14.02.07, 11:28
Szukam kontaktu z osobami, które chcą adoptować dziecko (są w trakcie
załatwiania formalnosci) lub proces adopcyjny mają już za sobą. Albo
zosobami, które mają znajomych, którzy adoptowali dzieciaczka. Jeśli są wśród
was tzw. samotne matki (lub ojcowie), to jeszcze lepiej. Proszę o maila, a
wówczas napiszę więcej, o co chodzi. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • calama Re: Adopcja 14.02.07, 11:32
      pelikano73 napisała:

      > Jeśli są wśród
      > was tzw. samotne matki (lub ojcowie), to jeszcze lepiej.

      Dla kogo lepiej?
      • Gość: pelikano73 Re: Adopcja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.07, 11:00
        Sorki za wyrazenie. Chodzi o to, ze szukam takich osob, ktore adoptowaly
        dzieci, moga to byc tez samotni pojedynczy rodzice. Zwlaszcza tacy, ktorzy
        mieli problemy z adopcja (ze strony osrodka, sądu itp). Prosze o kontakt na
        maila. Do Calamy odezwe sie wkrotce. Pozdrawiam
    • Gość: na rekord Re: Adopcja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.03.07, 17:57
      na rekord

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka