pelikano73
14.02.07, 11:28
Szukam kontaktu z osobami, które chcą adoptować dziecko (są w trakcie
załatwiania formalnosci) lub proces adopcyjny mają już za sobą. Albo
zosobami, które mają znajomych, którzy adoptowali dzieciaczka. Jeśli są wśród
was tzw. samotne matki (lub ojcowie), to jeszcze lepiej. Proszę o maila, a
wówczas napiszę więcej, o co chodzi. Pozdrawiam