Dodaj do ulubionych

e-wertowanie

27.01.06, 21:40
Co sadzicie o stylu dyskusji uprawianym przez pewnego faceta? Sadze, ze gosc
jest komputerowym niewolnikiem. Puka w ten komp 24 godziny na dobe. A puknal
by choc raz kobitke a nie ciagle w klawisze. Szkoda ziarna.
Obserwuj wątek
    • e_werty Re: e-wertowanie 27.01.06, 21:43
      puknij sie...
      • scott11 Re: e-wertowanie 27.01.06, 21:48
        Patrz , puknalem sie i przyszlo przy tym mi do glowy , ze czasami sie
        narzucasz.
        • e_werty Re: e-wertowanie 27.01.06, 21:50
          "...ze czasami sie narzucasz...."

          widzis - pukanie sie pomaga - puknij sie jeszcze raz i zauważ że ZAWSZE sie
          narzucam...
          Taka jest specyfika otwartego forum...
          • scott11 Re: e-wertowanie 27.01.06, 21:56
            Nie jestem masochista abym sie nieustannie pukal. Kasliwosc jest chora. To tak
            jakbys nurzyl innych w blocie i ogladal to z piedestalu. Nie szalej, moze w
            koncu ktoras Cie polubi?
            • e_werty Re: e-wertowanie 27.01.06, 22:11
              "...nurzyl innych w blocie i ogladal to z piedestalu...'

              co to za piedestał co w błocie by stał???
              • scott11 Re: e-wertowanie 27.01.06, 22:15
                Piedestal, to zawsze troche wyzej.
                • e_werty Re: e-wertowanie 27.01.06, 22:22
                  "... Piedestal, to zawsze troche wyzej..."

                  ale żeby na niego wleźć trzeba się uszargac błotem... w złym miejscu stoi...
                  poczekam az obeschnie i w proch się zamieni - wszak błoto to tylko proch ludzki
                  do którego dodano wody... czasmi sodowej...
                  • Gość: ... Re: e-wertowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.06, 22:27
                    odpuśćcie sobie...

                    a Ty, Skocie, przeproś pana...
                    • scott11 Re: e-wertowanie 27.01.06, 22:32
                      Gosciu, kto jest pan i za co?
                      • Gość: Bernard Re: e-wertowanie IP: *.ed.shawcable.net 28.01.06, 01:07
                        Hey scott,
                        Werty jest Okay,
                        Czasami mnie do pasji doprowadza, lecz wieksze od niego glupoty na tym forum
                        inni wypisuja...
                        Pozdrawiam
                        • Gość: resorak Re: e-wertowanie IP: *.ztpnet.pl 28.01.06, 10:54
                          Potwierdzam. Nie było pełni księżyca a gdzie nie klikniesz był wpis wert-ego.
                          Dziś był w formie i natleniał forum co by nie zgasło.
                          No i tryskał dowcipem jak zwykle.
      • Gość: xyz Re:W głowę niech się puknie. IP: *.gorzow.mm.pl 29.01.06, 21:56
        • e_werty Re:W głowę niech się puknie. 29.01.06, 21:58
          Kto???

          ja juz się pukalem... nie pomaga... może tobie pomoże?



          P.S.
          Nie mylić z "Pomorzem" - tego nie oddamy...!!!
          • Gość: xyz Re:W głowę niech się puknie. IP: *.gorzow.mm.pl 29.01.06, 22:00
            też nie mogę nie pomaga
    • Gość: posen Re: e-wertowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.06, 12:10
      a co ci przeszkadza?
    • asobnap Re: e-wertowanie...>>>scott11 28.01.06, 12:18
      scott11 napisał:

      > Co sadzicie o stylu dyskusji uprawianym przez pewnego faceta? Sadze, ze gosc
      > jest komputerowym niewolnikiem. Puka w ten komp 24 godziny na dobe. A puknal
      > by choc raz kobitke a nie ciagle w klawisze. Szkoda ziarna.

      "Kto mnie wołał, czego chciał...", czy to scott,...czy inny Wesoły-Agent-
      Łamisłówek.
      • Gość: scott1 Re: e-wertowanie...>>>scott11 IP: *.gorzow.mm.pl 28.01.06, 15:28
        Fajna zabawa. Co pozostaloby nam, np. telewizor a tam ogladanie prezydentowej.
        Brrrr... moze mi sie nie przysni.
        • Gość: Dziki Re: e-wertowanie...>>>scott11 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.06, 16:40
          e-werty znad Warty, to taki lokalny oryginał
          coś w rodzaju Szymona Giętego nowych czasów
          daj mu Boże zdrowie, jeżeli mu rozumu nie dałeś
          • e_werty Re: e-wertowanie...>>>scott11 28.01.06, 16:42
            "...jeżeli mu rozumu nie dałeś..."

            dal - ale malutki - jak Puchatkowi...
            • Gość: Dziki Re: e-wertowanie...>>>scott11 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.06, 16:47
              sie masz miśku :)
              Pozdrawiam
              • e_werty Re: e-wertowanie...>>>scott11 28.01.06, 17:04
                "sie masz miśku :) Pozdrawiam"

