marek_p 20.11.05, 08:52 Zupełnie nie zauważone tutaj. Parę fotek jako dowód, że istnieje jeszcze świat poza forum ;) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=704&w=32240457 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pretty01 Re: Targi, targi 20.11.05, 10:28 No widzisz, jak dobrze że Cię mamy? :))Może będziemy Cię wysyłać na jakieś dłuższe delegacje... na co ciekawsze imprezy :))) Pozdrowienia. Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Targi, targi 20.11.05, 11:24 Powiedz mi czemu takie "targi" służą? Na zdjęciaxh widze stoiska włdz powiatów, gmin... i ci tam jeszcze . Jedyne stoisko które coś konkretnego sprzedaje to stoisko Browaru Witnica (a może to było stoisko miasta Witnica)... Co sprzedaje np. Burmistrz Sulęcina? Przeciez firmy które maja cos do sprzedania robia to same. Burmistrz powinien (chyba?) zarządzać majatkiem Gminy a nie handlować nim na targach - chyba że pod pojęciem "zarzadzania" kryje sie także wyprzedaz majatku miejskiego? Kilka lat temu romawiałem z kolezanka z Gdańska która prowadzi firmę zajmujaca sie zabudowa stoisk targowych na wszelkiej maści targach. Nie jest to mała firma - m.in jest stałym wykonawca stoisk Rafinerii Gdańskiej - jednak na moje hasło "Targi Pogranicza" w Gorzowie (tak sie to wówczas zwało - nie wiem czy sie ostało?) otworzyła szeroko oczy???? Pierwsze raz usłyaszała o takich targach!!!!! Myślę ze obecne - to również zabawa kilkunastu lokalnych bonzów w "wyrywanie" unijnej kasy na zabawki duzych chłopców - którym juz klocki Lego nie wystarcza... Odpowiedz Link Zgłoś
m200249 Re: Targi, targi 20.11.05, 13:03 Te fotki nie pokazują wszystkiego. Sprzedawano dużo. Od samochodów, mebli (gdańskich),wędlin, miodów,serów i likierów po piwo. Były też media, UM z wizją mostu po remoncie.Rewelacyjne jaja grawerowane i nie tylko ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: Targi, targi IP: *.gorzow.mm.pl 20.11.05, 13:27 werty ty potrafisz tylko bawić się klockami lego powodzenia miłej zabawy Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Targi, targi 20.11.05, 13:49 "...ty potrafisz tylko bawić się klockami ..." trudno abym sie bawił lalkami... dzieki - własnie kupiłem sobie nowe klocki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agave Re: Targi, targi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.05, 14:18 > Myślę ze obecne - to również zabawa kilkunastu lokalnych bonzów w "wyrywanie" > unijnej kasy na zabawki duzych chłopców - którym juz klocki Lego nie > wystarcza... Dokładnie tak jest, ale być może nauczą sie kiedyś. Takie regionalne targi to czasem dobry pomysł. Tutaj, sądząc po zdjęciach uczą się jeszcze ale nie myśle, że Unia dużo pomogła. Taką ciemnotę wciskali im Grecy i Włosi wiele lat temu, majs doświadczenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hektor Re: Targi, targi IP: *.gorzow.mm.pl 20.11.05, 15:20 Mało brakowało,aby Finster pozbierał ludzików od pietruchy i pomidora by w ten sposób wypełnić boxy-tym bardziej że są tuż obok.Ich różówe nosy mogłyby rozjasnić lico niejednemy politykowi, nie wspominając o gościach.To raczej wersja pospolitego ruszenia,targi nie spełnionych nadziei!Urojonych ambicji polityków z głównym szamanem na czele,czarodziejem od efektów specjalnych- znikające kładki,dziurawe drogi i firmy od wszystkiego i do wszystkiego.Coperfild może się czuć zagrożony! Odpowiedz Link Zgłoś
danny_boy Re: Targi, targi 20.11.05, 15:36 Nie dopowiedziałeś o znikającym Stolbudzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agave Re: Targi, targi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.05, 15:54 > Mało brakowało,aby Finster pozbierał ludzików od pietruchy i pomidora by w ten > sposób wypełnić boxy-tym bardziej że są tuż obok.Ich różówe nosy mogłyby To zawsze jeden z problemów targów regionalnych. Byłam na takich (nie w P:olace) gdzie obok stoisk Oriflame, farmerów z pomidorami itd. stały prawie bojowe maszyny armii, bo też produkowali w regionie i mieli budżet na wystawianie. Następne pytanie to "dla kogo takie targi"? od Gozrowian dla Gorzowian, a może dla innych spoza regionu. Wtedy trzeba to odpowiednio reklamować. Odpowiedz Link Zgłoś
marek_p Re: Targi, targi 20.11.05, 18:06 Gość portalu: agave napisał(a): > Następne pytanie to "dla kogo takie targi"? od Gozrowian dla Gorzowian, > a może dla innych spoza regionu. Wtedy trzeba to odpowiednio reklamować. Rozmawiałem z wystawiajacymi. Dużo gorzowian przyszło zobaczyć (dzieciarnia przyszła cukierkami się objeść). W sobotę wieczorem to już bardzo radośnie się zrobiło i gwarno. Wystawiający intensywnie się odwiedzali i coraz weselsze buzie nosili. Może to zapowiedź końca recesji ? Jak już pisałem na forum zdjęciowym "dużo fotek nie pstrykałem, bo wąskie przejścia, nie będę zwiedzającym po oczach lampą świecił". Właśnie tak pisałem. "Firm prezentowało się sporo. Za rok pójdziemy na targi z Pretty. Ja będę fotki pstrykał, a Pretty będzie zagadywała i notatki robiła. Taka impreza wymaga promocji. Każdy sposób jest dobry, nawet przez takie forum jak to. Firmy powinny być zainteresowane, żeby był ślad po ich pobycie na targach. Szczególnie jak się to zrobi gratis. Ja to zrobię nie tylko gratis, ale i z przyjemnością." Właśnie, Nicuś, właśnie tak jak piszę - nic inaczej! Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Targi, targi 20.11.05, 18:16 "...Wystawiający intensywnie się odwiedzali i coraz weselsze buzie nosili. Może to zapowiedź końca recesji ?" Sadzę że to jedynie objaw mocy Witnickiego piwa i chęci częstowania się nim... dalszych wniosków bym nie wyciagal... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agave Re: Targi, targi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.05, 18:19 To jest taka targowa tradycja. Na Cebicie w Hanowerze po godzinach odbywaja sę wielkie party, z występami, bufetem i piciem:) Odpowiedz Link Zgłoś
marek_p Re: Targi, targi 20.11.05, 20:07 Werty - nie szukaj problemów, gdzie ich, tak naprawdę, nie ma. Alkohol jest dla ludzi. Czerwone wino jest nawet zalecane dla zdrowotności. W tematach biznesowych pomaga, mówi się nawet, że to woda rozmowna :) Po dwóch piwach głowa rano boleć nie będzie (piszę, bo może Werty już nie pamiętasz :) Poza BossDeBestem były jeszcze jakieś wynalazki z kraju nadodrzańskiego (dawne DDR). Bardzo kolorowe. Próbował kto, czy do picia zdatne ? Odpowiedz Link Zgłoś