petrus-29 29.07.06, 20:15 Witam.W biurze pracy dostałem skierowanie do pracy w Faurecji.Może ktoś zorientowany podać mi więcej informacji o pracy w tej firmie (płace,socjal,premie nadgodziny itp.) Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zetkaf Re: Faurecia... 29.07.06, 20:26 Na pewno najlepiej beda wiedzieli w kadrach - probuj na (95)7219300, przekieruja ;) Odpowiedz Link Zgłoś
petrus-29 Re: Faurecia... 29.07.06, 20:31 Tam prawdy raczej nie powiedzą.Na rozmowach kwalifikacyjnych nawet w "Biedronce" wszystko ładnie ,pięknie itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e-kibel Re: Faurecia... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.06, 20:48 Na ręke dostaniesz jakieś 3.000 tys Do tego masz raz w roku dostęp do kasy zapomogowo pożyczkowej , oraz funduszu mieszkaniowego. Gdy idziesz na zwolnienie, przysługuje Ci prywatna opieka medyczna. Z funduszu socjalnego będziesz latem, co tydzien wyjeżdżał nad morze. Lunch trwa 2 godziny, stołowka na której dostajesz pokarm doustnie. Efektywny czas pracy, to jakies 1,5 godzinki dziennie. Nie jest źle. Odpowiedz Link Zgłoś
petrus-29 Re: Faurecia... 29.07.06, 20:51 Widzę ,że nieżle.Dla urodzonego w niedzielę może być,chyba się zdecyduję!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zetkaf Re: Faurecia... 29.07.06, 21:29 Zapomniales dodac. Wszystkie nadgodziny (a wiec czas pracy ponad wspomniane 1,5 h dziennie) platne jako wedlug wszystkich mozliwych paragrafow naraz - 100% podstawowej zaplaty + 100% za przekroczenie normy tygodniowej + 50 za przekroczenie normy dziennej + ew. 100% dodatku za prace w dzien wolny jak sie trafi, plus jeszcze wolne za nadgodziny, a jesli to bylo w dzien wolny od pracy - jeszcze dodatkowy dzien wolnego ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Danny Re: Faurecia... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.06, 00:22 >Witam.W biurze pracy dostałem skierowanie do pracy w Faurecji I się zastanawiasz czy rezygnować z kilkuset złotych zapomogi i leniuchowania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Petrus-29 Re: Faurecia... IP: *.gorzow.mm.pl 30.07.06, 08:31 Zastanawiam się co wybrać Faurecię,Volkswagena czy Bamę bo z tych firm otrzymałem oferty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernard Gdzie to bezroboscie??? IP: *.ed.shawcable.net 30.07.06, 08:43 Hey Petrus-29, Trzy oferty dla jednej osoby... Wynika z tego ze w Gorzowie nie pracuja jedynie ci...ktorzy nie chca.. :) PS. Jedrzejczak to dobry Prezydent Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marecki Re: Faurecia... IP: *.gorzow.mm.pl 30.07.06, 11:04 Hej Petrus-29 !!! Daj sobie spokój z Bamą !!! to istny obóz !!! Proponuje Faurecie :) POZDRAWIAM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rubin Re: Faurecia... IP: *.gorzow.mm.pl 30.07.06, 21:31 Tez słyszałem ze Bama to obóz pracy i nie miła atmosfera podczas pracy Odpowiedz Link Zgłoś