                A ty jesteś mis dziki?
                Biały,
                brunatny,
                grizzli,
                czy naćpany eukaliptusem coala?
                • Gość: Dziki Re: e-wertowanie...>>>scott11 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.06, 17:12
                  Ja jestem z innej bajki - z Zawarcia
                  a jeżeli chodzi o ćpanie, to nie jestem oryginalny, zgodnie z tradycją mojej
                  dzielnicy interesuje mnie tylko woda ognista
                  • e_werty Re: e-wertowanie...>>>scott11 28.01.06, 17:15
                    "...interesuje mnie tylko woda ognista"

                    no tak... dzikich zawsze pociagała "woda ognista"...

                    Tylko wiesz - ich potem w rezerwatach pozamykali - z Zawrciem szykuja coś
                    podobnego...
                    • Gość: Dziki Re: e-wertowanie...>>>scott11 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.06, 17:27
                      Chyba bym nawet nie zauważył, gdyby z Zawarcia zrobili rezerwat - bo jak każdy
                      szanujący się "dziki miś" - najczęściej chodzę nawalony.
                      Na Zawarciu chodzi mnóstwo takich miśków
                      • e_werty Re: e-wertowanie...>>>scott11 28.01.06, 18:01
                        "...Na Zawarciu chodzi mnóstwo takich miśków..."

                        czyli G-misie? odmiana Gumisi? A w UM księciuniu i jego trolle... z Kneciem na
                        czele - ostatnio przybył im z odsieczą Woj-wuj...
                      • e_werty Re: e-wertowanie...>>>scott11 28.01.06, 20:09
                        HeY Dziki - to ty?

                        www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=834250
                        • Gość: xyz Rewerty przecież to twoja podobizna przyjżyj się IP: *.gorzow.mm.pl 29.01.06, 21:58
                          • e_werty Re: Rewerty przecież to twoja podobizna przyjżyj 29.01.06, 22:02
                            "... przyjżyj ..."

                            to że się odmienia na "przygląda" nie swiadczy że piszemy przez "ż"...
                            • Gość: xyz Re: Rewerty przecież to twoja podobizna przyjżyj IP: *.gorzow.mm.pl 29.01.06, 22:03
                              pomyliłam się sory
                    • pretty01 Re: e-wertowanie...>>>scott11 28.01.06, 21:39
                      e_werty napisał: > Tylko wiesz - ich potem w rezerwatach pozamykali - z Zawrciem
                      szykuja coś
                      > podobnego...
                      Otóż to, otóż to... jest coś na rzeczy... Zaraz zaczną rozbierać most i odetną
                      drogę ewakuacji... I n w e s t y c j e d r o g o w e - dobre sobie, a tu nam
                      Dzikiego w rezerwacie chcą zatrzymać...
            • Gość: fanka Re: e-wertowanie...>>>scott11 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.06, 16:59
              Brawo e-werty!!!
              Aby zrozumieć Twoje posty,
              trzeba mieć tę odrobinę rozumu.
              Puchatek to dobry przykład
              • Gość: resorak Re: e-wertowanie...>>>scott11 IP: *.ztpnet.pl 28.01.06, 21:30
                Brawo e-werty!!!
                Aby zrozumieć Twoje posty,
                trzeba mieć tę odrobinę rozumu.

                Aby zrozumieć trzeba być na poście a nie grzesznym haju.
                Ja nie panimaju bo jestem na haju.
                Pszczółko Maju!!!
                Dobry przykład???
    • Gość: Bzdura Re: e-wertowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.06, 13:15
      Masz rację, żeby jeszcze pisał coś sensownego, ale to są same bzdury. Chyba 40
      letni emeryt (policjant?)
      • e_werty Re: e-wertowanie 07.02.06, 13:24
        "...żeby jeszcze pisał coś sensownego..."

        kto?
    • Gość: Żeby Re: e-wertowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.06, 11:27
      Żeby jeszcze pukał z sensem
      • e_werty Re: e-wertowanie 08.02.06, 11:31
        ?
        • hirroo NAPIJ SIĘ..... 09.02.06, 21:05
          tak poprostu...........
    • Gość: listek Re: e-wertowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.06, 21:26
      Werty, jesteś lepszy jak się nie złościsz! Z Hirro nie pij, bo to dykciarz!
      • asobnap Re: e-wertowanie ... od nowa !!!!!!! 10.02.06, 07:58
        Gość portalu: listek napisał(a):

        > Werty, jesteś lepszy jak się nie złościsz! Z Hirro nie pij, bo to dykciarz!


        Czy ktoś słyszał dziś w_erty"sia. Jak wczoraj wpisałem,że monar powstanie za 20
        lat to pimpuś chyba sobie coś zrobił.
        Pomóżcie go odszukać. Smutno mi. A Wam to nie....???????????????????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka