Dodaj do ulubionych

PIENIADZE DLA SZYMONA GIETEGO

IP: proxy / *.ed.shawcable.net 19.01.03, 21:18
Ok. Gadalismy dlugo i wesolo...
Nie marnuj czasu i miejsca na komentarze i uwagi.
Ten watek jest tylko o pieniadzach.
Czas na zlotowki.
Deklaruje $CAN100.00 na fundusz budowy pomnika Szymona Gietego.
Nastepny...
Obserwuj wątek
    • Gość: Bernard Re: PIENIADZE DLA SZYMONA GIETEGO IP: proxy / *.ed.shawcable.net 20.01.03, 09:49
      Ok Panowie i Panie...
      Dyskutowalismy duzo...
      Pokazcie ile jestescie warci.
      Pomozmy Redakcji Gazety doprowadzic do konca projekt pomnika Szymona Gietego.
    • aborys Re: PIENIADZE DLA SZYMONA GIETEGO 20.01.03, 09:58
      50 pln. Tylko komu i gdzie?



      Dalej to tylko gadanie. Nas czczo.
      • Gość: Bernard Re: PIENIADZE DLA SZYMONA GIETEGO IP: proxy / *.ed.shawcable.net 20.01.03, 10:04
        Hey kolego
        Dziekuje i.... nie wiem..
        he he he
        Czekam na wiadomosc z Redakcji Gazety ktora sie tym zajmuje. Jak tylko otrzymam
        opublikuje tutaj.
        Zaslugujesz na miano "Kumpel Szymka" I traktuje to jako komplement.
        Dziekuje. mam nadzieje ze inni z Forum sie dolacza.
        Pozdrawiam.
        • Gość: Bernard Re: PIENIADZE DLA SZYMONA GIETEGO IP: proxy / *.ed.shawcable.net 21.01.03, 05:21
          Czekamy na deklaracje. Pomozmy Redakcji Gazety zrealizowac ten projekt.
      • Gość: Bernard Re: PIENIADZE DLA SZYMONA GIETEGO IP: proxy / *.ed.shawcable.net 21.01.03, 06:44
        aborys napisał:

        > 50 pln. Tylko komu i gdzie?
        >
        >
        >
        > Dalej to tylko gadanie. Nas czczo.

        Hey Aborys... Skontaktuj sie z kumplami z Forum. Dales im przyklad. Niech nie
        beda gorsi.... Powodzenia
        • aborys Re: PIENIADZE DLA SZYMONA GIETEGO 21.01.03, 08:50
          Gość portalu: Bernard napisał(a):

          > Hey Aborys... Skontaktuj sie z kumplami z Forum.
          Hey, masz kley?
          Kumple z forum!
          Niniejszym się z Wami kontaktuję!

          Wpadnij i coś zorganizuj.
          Ja akurat mieszkam 600 km od Gorzowa.
          • Gość: Bernard Re: PIENIADZE DLA SZYMONA GIETEGO IP: proxy / *.ed.shawcable.net 21.01.03, 16:29
            He he he
            Swiat jest maly...lub duzy - jak kto woli...
            Jednak reakcja Gorzowiakow kochajacych pomysl nie jest zbyt spontaniczna.
            Mam ciagle nadzieje ze poza Toba i mna inni sie dolacza.
            Czekam na informacje dotyczace szczegolow projektu. Powiadomie o wszystkim
            natychmiast.
            Dziekuje
          • hiro Re: PIENIADZE DLA SZYMONA GIETEGO 21.01.03, 17:57
            aborys napisał:

            > Gość portalu: Bernard napisał(a):
            >
            > > Hey Aborys... Skontaktuj sie z kumplami z Forum.
            > Hey, masz kley?
            > Kumple z forum!
            > Niniejszym się z Wami kontaktuję!
            >
            > Wpadnij i coś zorganizuj.
            > Ja akurat mieszkam 600 km od Gorzowa.
            z polunusem gadasz?
            wstyd:-)

            • Gość: Bernard Re: PIENIADZE DLA SZYMONA GIETEGO IP: proxy / *.ed.shawcable.net 22.01.03, 07:11
              Hey Hiro,
              Czy ty myslisz ze ja ciagle mieszkam na Zawarciu???
              Kolego ja mieszkam w Edmonton.... Okolo 8000 km od Gorzowa.
              Ciagle za Gorzowiaka sie uwazam i staram sie pozytywnie wplynac to co sie tam
              dzieje.
              Oczywiscie Gorzowiacy mieszkajacy w Gorzowie wiedza lepiej od nas wiec jest
              nasza rola ich wspierac.
              Redakcja Gazety realizuje projekt budowy pomnika Szymona Gietego. Pomozmy im.
              Oczywiscie pieniadze. Co Innego???
              Znam Ciebie z Forum. Jestes czlowiekiem ktoremu wazne rzeczy nie sa obojetne.
              Licze na Twoja pomoc.
              Oczekuje szczegolow dotyczacych projektu w najblizszych dniach. Otrzymamy numer
              konta na ktore mozemy wplacic datki. Kazda zlotowka sie liczy.
              Redakcja Gazety planujke odsloniecie pomnika w okolicach dnia Gorzowa
              (Czerwiec).
              Bedziemy mieli satysfakcje jesli sie to uda.
              Nie ma znaczenia ile i od kogo. Wazne zeby starczylo.
              Co o tym myslisz Hiro?
              Pozdrawiam


              • j24 Re: PIENIADZE DLA SZYMONA GIETEGO 22.01.03, 07:41
                Gość portalu: Bernard napisał(a):

                > Redakcja Gazety realizuje projekt budowy pomnika Szymona Gietego. Pomozmy im.
                > Oczywiscie pieniadze. Co Innego???
                > Znam Ciebie z Forum. Jestes czlowiekiem ktoremu wazne rzeczy nie sa obojetne.
                > Licze na Twoja pomoc.
                > Oczekuje szczegolow dotyczacych projektu w najblizszych dniach.
                > Otrzymamy numer konta na ktore mozemy wplacic datki. Kazda zlotowka sie liczy.
                > ...
                > Bedziemy mieli satysfakcje jesli sie to uda.

                Uważam, że są ważniejsze dla miasta sprawy niż pomniki.
                Przekonałeś mnie swoim zaangażowaniem. Wpłacę 200 zł, ale Ty dorzucisz jeszcze
                seteczkę baxów.
                Z tego co wiem, u Was stawka godzinowa jest trochę wyższa niż u nas, a Wasz
                baxik niewiele większy od naszej złotówki :)))

                To jak umowa stoi ?
                • j24 Re: PIENIADZE DLA SZYMONA GIETEGO 22.01.03, 07:52
                  j24 napisał:

                  > To jak umowa stoi ?

                  Jeszcze jedno - wpłaty dokonam dopiero jak sprawa ruszy, żeby się nie okazało,
                  że Bernard i Pretty to jedyne osoby z Gorzowa (a Pretty to w zasadzie nawet
                  z okolic), które sprawą są zainteresowane.
                  • j24 Re: PIENIADZE DLA SZYMONA GIETEGO 22.01.03, 07:54
                    j24 napisał:

                    > a Pretty to w zasadzie nawet z okolic ;-)

                    Do Pretty zapomniałem się uśmiechnąć. AHOY!
                  • Gość: Bernard Re: PIENIADZE DLA SZYMONA GIETEGO IP: proxy / *.ed.shawcable.net 22.01.03, 08:28
                    Zgadzam sie . Mozesz potwierdzic indormacje kontaktujac sie z Redakcja Gazety...
                    Jestes wspaniala.
                    • j24 Krawatem w SZYMONA GIETEGO 22.01.03, 14:16
                      Gość portalu: Bernard napisał(a):

                      > Zgadzam sie.

                      No to umowa stoi, jakem J24!

                      > Jestes wspaniala.

                      Pretty jest wspaniała.
                      Dzieczyny za to kiedyś mi mówiły, że jestem przystojny :))) Kłamały.

                      Przystojna za to ponoć jest była policjantka z Zielonej Góry, a obecnie
                      powszechnie znana i szanowana senator Ziemi Lubuskiej - Pani Danielak.
                      Znana jest ona z wielu działań charytatywnych, np Wielką Orkiestrę Świątecznej
                      pomocy zasiliła krawatem z insygniami Senatu RP i pustym portfelem.

                      Może redakcja by zasugerowali, żeby (kurde jak ona ma na imię) zechciała
                      wyskoczyć z 50 zeta, to może nawet by sie okazało, że gorzowianie słusznie
                      na nią głosowali.

                      Szymek krawaty co prawda nosił, ale niech już Pani Jola (he,he - przypomniałem
                      sobie imię) już nam tu więcej krawatów nie przywozi.

                      Na 50 zeta natomiast się nie obrazimy, będzie coś w ramach odwilży i bliskiej
                      już wiosny w lubuskich stosunkach :))))))
                • Gość: Bernard Re: PIENIADZE DLA SZYMONA GIETEGO IP: proxy / *.ed.shawcable.net 22.01.03, 08:26
                  Kocham Cie J24
                  Nie moge doczekac sie numeru konta.
                  Podam natychmiast jak otrzymam z Redakcji gazety.


                  Sa sprawy wazne i wazniejsze...
                  Ja wiem..
                  Szymon jest jesdynym przykaladem gorzowskiego folkloru... Naturalny.. Nie
                  przywieziony w walizce..
                  J24, Szymon to Gorzowiak jakich nie bylo i nie ma. Inspiracja dla nas
                  wszystkich...
                  Zrobmy to . Pomozmy zniesc pomnik czlowieka z krorego wiekszosc sie smiala....
                  I dziekuje
                • Gość: Bernard Re: PIENIADZE DLA SZYMONA GIETEGO IP: proxy / *.ed.shawcable.net 23.01.03, 07:04
                  Ok deal !!! dam dodatkowa setke jesli ty dodasz 50.00 zlotych....
                  I koniec szarpania mojego portfela kochanie. Nie jestesmy tak sobie bliscy.
                  Ja daje $200.00 ty dajesz 250 zlotych.
                  Kocham Cie. Kupie ci lizaka.
            • j24 Re: PIENIADZE DLA SZYMONA GIETEGO 22.01.03, 14:19
              hiro napisała:

              >> Wpadnij i coś zorganizuj.
              >> Ja akurat mieszkam 600 km od Gorzowa.
              > z polunusem gadasz?
              > wstyd:-)

              Hiruś, coś taki smutny!
              Uśmiechnij się jutro będzie gorzej :)))
    • black.night A ile ma kosztować ten pomnik tak w całości ? nt 23.01.03, 05:27
      • Gość: Bernard Re: A ile ma kosztować ten pomnik tak w całości ? IP: proxy / *.ed.shawcable.net 24.01.03, 08:37
        Koszt pomnikam wedlog pana prezydenta Miasta Gorzowa:
        naturalnej wielkosci w brazie: calkowity koszt 60.000 zlotych lub 15.000
        dolarow.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka