka przyjemnosc sluchac mnie
                                      >
                                      > oryginalne wszystko? a smoki i dziewice? lepszych niz w zg nie znajdziesz:))))

                                      ZNAŁEM KIEDYŚ JEDNĄ DZIEWICĘ W Z.G., ALE TO BYŁO DAWNO I JUŻ NIEAKTUALNE.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka