Gość: Bernard
IP: proxy / *.ed.shawcable.net
19.01.03, 21:18
Ok. Gadalismy dlugo i wesolo...
Nie marnuj czasu i miejsca na komentarze i uwagi.
Ten watek jest tylko o pieniadzach.
Czas na zlotowki.
Deklaruje $CAN100.00 na fundusz budowy pomnika Szymona Gietego.
Nastepny...