Dodaj do ulubionych

Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS

18.12.07, 10:43
PIS sie staje zlomowiskiem.
Obserwuj wątek
    • Gość: Bernard Mirek, witamy w wolnym swiecie... IP: *.dial.telus.net 18.12.07, 10:49
      Heym
      Tylko niech Kaziowi i Mirkowi do glowy nie przyjdzie jakas partie
      wspolnie zakladac...
      Dwoch "braciszkow" na to stulecie Polsce wystarczy!!!
      :):):):)
      • skubi6 Bul bul bul... 18.12.07, 10:57
        - taki dźwięk wydaje PiS. Bąbelków coraz mniej, woda morska dostaje się do płuc. To koniec. Defibrylator też już nie pomoże. Pogrzeb będzie z wielką pompą, z biskupem Głódziem i transmiją w Trwam.

        ... to wszystko nie zmienia faktu, że z Kazia jest niezły pajac. I wyjście z PiS chyba nie zrobiło go mniejszym pajacem: www.skubi.net/komisarz.html


        Dobra polityka też istnieje: o stosunkach polsko-rosyjskich: www.skubi.net/meller.html
        • rydzyk_fizyk Re: Bul bul bul... 18.12.07, 11:09
          Pełne zanurzenie.
          Orkiestra gra do końca i wszyscy wierzą w geniusz kapitana.
          • poszeklu Karierowicze odchodza bo skonczyly sie stolki 18.12.07, 13:41
            Drugi Marcinkiewicz, to drugi karierowicz i odchodzi
            bo nie ma widokow na ciepla posadke. Dobrze, ze wszy
            znajduja sobie nowego zywiciela, POstkomuchow.
            • Gość: anonim Re: Karierowicze odchodza bo skonczyly sie stolki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.07, 17:39
              poszeklu napisał:

              > Drugi Marcinkiewicz, to drugi karierowicz i odchodzi
              > bo nie ma widokow na ciepla posadke. Dobrze, ze wszy
              > znajduja sobie nowego zywiciela, POstkomuchow

              Szczera prawda.W PiS nie ma widokow na posadki wiec te partie
              opuszczaja. Ludzie powinni sie poznac na takich dzialaczach.
              • rydzyk_fizyk Re: Karierowicze odchodza bo skonczyly sie stolki 19.12.07, 09:30
                I poznać się na takiej partii jak PiS, która jest już polityczną padliną.
    • rydzyk_fizyk PiS sypie się jak choinka 18.12.07, 10:49
      po Trzech Królach.
    • rysio221 Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS 18.12.07, 10:52
      Panie Surmacz!niech pan będzie dobrej myśli!dostanie pan Big-maca i panu przejdzie!
    • milo_1 PO_wyborczy HYMN wykształciuchów...... 18.12.07, 10:55
      To już jest___KONIEC__nie ma już PiS.......

      JESTEŚMY WOLNI !!!!!!!! MOŻEMY ŻYĆ........

      To już jest___KONIEC__nie ma już PiS.......

      JESTEŚMY WOLNI !!!!!!!! MOŻEMY IŚĆ......

      To już jest___KONIEC__bo nie ma już PiS.......

      JESTEŚMY WOLNI !!!!!!!!,bo nie ma już PiS,nie ma już PiS,PiS,PiS !!!

      a z radością...
      www.joemonster.org/phorum/images/smiles/fala.gif
      śpiewają go także.....

      LUMPENINTELIGENT,
      "CIEMNY LUD",
      BURA SUKA,
      KAMASZ,
      ŁŻE ELITA,
      DZIAD,który SPIEPRZA
      MAŁPA W CZERWONYM,
      "ZOMOWIEC" z SOLIDARNOŚCI.....
      INTERLIBERAŁOWIE
    • redcloud Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS 18.12.07, 10:59
      Chlopaki przed wielkim skokiem...
      howgh
      • Gość: pisfan Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.07, 11:07
        To po co ci wszyscy panowie zapisywali sie do pis?
        to taki typ "działaczy", że zapisali by się do kazdej partii
        dla własnych, osobistych korzyści
        to smutne
        nie ma czego żałować
        PO wcale nie jest lepsze, też karierowicze i cwaniacy
        a "głupi lud" im wierzy...
        ale wykształciuchów łatwo skołowac, bo móżdżki mają lichutkie ...
        :)))

      • Gość: agent z Warty Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.07, 11:16
        To fakt, zwolennicy PO to osobnicy raczej mało sprawni
        intelektualnie.
        Skoro dali sie uwieść "rybiookiemu" Donaldowi i ober-ściemniaczowi
        Schetynie, to najlepiej o nich nie świadczy...
        No ale, taka ma być przyszłość tej nacji nad Wisłą.
        Konsumpcja, konsumpcja, konsumpcja...
        Nie myślec, nie mysleć, nie mysleć..
        TVN24 + GazWyb wszysto wyjaśni i objaśni,
        po co wysilać te kilka szarych komórek...
        Rada Mędrców w Brukseli ma już gotowy scenariusz dla 37 milionów
        Polaków na najbliższe 50 lat.

    • Gość: gorzowiak Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.07, 11:08
      i bardzo dobrze!!! niech idzie!!!cwaniaczki z Gorzowa,nikt by o was nie slyszał gdyby was "kaczor" nie wyciagnoł.Na pewno pan Schetyna nie moze się was doczekać......jesteście jak chorągiewki(kasa,kasa,kasa)
      • redcloud Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS 18.12.07, 11:17
        Gość portalu: gorzowiak napisał(a):

        > i bardzo dobrze!!! niech idzie!!!cwaniaczki z Gorzowa,nikt by o
        was nie slyszał > gdyby was "kaczor" nie wyciagnoł.

        Tak po prawdzie. Gdyby nie marcinkiewcze i cala ich ferajna, PiS w
        gorz by nie bylo. Kaziu zalozyl PIS w lubuskim, kiedy PeCowi astowi
        o tym sie nie nawet snilo...
        howgh
        • Gość: Bernard Nie bedzie dla PiS miejsca w podreczniku historii IP: *.dial.telus.net 18.12.07, 18:58
          Hey,
          I bardzo dobrze...
          PS. Najczekawsze to ze z tym wszystkim co my tu o i na temat pisu
          piszemy zaczeli sie zgadzac sami pisowcy...
          Dotarlo do nich...
          I Bardzo dobrze...
          Szkoda dobrych ludzi dla zlej i szkodliwej organizacji...
          Moga sluzyc Polakom a nie przeciwko nim...!!
          Powodzenioa..
          :):)(:
        • Gość: Bernard Nie bedzie dla PiS miejsca w podreczniku historii IP: *.dial.telus.net 18.12.07, 21:39
          Hey,
          I bardzo dobrze...
          PS. Najczekawsze to ze z tym wszystkim co my tu o i na temat pisu
          piszemy zaczeli sie zgadzac sami pisowcy...
          Dotarlo do nich...
          I Bardzo dobrze...
          Szkoda dobrych ludzi dla zlej i szkodliwej organizacji...
          Moga sluzyc Polakom, a nie przeciwko nim...!!
          Powodzenioa..
          :):)(:
    • pikorab Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS 18.12.07, 11:10
      Byłoby bardziej spektakularnie, gdyby skrzyknęli się, ponadto
      "tres faciunt collegium" <pikorab>
    • e_werty Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS 18.12.07, 11:14
      Myślę że teraz jest dobra pora na zapisanie sie do PiS'u! Nie jest
      wiką sztuka podpiąć sie do liderujacej partii! Ci ktorzy wstąpia
      teraz do PiS'u mogą mówic o ideowej przyczynie takiego wyboru!
      Gdybym nie był "politycznym abnegatem" to wlasnie w takiej chwili
      zpisałbym się do partii - ile później mozna z tego faktu czerpac
      korzyści? Nikt nie zarzuci koniunkturalizmu czy "skoku na kasę"!
      Wstepujcie do PiS'u - to jedyna okazja! Kierujcie się zasadą Giełdy -
      kupuje sie "na zniżce" a zyski odcina przy hossie!
      • redcloud Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS 18.12.07, 11:22
        e_werty napisał:

        > Myślę że teraz jest dobra pora na zapisanie sie do PiS'u!

        Правда! Верты!
        howgh
        • pierot6 Baaardzo Waaażna Wiaaadomość !!!!! 18.12.07, 11:29
          kogo to obchodzi,że Szambo-PIS smrodzi ?????
          • marecki.1963 Re: Baaardzo Waaażna Wiaaadomość !!!!! 18.12.07, 11:53
            no własnie, kogo to obchodzi?
        • calama Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS 18.12.07, 11:36
          redcloud napisał:

          >
          > Правда! Верты
          > !

          вoт! это тoлькo живое воображение :P
    • andrzej.ablaze Szczury pierwsze opuszczają 18.12.07, 11:29
      tonący okręt. Dobry marynarz znając szczurzą sztukę przewidywania katastrof,
      czym prędzej opuszcza statek tuż za nimi
    • Gość: Amy A pan Gosiewski taki był w niedzielę pewien IP: *.it-net.pl 18.12.07, 11:32
      że 160 posłów w PiSie napewno zostanie. Wystarczy trochę poczekać a
      w Pisie zostanie tylko Gosiewski, Kamiński, Putra, Szczypińska,
      Ziobro, i reszta potakiwaczy. Co będzie zresztą końcem PiSu.
    • Gość: peter Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS IP: *.k.pl 18.12.07, 11:40
      I bardzo dobrze. Znajomi z Gorzowa jako argumentu przeciw PIS-owi
      używali właśnie hucpy, jaką rodzina Marcinkiewiczów uprawia w G.
    • Gość: Bzrock Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS IP: *.pronet.lublin.pl 18.12.07, 11:42
      Ród marcinkiewiczów zawsze lezie tam gdzie kasa.. Z tego są znani w gorzowie.
      Tak ich wychowano. Jak myślicie, jakie kaziu - nauczyciel fizyki miał
      kwalifikacje na premiera a już na pewno na dyrektowa EboiR???? Śmiechu warte.
      Zresztą nie można ufać ludziom \, którzy wykrzywiają wargę, kiedy mówią. Zawsze
      oznacza toi fałszywego człwoieka bez krzty honoru. Widać tak ich już los naznaczył.
      • e_werty Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS 18.12.07, 12:27
        "...nie można ufać ludziom \, którzy wykrzywiają wargę..."
        ... ufajmy jedynie ludziom mówiacym językiem migowym!
    • ma_thro_na Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS 18.12.07, 11:46
      a kogo to obchodzi?
      taka wiadomość to tylko wywiesić w powiecie.
      smutne , miernoty wykreowane przez media, a im sie później w głowie
      przewraca.
      przed wojną to byli politycy.
      • e_werty Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS 18.12.07, 12:24
        "...przed wojną to byli politycy..."
        .. wskrzesić!
    • Gość: kjb Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.07, 13:07
      Bajeczny interes brata premiera



      Czterokrotne przebicie? Czemu nie. Każdy by chciał. Niestety, nie
      każdemu jest dane, ale wybranym tak. Na przykład bratu b. premiera
      Kazimierza Marcinkiewicza Arkadiuszowi. Ten Arkadiusz to ma łeb...
      Jest radnym PiS w Gorzowie Wlkp. i znanym tam biznesmenem. Czego się
      nie dotknie, w złoto się zamienia. Dotyka się na ogół nieruchomości.
      W lokalnych mediach gaśnie właśnie sensacja związana z kinem
      Kopernik. Arkadiusz kupił je za 850 tys., a sprzedał parę tygodni
      temu za 3.900.000 zł!

      Kino jak kino – budynek z lat 70., to wiadomo, że dziś on jest
      niespecjalnie piękny. On jednak nie musiał być piękny, on musiał być
      coś wart. Ale czy akurat tyle? No i czy tylko pan Arkadiusz
      dostrzegł w tym budynku żyłę złota?

      Kino Kopernik należało do spółki, która podlegała Wielkopolskiemu
      Urzędowi Marszałkowskiemu. Spółka upadła, kino dostało się w ręce
      syndyka, czyli kogoś, kto ma na tym zrobić jak najlepszy interes dla
      skarbu państwa. Nie wiedzieć czemu, syndyk (a właściwie syndyczka)
      uznał, że najlepiej będzie, jeśli właśnie z Arkadiuszem
      Marcinkiewiczem podpisze umowę dzierżawy z prawem pierwokupu.

      Skąd wiedziała, że jak da takie prawo panu Marcinkiewiczowi, to
      zarobi na kinie najwięcej? Wyceniła budynek i działkę o powierzchni
      7,5 tys. mkw. na 837 tys. zł. Kupnem tego terenu zainteresowane było
      miasto, które planowało zburzyć Kopernika i zrobić w tym miejscu
      bulwar łączący ul. Warszawską z przyszłym Centrum Edukacji
      Artystycznej. Gotowe było zapłacić więcej, lub zaproponować
      syndykowi w zamian bardziej atrakcyjną działkę komunalną.

      Wiceprezydent Gorzowa Ewa Piekarz powiedziała „Gazecie Gorzowskiej”,
      że próbowała najpierw telefonicznie, a potem pisemnie skontaktować
      się z marszałkiem wielkopolskim – właścicielem spółki, do której
      należał Kopernik. Urząd marszałkowski przysłał odpowiedź już po
      sprzedaży kina. Marszałek przeprosił prezydenta Gorzowa, że tak
      wyszło. Mimo jednak, że miasto do przetargu nie przystąpiło, to
      przetarg odbył się jak najbardziej. Ochotę na kino zgłosił
      mianowicie pewien dżentelmen z Tenczynka spod Krakowa. Mają ludzie
      takie kaprysy – mieć kino na drugim końcu Polski. Dawał 830 tys.
      Arkadiusz Marcinkiewicz krzyknął 850 tys. i Kopernik był jego.
      Licytacja, czyli istota przetargu, była? Była, no to czego... Pani
      syndyk utrzymuje zresztą, że miasto kinem się nie interesowało.

      Brat byłego premiera za metr kwadratowy całej nieruchomości (za
      działkę z budynkiem) zapłacił 113,50 zł. Naprzeciwko kina rok temu o
      połowę mniejsza działka „poszła” po 365,50 zł za metr. Aż taka
      różnica spowodowała, że wiceprezydent Gorzowa Ewa Piekarz
      zawiadomiła prokuraturę. Prokuratura stwierdziła jednak, że wszystko
      było OK. Można powiedzieć, że ledwo stwierdziła, a już pan Arkadiusz
      znalazł kupca na swojego już jak najbardziej Kopernika. Pewna spółka
      warszawska odkupiła od niego to cacko właśnie za owe za 3,9 mln zł.
      To się nazywa mieć głowę do interesów.

      Pan Arkadiusz w oświadczeniu majątkowym zadeklarował niedawno, że ma
      90 tys. zł oszczędności i posiada działki wartości ok. 600 tys.
      Jasne, że na Kopernika nie miał kasy. Jasne, że wziął kredyt. Tylko,
      trzeba trafu, w banku PKO BP, gdzie trzeci brat Marcinkiewicz jest
      dyrektorem gorzowskiego oddziału. Było to zresztą w czasie, gdy
      Kazimierz – b. premier – starał się o prezesurę tego PKO.

      Dlaczego my się tak czepiamy sprawy, która żyła sobie w prasie
      lokalnej i szczęśliwie zdechła? Bo ta transakcja śmierdzi na
      odległość. Fakt, że budynek naprzeciwko, choć mniejszy, sprzedany
      został trzy razy drożej niż kino sprzedane Marcinkiewiczowi, tylko
      podnieca naszą podejrzliwość. Naszym zdaniem, może być tak, że 850
      tys. zł, które zapłacił Marcinkiewicz, to właściwa cena. W tym
      miejscu miasta nie może bowiem być nic innego niż kino, muzeum, lub
      szkoła. Nie ma mowy, żeby wybudować tam apartamentowiec, jak teraz
      się mówi. Za kinem Kopernik lada chwila ruszy budowa Centrum
      Edukacji Artystycznej. Będą nowoczesna sala koncertowa na 600 miejsc
      oraz kompleks budynków szkół artystycznych. Wykonawca ma już
      niezbędną dokumentację i zezwolenia. Ten projekt determinuje
      przyszłość architektoniczno-użytkową najbliższego otoczenia, a więc
      także kina Kopernik. Jeśli więc w takich okolicznościach ktoś daje
      za nie 3.900.000 zł, to, oczywiście, przepłaca.

      Dlaczego? Jaki sens ma taka transakcja? Czy nie jest możliwe, że
      jest ona przykryciem dla jakichś nieznanych nam interesów? Może to
      forma zapłaty za coś? To oczywiście są pytania, które powinni sobie
      zadać fachowcy z Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Jak już wiemy,
      mają mnóstwo mądrych zabawek do wyjaśniania takich tajemnic. Na
      przykład bezzałogowy i bezszmerowy helikopter do podsłuchiwania i
      nagrywania. To może by go wysłać – nad Gorzów, nad Warszawę, nad
      Londyn... To nie my mamy wiedzieć, gdzie...

      Dlaczego nad Warszawę? Bo mówi się w Gorzowie, że pan Arkadiusz
      sprzedał Kopernika warszawskiej spółce, za którą kryje się pewien
      ukraiński biznesmen, podobno znajomy (też byłego) premiera Ukrainy
      Łazarenki. Parę lat temu Łazarenko uciekł do USA, ale marnie tam mu
      się powiodło. Siedzi, bo go oskarżają o pranie brudnych pieniędzy.
      Mówią, że wyprał 114 mln dol., czy jakoś tak. Ukraińska prokuratura
      oskarża go także o zlecenie zabicia dwóch członków parlamentu.
      Słychać, że jak Łazarence źle pójdzie, to może posiedzieć 370 lat.



    • maria-anna Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS 18.12.07, 13:48
      ...a okręt pod banderą PiS tonie:)
    • Gość: yuss Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS IP: *.ifd.uni.wroc.pl 18.12.07, 13:51
      Nie wiem czy to ten sam braciszek zdolnego lingwisty i specjalisty bankowego,
      ktory zrobil dziwnie dobry interes z kupnem kina w Gorzowie. To tacy bardzo
      "oddani sprawie" bogacenia sie politycy. Nie ma co zalowac, im szybciej toto
      odejdzie tym lepiej.
      • Gość: SeLLa Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 18.12.07, 14:47
        No niestety wychodzi szydło z worka!Panowie M.to juz nie
        samorządowcy, nie politycy lecz biznesmeni!Interes w PiS się
        skończył , więc trzeba przylgnąć tam ,gdzie biznes będzie!Żałosne!
        Policzmy, która to już partia panów M.?Zacząć trzeba od PZPR, bo
        chyba pan M. senior tam należał.Pan Arek już od kilkunastu lat jawi
        się radnym RM, ale de facto z tego zajęcia zrobił sobie sposób na
        życie, bo już dawno przestał byc samorządowcem, bo aktywniej zajmuje
        sie polityką niż przyziemnymi sprawami swoich wyborców.Sam fakt jak
        wygląda i jak zaniedbana jest dzielnica, w której mieszka on i jego
        wyborcy świadczy o wszystkim.Kilka razy był na Zamościu, gdzie
        mieszka pan radny i od kilku lat parę metrów od jego domu na
        Wągrowieckiej wpadam w dziury w jezdni.Czyż trzeba być radnym , by
        tego nie widzieć?Dziwię się tym, którzy od kilkunastu lat go ciągle
        wybierają, bo przecież ma dla nich zero szacunku!Natomiast jeśli
        chodzi o kino, to nie widzę powodów czepiania się jego, gdyż biznes
        był jak najbardziej uczciwy!Skoro zbywca chciał taką niską cenę, a
        nabywca ją zapłacił, to wszystko jest OK!UM próbuje teraz znależć
        nieudolnie kozła ofiarnego, by przysłonić swoje zaniechanie i brak
        troski o interes miasta.
        • Gość: wszystkowiedzacy Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS IP: *.terminus.pl 18.12.07, 16:34
          ale gadasz glupoty najpierw sprawdz a pozniej pisz. od ilu lat marcinkiewicz
          sklada wniosek o odnowienie kobylogorskiej oswietlenie i chodniki na krotkiej
          remont szkol 10 i 4? sprawdzalas? piszesz ze nic nierobi... a kto walczyl o
          kanalizacje? tylko ze co on ma zrobic jak tadek woli koncerty rubika organizowac
          zamiast dac kase na te szkoly? NIC. ludzie nie piszcie czegos jak nie
          sprawdzicie jak jest w rzeczywistosci...
          • Gość: SeLLa Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS IP: *.centertel.pl 19.12.07, 13:45
            "Po owocach ich poznacie"...Od składania wniosków nie zależy jakość i
            skuteczność pracy radnego.Szczególnie jeśli jest się nim kilkanaście lat należy
            spodziewać się jakiś namacalnych,konkretnych i widocznych efektów.Szkoła nr 4
            nie była remontowana chyba 30 lat.Za to na LO przy Puszkina znalazło się 8 mln
            na budowę nowej hali, a na przyszły rok znów przeznacza się kolejne 3-4 mln na
            budowę boisk.Więc trzeba tylko trochę powalczyć!A Wągrowiecka jak widziałem nie
            wymaga chyba aż kapitalnego remontu,lecz załatania kilku dziur,więc przez te
            lata wystarczyło -korzystając z uprawnienia radnego- zażądać od wydziału dróg
            tej drobnej naprawy.Te dziury w jezdni "pod nosem" radnego (nadto
            wiceprzewodniczącego RM z aspiracją do przewodniczącego rady!) mają w mojej
            opinii wymiar symboliczny,bo świadczą o tym,jakich gospodarzy mamy w naszej RM,
            skoro nie potrafią zadbać nawet o swoje podwórko!!!A przecież w kampanii
            wyborczej wszyscy kandydaci na radnych obiecują wielką troskę i miłość do
            Gorzowa i mieszkańców.
            • Gość: wszystkowiedzacy Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS IP: *.terminus.pl 19.12.07, 15:54
              nierozsmieszaj mnie jesli porownujesz 4 do 1 lo przeciez z gory wiadomo dlaczego
              tyle kasy poszlo na liceum. nie wiesz? to ci podpowiem. kto jest w-ce
              prezydentem? juz wiesz?
      • Gość: Fredek Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS IP: *.dialup.telenergo.pl 18.12.07, 22:03
        Wiadomo dlaczego odchodzi. Nie chce być pozbawiony stanowiska dyrektora banku
        PKO, a to dobry interes. Zmieniły się rządy, rządzi PO a nie PIS. Kazio przecież
        ciągle kręci się koło przywódców PO, popierał ich. Jest to gra i walka o
        stanowisko i pieniądze, które tak wszyscy kochają. Zobaczymy czy PO zmieni
        dyrektora PKO z PIS-u na swojego. To będzie test. Okaże się czy wyjście z PIS
        było warte.
    • Gość: Kłodawa No to już tragedia , odchodzą najlepsi :))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.07, 14:40
      Śmiechu warte. Bujające się urzędactwo bardzo dobrze żyjące na
      polityce i aparacie państwowym i okołopaństwowym czy samorządowym.
    • kazik.k Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS 18.12.07, 16:09
      no i co z tego ?!tez mi persona?
    • pies_na_lewizne Chce pozostac "przyjaciolmi" nie bez powodu_______ 18.12.07, 16:16
      GazWyb podaje:

      > Mirosław Marcinkiewicz, starszy brat byłego premiera, oddaje
      > legitymację PiS. - Ale będziemy przyjaciółmi - mówi o kolegach z
      > sejmiku lubuskiego.

      Chce pozostac "przyjaciolmi" z kolegami z PiSu tak jak jego niemota-
      braciszek.

      Obaj braciszkowie nie chca zrywac lacznosci z "przyjaciolmi" w PiS
      bo zamierzaja kontynuowac krecia robote prowadzona dotychczas przez
      Kazia, namawiajac czlonkow PiS do wystapienia z partii.

      Bo Marionettkowicze razem z wyciagnietymi juz z PiSu Zalewskimi,
      Ujazdowskim i Sellinem przygotowuja sie do zalozenia nowej partii,
      ot dlaczego.
    • darkraj to i Marionetkiewicz mial blizniaka? 18.12.07, 18:52
      ============================================Dziwne te polskie,
      rodzinne "koniugacje".
      Wypisz - wymaluj arystokratyczno-oligarchiczne, czyli: czysto
      ukladowe powiazania.

      No, ale skoro Premier nie powinien byc bratem wybranego Prezydenta,
      co zreszta obiecywal, to inna sprawa.

      Przy okazji, tenze sam Prezydent meldowal Prezesowi Rady Ministrow
      wykonanie zadania w zakresie calkowitego przejecia calkowitej wladzy
      w Polsce.
      Przedtem Prezio stawal na bacznosc przed Premierem, ale dzisiaj
      Prawo mu nie pozwala, he, he, he.

      Ciekawe, kim bylby dzisiaj braciszek "malowanego" premierka, gdyby
      nominacja Kazia byla "na powaznie", a nie na tymczasowe "grzanie
      fotela"?

      Swoja droga, co marionetkiewicz uzyl z mlodziutkimi panienkami za
      Nasze podatki, to jego.
      • Gość: pisfan Re: to i Marionetkiewicz mial blizniaka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.07, 08:10
        głuptas z ciebie
        i tak juz zostanie
        tylko jak ci to wytłumaczyć
        może byc problem
        genetyczny...:)
        czy masz brata?
    • Gość: Kłodawa No to PO Was zostawi na tych pensyjach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.07, 07:45
      ..a pansyje duże i dobre bo z pulicznych pieniędzy i dzięki
      działalności w PiS wypłacane.
      • Gość: Bernard Re: No to PO Was zostawi na tych pensyjach IP: *.dial.telus.net 19.12.07, 08:14
        Hey Klodawa,
        Panowie swiata! - jeszcze nioedawno przeciez...
        Komunisci w komzach ktorzy kazdego lacznie z Bogiem obrazili...
        Jeszcze niedawno wydawalo im sie ze moga zdecydowac o tym co
        sluchac, czytac, ogladac i jak sie ubierac maja Polacy..
        Jeszcze niedawno uzurpowali sobie prawo posiadania monopolu na
        patriotyzm i Wiare...
        Kto nie znami ten przeciwko Bogu!
        Dzisiaj zra sie wystraszeni mozliwoscia "lustracji i rozliczania"...
        Jak sie ten swiat w kilka tygodni zmienil...
        Pare misiecy temu wydawalo sie prawie niemozliwe..
        I to sa polskie jaja...
        :):):)
        • Gość: Kłodawa Re: No to PO Was zostawi na tych pensyjach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.07, 14:54
          Nie wiem czy Boga obrazili bo się na tym średnio znam natomiast
          wpisują się doskonale w model komunistyczny gdzie z "polityki" tzn
          pracy dla dobra społeczęństwa żyje cała prawie rodzina. Aż dreszczy
          dostaję jak widzę to poparcie mediów i tzw liberałów dla tego
          ZChNowca bankowca,.
          • Gość: kolo Re: No to PO Was zostawi na tych pensyjach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.07, 17:58
            faktycznie, na widok gorzowskich radnych można dostać dreszczów...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka