Dodaj do ulubionych

Targi, targi

20.11.05, 08:52
Zupełnie nie zauważone tutaj.
Parę fotek jako dowód, że istnieje jeszcze świat poza forum ;)
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=704&w=32240457
Obserwuj wątek
    • pretty01 Re: Targi, targi 20.11.05, 10:28
      No widzisz, jak dobrze że Cię mamy? :))Może będziemy Cię wysyłać na jakieś
      dłuższe delegacje... na co ciekawsze imprezy :)))
      Pozdrowienia.
    • e_werty Re: Targi, targi 20.11.05, 11:24
      Powiedz mi czemu takie "targi" służą? Na zdjęciaxh widze stoiska włdz powiatów,
      gmin... i ci tam jeszcze . Jedyne stoisko które coś konkretnego sprzedaje to
      stoisko Browaru Witnica (a może to było stoisko miasta Witnica)... Co sprzedaje
      np. Burmistrz Sulęcina? Przeciez firmy które maja cos do sprzedania robia to
      same. Burmistrz powinien (chyba?) zarządzać majatkiem Gminy a nie handlować nim
      na targach - chyba że pod pojęciem "zarzadzania" kryje sie także wyprzedaz
      majatku miejskiego?
      Kilka lat temu romawiałem z kolezanka z Gdańska która prowadzi firmę zajmujaca
      sie zabudowa stoisk targowych na wszelkiej maści targach. Nie jest to mała
      firma - m.in jest stałym wykonawca stoisk Rafinerii Gdańskiej - jednak na moje
      hasło "Targi Pogranicza" w Gorzowie (tak sie to wówczas zwało - nie wiem czy
      sie ostało?) otworzyła szeroko oczy???? Pierwsze raz usłyaszała o takich
      targach!!!!!
      Myślę ze obecne - to również zabawa kilkunastu lokalnych bonzów w "wyrywanie"
      unijnej kasy na zabawki duzych chłopców - którym juz klocki Lego nie
      wystarcza...
      • m200249 Re: Targi, targi 20.11.05, 13:03
        Te fotki nie pokazują wszystkiego. Sprzedawano dużo. Od samochodów, mebli
        (gdańskich),wędlin, miodów,serów i likierów po piwo. Były też media, UM z wizją
        mostu po remoncie.Rewelacyjne jaja grawerowane i nie tylko ;)
      • Gość: aga Re: Targi, targi IP: *.gorzow.mm.pl 20.11.05, 13:27
        werty ty potrafisz tylko bawić się klockami lego powodzenia miłej zabawy
        • e_werty Re: Targi, targi 20.11.05, 13:49
          "...ty potrafisz tylko bawić się klockami ..."
          trudno abym sie bawił lalkami...

          dzieki - własnie kupiłem sobie nowe klocki...
      • Gość: agave Re: Targi, targi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.05, 14:18
        > Myślę ze obecne - to również zabawa kilkunastu lokalnych bonzów w "wyrywanie"
        > unijnej kasy na zabawki duzych chłopców - którym juz klocki Lego nie
        > wystarcza...

        Dokładnie tak jest, ale być może nauczą sie kiedyś. Takie regionalne targi to
        czasem dobry pomysł. Tutaj, sądząc po zdjęciach uczą się jeszcze ale nie myśle,
        że Unia dużo pomogła. Taką ciemnotę wciskali im Grecy i Włosi wiele lat temu,
        majs doświadczenie.
        • Gość: Hektor Re: Targi, targi IP: *.gorzow.mm.pl 20.11.05, 15:20
          Mało brakowało,aby Finster pozbierał ludzików od pietruchy i pomidora by w ten
          sposób wypełnić boxy-tym bardziej że są tuż obok.Ich różówe nosy mogłyby
          rozjasnić lico niejednemy politykowi, nie wspominając o gościach.To raczej
          wersja pospolitego ruszenia,targi nie spełnionych nadziei!Urojonych ambicji
          polityków z głównym szamanem na czele,czarodziejem od efektów specjalnych-
          znikające kładki,dziurawe drogi i firmy od wszystkiego i do
          wszystkiego.Coperfild może się czuć zagrożony!
          • danny_boy Re: Targi, targi 20.11.05, 15:36
            Nie dopowiedziałeś o znikającym Stolbudzie.
          • Gość: agave Re: Targi, targi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.05, 15:54
            > Mało brakowało,aby Finster pozbierał ludzików od pietruchy i pomidora by w
            ten
            > sposób wypełnić boxy-tym bardziej że są tuż obok.Ich różówe nosy mogłyby

            To zawsze jeden z problemów targów regionalnych. Byłam na takich (nie w
            P:olace) gdzie obok stoisk Oriflame, farmerów z pomidorami itd. stały prawie
            bojowe maszyny armii, bo też produkowali w regionie i mieli budżet na
            wystawianie. Następne pytanie to "dla kogo takie targi"? od Gozrowian dla
            Gorzowian, a może dla innych spoza regionu. Wtedy trzeba to odpowiednio
            reklamować.
            • marek_p Re: Targi, targi 20.11.05, 18:06
              Gość portalu: agave napisał(a):

              > Następne pytanie to "dla kogo takie targi"? od Gozrowian dla Gorzowian,
              > a może dla innych spoza regionu. Wtedy trzeba to odpowiednio reklamować.

              Rozmawiałem z wystawiajacymi. Dużo gorzowian przyszło zobaczyć (dzieciarnia
              przyszła cukierkami się objeść).
              W sobotę wieczorem to już bardzo radośnie się zrobiło i gwarno. Wystawiający
              intensywnie się odwiedzali i coraz weselsze buzie nosili. Może to zapowiedź
              końca recesji ?
              Jak już pisałem na forum zdjęciowym "dużo fotek nie pstrykałem, bo wąskie
              przejścia, nie będę zwiedzającym po oczach lampą świecił". Właśnie tak pisałem.

              "Firm prezentowało się sporo. Za rok pójdziemy na targi z Pretty. Ja będę fotki
              pstrykał, a Pretty będzie zagadywała i notatki robiła.

              Taka impreza wymaga promocji. Każdy sposób jest dobry, nawet przez takie
              forum jak to.
              Firmy powinny być zainteresowane, żeby był ślad po ich pobycie na targach.
              Szczególnie jak się to zrobi gratis. Ja to zrobię nie tylko gratis, ale
              i z przyjemnością."

              Właśnie, Nicuś, właśnie tak jak piszę - nic inaczej!
              • e_werty Re: Targi, targi 20.11.05, 18:16
                "...Wystawiający intensywnie się odwiedzali i coraz weselsze buzie nosili. Może
                to zapowiedź końca recesji ?"

                Sadzę że to jedynie objaw mocy Witnickiego piwa i chęci częstowania się nim...
                dalszych wniosków bym nie wyciagal...
                • Gość: agave Re: Targi, targi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.05, 18:19
                  To jest taka targowa tradycja. Na Cebicie w Hanowerze po godzinach odbywaja sę
                  wielkie party, z występami, bufetem i piciem:)
                • marek_p Re: Targi, targi 20.11.05, 20:07
                  Werty - nie szukaj problemów, gdzie ich, tak naprawdę, nie ma.
                  Alkohol jest dla ludzi. Czerwone wino jest nawet zalecane dla zdrowotności.
                  W tematach biznesowych pomaga, mówi się nawet, że to woda rozmowna :)
                  Po dwóch piwach głowa rano boleć nie będzie (piszę, bo może Werty już nie
                  pamiętasz :)

                  Poza BossDeBestem były jeszcze jakieś wynalazki z kraju nadodrzańskiego
                  (dawne DDR). Bardzo kolorowe. Próbował kto, czy do picia zdatne ?

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka