Dodaj do ulubionych

Faurecia...

29.07.06, 20:15
Witam.W biurze pracy dostałem skierowanie do pracy w Faurecji.Może ktoś zorientowany podać mi więcej informacji o pracy w tej firmie (płace,socjal,premie nadgodziny itp.) Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • zetkaf Re: Faurecia... 29.07.06, 20:26
      Na pewno najlepiej beda wiedzieli w kadrach - probuj na (95)7219300,
      przekieruja ;)
      • petrus-29 Re: Faurecia... 29.07.06, 20:31
        Tam prawdy raczej nie powiedzą.Na rozmowach kwalifikacyjnych nawet w "Biedronce" wszystko ładnie ,pięknie itd.
        • Gość: e-kibel Re: Faurecia... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.06, 20:48
          Na ręke dostaniesz jakieś 3.000 tys
          Do tego masz raz w roku dostęp do kasy zapomogowo pożyczkowej , oraz funduszu
          mieszkaniowego.
          Gdy idziesz na zwolnienie, przysługuje Ci prywatna opieka medyczna.
          Z funduszu socjalnego będziesz latem, co tydzien wyjeżdżał nad morze.
          Lunch trwa 2 godziny, stołowka na której dostajesz pokarm doustnie.
          Efektywny czas pracy, to jakies 1,5 godzinki dziennie.
          Nie jest źle.

          • petrus-29 Re: Faurecia... 29.07.06, 20:51
            Widzę ,że nieżle.Dla urodzonego w niedzielę może być,chyba się zdecyduję!!!
          • zetkaf Re: Faurecia... 29.07.06, 21:29
            Zapomniales dodac. Wszystkie nadgodziny (a wiec czas pracy ponad wspomniane 1,5
            h dziennie) platne jako wedlug wszystkich mozliwych paragrafow naraz - 100%
            podstawowej zaplaty + 100% za przekroczenie normy tygodniowej + 50 za
            przekroczenie normy dziennej + ew. 100% dodatku za prace w dzien wolny jak sie
            trafi, plus jeszcze wolne za nadgodziny, a jesli to bylo w dzien wolny od
            pracy - jeszcze dodatkowy dzien wolnego ;)
    • Gość: Danny Re: Faurecia... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.06, 00:22
      >Witam.W biurze pracy dostałem skierowanie do pracy w Faurecji
      I się zastanawiasz czy rezygnować z kilkuset złotych zapomogi i leniuchowania.
      • Gość: Petrus-29 Re: Faurecia... IP: *.gorzow.mm.pl 30.07.06, 08:31
        Zastanawiam się co wybrać Faurecię,Volkswagena czy Bamę bo z tych firm otrzymałem oferty.
        • Gość: Bernard Gdzie to bezroboscie??? IP: *.ed.shawcable.net 30.07.06, 08:43
          Hey Petrus-29,
          Trzy oferty dla jednej osoby...
          Wynika z tego ze w Gorzowie nie pracuja jedynie ci...ktorzy nie chca..
          :)
          PS. Jedrzejczak to dobry Prezydent
        • Gość: marecki Re: Faurecia... IP: *.gorzow.mm.pl 30.07.06, 11:04
          Hej Petrus-29 !!!

          Daj sobie spokój z Bamą !!! to istny obóz !!! Proponuje Faurecie :) POZDRAWIAM
          • Gość: rubin Re: Faurecia... IP: *.gorzow.mm.pl 30.07.06, 21:31
            Tez słyszałem ze Bama to obóz pracy i nie miła atmosfera podczas pracy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka