scott11 27.01.06, 21:40 Co sadzicie o stylu dyskusji uprawianym przez pewnego faceta? Sadze, ze gosc jest komputerowym niewolnikiem. Puka w ten komp 24 godziny na dobe. A puknal by choc raz kobitke a nie ciagle w klawisze. Szkoda ziarna. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
scott11 Re: e-wertowanie 27.01.06, 21:48 Patrz , puknalem sie i przyszlo przy tym mi do glowy , ze czasami sie narzucasz. Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: e-wertowanie 27.01.06, 21:50 "...ze czasami sie narzucasz...." widzis - pukanie sie pomaga - puknij sie jeszcze raz i zauważ że ZAWSZE sie narzucam... Taka jest specyfika otwartego forum... Odpowiedz Link Zgłoś
scott11 Re: e-wertowanie 27.01.06, 21:56 Nie jestem masochista abym sie nieustannie pukal. Kasliwosc jest chora. To tak jakbys nurzyl innych w blocie i ogladal to z piedestalu. Nie szalej, moze w koncu ktoras Cie polubi? Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: e-wertowanie 27.01.06, 22:11 "...nurzyl innych w blocie i ogladal to z piedestalu...' co to za piedestał co w błocie by stał??? Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: e-wertowanie 27.01.06, 22:22 "... Piedestal, to zawsze troche wyzej..." ale żeby na niego wleźć trzeba się uszargac błotem... w złym miejscu stoi... poczekam az obeschnie i w proch się zamieni - wszak błoto to tylko proch ludzki do którego dodano wody... czasmi sodowej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: e-wertowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.06, 22:27 odpuśćcie sobie... a Ty, Skocie, przeproś pana... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernard Re: e-wertowanie IP: *.ed.shawcable.net 28.01.06, 01:07 Hey scott, Werty jest Okay, Czasami mnie do pasji doprowadza, lecz wieksze od niego glupoty na tym forum inni wypisuja... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: resorak Re: e-wertowanie IP: *.ztpnet.pl 28.01.06, 10:54 Potwierdzam. Nie było pełni księżyca a gdzie nie klikniesz był wpis wert-ego. Dziś był w formie i natleniał forum co by nie zgasło. No i tryskał dowcipem jak zwykle. Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re:W głowę niech się puknie. 29.01.06, 21:58 Kto??? ja juz się pukalem... nie pomaga... może tobie pomoże? P.S. Nie mylić z "Pomorzem" - tego nie oddamy...!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re:W głowę niech się puknie. IP: *.gorzow.mm.pl 29.01.06, 22:00 też nie mogę nie pomaga Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: posen Re: e-wertowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.06, 12:10 a co ci przeszkadza? Odpowiedz Link Zgłoś
asobnap Re: e-wertowanie...>>>scott11 28.01.06, 12:18 scott11 napisał: > Co sadzicie o stylu dyskusji uprawianym przez pewnego faceta? Sadze, ze gosc > jest komputerowym niewolnikiem. Puka w ten komp 24 godziny na dobe. A puknal > by choc raz kobitke a nie ciagle w klawisze. Szkoda ziarna. "Kto mnie wołał, czego chciał...", czy to scott,...czy inny Wesoły-Agent- Łamisłówek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: scott1 Re: e-wertowanie...>>>scott11 IP: *.gorzow.mm.pl 28.01.06, 15:28 Fajna zabawa. Co pozostaloby nam, np. telewizor a tam ogladanie prezydentowej. Brrrr... moze mi sie nie przysni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dziki Re: e-wertowanie...>>>scott11 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.06, 16:40 e-werty znad Warty, to taki lokalny oryginał coś w rodzaju Szymona Giętego nowych czasów daj mu Boże zdrowie, jeżeli mu rozumu nie dałeś Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: e-wertowanie...>>>scott11 28.01.06, 16:42 "...jeżeli mu rozumu nie dałeś..." dal - ale malutki - jak Puchatkowi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dziki Re: e-wertowanie...>>>scott11 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.06, 16:47 sie masz miśku :) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: e-wertowanie...>>>scott11 28.01.06, 17:04 "sie masz miśku :) Pozdrawiam" A ty jesteś mis dziki? Biały, brunatny, grizzli, czy naćpany eukaliptusem coala? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dziki Re: e-wertowanie...>>>scott11 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.06, 17:12 Ja jestem z innej bajki - z Zawarcia a jeżeli chodzi o ćpanie, to nie jestem oryginalny, zgodnie z tradycją mojej dzielnicy interesuje mnie tylko woda ognista Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: e-wertowanie...>>>scott11 28.01.06, 17:15 "...interesuje mnie tylko woda ognista" no tak... dzikich zawsze pociagała "woda ognista"... Tylko wiesz - ich potem w rezerwatach pozamykali - z Zawrciem szykuja coś podobnego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dziki Re: e-wertowanie...>>>scott11 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.06, 17:27 Chyba bym nawet nie zauważył, gdyby z Zawarcia zrobili rezerwat - bo jak każdy szanujący się "dziki miś" - najczęściej chodzę nawalony. Na Zawarciu chodzi mnóstwo takich miśków Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: e-wertowanie...>>>scott11 28.01.06, 18:01 "...Na Zawarciu chodzi mnóstwo takich miśków..." czyli G-misie? odmiana Gumisi? A w UM księciuniu i jego trolle... z Kneciem na czele - ostatnio przybył im z odsieczą Woj-wuj... Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: e-wertowanie...>>>scott11 28.01.06, 20:09 HeY Dziki - to ty? www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=834250 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Rewerty przecież to twoja podobizna przyjżyj się IP: *.gorzow.mm.pl 29.01.06, 21:58 Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Rewerty przecież to twoja podobizna przyjżyj 29.01.06, 22:02 "... przyjżyj ..." to że się odmienia na "przygląda" nie swiadczy że piszemy przez "ż"... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: Rewerty przecież to twoja podobizna przyjżyj IP: *.gorzow.mm.pl 29.01.06, 22:03 pomyliłam się sory Odpowiedz Link Zgłoś
pretty01 Re: e-wertowanie...>>>scott11 28.01.06, 21:39 e_werty napisał: > Tylko wiesz - ich potem w rezerwatach pozamykali - z Zawrciem szykuja coś > podobnego... Otóż to, otóż to... jest coś na rzeczy... Zaraz zaczną rozbierać most i odetną drogę ewakuacji... I n w e s t y c j e d r o g o w e - dobre sobie, a tu nam Dzikiego w rezerwacie chcą zatrzymać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanka Re: e-wertowanie...>>>scott11 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.06, 16:59 Brawo e-werty!!! Aby zrozumieć Twoje posty, trzeba mieć tę odrobinę rozumu. Puchatek to dobry przykład Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: resorak Re: e-wertowanie...>>>scott11 IP: *.ztpnet.pl 28.01.06, 21:30 Brawo e-werty!!! Aby zrozumieć Twoje posty, trzeba mieć tę odrobinę rozumu. Aby zrozumieć trzeba być na poście a nie grzesznym haju. Ja nie panimaju bo jestem na haju. Pszczółko Maju!!! Dobry przykład??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bzdura Re: e-wertowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.06, 13:15 Masz rację, żeby jeszcze pisał coś sensownego, ale to są same bzdury. Chyba 40 letni emeryt (policjant?) Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: e-wertowanie 07.02.06, 13:24 "...żeby jeszcze pisał coś sensownego..." kto? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Żeby Re: e-wertowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.06, 11:27 Żeby jeszcze pukał z sensem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: listek Re: e-wertowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.06, 21:26 Werty, jesteś lepszy jak się nie złościsz! Z Hirro nie pij, bo to dykciarz! Odpowiedz Link Zgłoś
asobnap Re: e-wertowanie ... od nowa !!!!!!! 10.02.06, 07:58 Gość portalu: listek napisał(a): > Werty, jesteś lepszy jak się nie złościsz! Z Hirro nie pij, bo to dykciarz! Czy ktoś słyszał dziś w_erty"sia. Jak wczoraj wpisałem,że monar powstanie za 20 lat to pimpuś chyba sobie coś zrobił. Pomóżcie go odszukać. Smutno mi. A Wam to nie....??????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś