lumpior 18.12.07, 10:43 PIS sie staje zlomowiskiem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Bernard Mirek, witamy w wolnym swiecie... IP: *.dial.telus.net 18.12.07, 10:49 Heym Tylko niech Kaziowi i Mirkowi do glowy nie przyjdzie jakas partie wspolnie zakladac... Dwoch "braciszkow" na to stulecie Polsce wystarczy!!! :):):):) Odpowiedz Link Zgłoś
skubi6 Bul bul bul... 18.12.07, 10:57 - taki dźwięk wydaje PiS. Bąbelków coraz mniej, woda morska dostaje się do płuc. To koniec. Defibrylator też już nie pomoże. Pogrzeb będzie z wielką pompą, z biskupem Głódziem i transmiją w Trwam. ... to wszystko nie zmienia faktu, że z Kazia jest niezły pajac. I wyjście z PiS chyba nie zrobiło go mniejszym pajacem: www.skubi.net/komisarz.html Dobra polityka też istnieje: o stosunkach polsko-rosyjskich: www.skubi.net/meller.html Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk_fizyk Re: Bul bul bul... 18.12.07, 11:09 Pełne zanurzenie. Orkiestra gra do końca i wszyscy wierzą w geniusz kapitana. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Karierowicze odchodza bo skonczyly sie stolki 18.12.07, 13:41 Drugi Marcinkiewicz, to drugi karierowicz i odchodzi bo nie ma widokow na ciepla posadke. Dobrze, ze wszy znajduja sobie nowego zywiciela, POstkomuchow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anonim Re: Karierowicze odchodza bo skonczyly sie stolki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.07, 17:39 poszeklu napisał: > Drugi Marcinkiewicz, to drugi karierowicz i odchodzi > bo nie ma widokow na ciepla posadke. Dobrze, ze wszy > znajduja sobie nowego zywiciela, POstkomuchow Szczera prawda.W PiS nie ma widokow na posadki wiec te partie opuszczaja. Ludzie powinni sie poznac na takich dzialaczach. Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk_fizyk Re: Karierowicze odchodza bo skonczyly sie stolki 19.12.07, 09:30 I poznać się na takiej partii jak PiS, która jest już polityczną padliną. Odpowiedz Link Zgłoś
rysio221 Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS 18.12.07, 10:52 Panie Surmacz!niech pan będzie dobrej myśli!dostanie pan Big-maca i panu przejdzie! Odpowiedz Link Zgłoś
milo_1 PO_wyborczy HYMN wykształciuchów...... 18.12.07, 10:55 To już jest___KONIEC__nie ma już PiS....... JESTEŚMY WOLNI !!!!!!!! MOŻEMY ŻYĆ........ To już jest___KONIEC__nie ma już PiS....... JESTEŚMY WOLNI !!!!!!!! MOŻEMY IŚĆ...... To już jest___KONIEC__bo nie ma już PiS....... JESTEŚMY WOLNI !!!!!!!!,bo nie ma już PiS,nie ma już PiS,PiS,PiS !!! a z radością... www.joemonster.org/phorum/images/smiles/fala.gif śpiewają go także..... LUMPENINTELIGENT, "CIEMNY LUD", BURA SUKA, KAMASZ, ŁŻE ELITA, DZIAD,który SPIEPRZA MAŁPA W CZERWONYM, "ZOMOWIEC" z SOLIDARNOŚCI..... INTERLIBERAŁOWIE Odpowiedz Link Zgłoś
redcloud Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS 18.12.07, 10:59 Chlopaki przed wielkim skokiem... howgh Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pisfan Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.07, 11:07 To po co ci wszyscy panowie zapisywali sie do pis? to taki typ "działaczy", że zapisali by się do kazdej partii dla własnych, osobistych korzyści to smutne nie ma czego żałować PO wcale nie jest lepsze, też karierowicze i cwaniacy a "głupi lud" im wierzy... ale wykształciuchów łatwo skołowac, bo móżdżki mają lichutkie ... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agent z Warty Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.07, 11:16 To fakt, zwolennicy PO to osobnicy raczej mało sprawni intelektualnie. Skoro dali sie uwieść "rybiookiemu" Donaldowi i ober-ściemniaczowi Schetynie, to najlepiej o nich nie świadczy... No ale, taka ma być przyszłość tej nacji nad Wisłą. Konsumpcja, konsumpcja, konsumpcja... Nie myślec, nie mysleć, nie mysleć.. TVN24 + GazWyb wszysto wyjaśni i objaśni, po co wysilać te kilka szarych komórek... Rada Mędrców w Brukseli ma już gotowy scenariusz dla 37 milionów Polaków na najbliższe 50 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gorzowiak Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.07, 11:08 i bardzo dobrze!!! niech idzie!!!cwaniaczki z Gorzowa,nikt by o was nie slyszał gdyby was "kaczor" nie wyciagnoł.Na pewno pan Schetyna nie moze się was doczekać......jesteście jak chorągiewki(kasa,kasa,kasa) Odpowiedz Link Zgłoś
redcloud Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS 18.12.07, 11:17 Gość portalu: gorzowiak napisał(a): > i bardzo dobrze!!! niech idzie!!!cwaniaczki z Gorzowa,nikt by o was nie slyszał > gdyby was "kaczor" nie wyciagnoł. Tak po prawdzie. Gdyby nie marcinkiewcze i cala ich ferajna, PiS w gorz by nie bylo. Kaziu zalozyl PIS w lubuskim, kiedy PeCowi astowi o tym sie nie nawet snilo... howgh Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernard Nie bedzie dla PiS miejsca w podreczniku historii IP: *.dial.telus.net 18.12.07, 18:58 Hey, I bardzo dobrze... PS. Najczekawsze to ze z tym wszystkim co my tu o i na temat pisu piszemy zaczeli sie zgadzac sami pisowcy... Dotarlo do nich... I Bardzo dobrze... Szkoda dobrych ludzi dla zlej i szkodliwej organizacji... Moga sluzyc Polakom a nie przeciwko nim...!! Powodzenioa.. :):)(: Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernard Nie bedzie dla PiS miejsca w podreczniku historii IP: *.dial.telus.net 18.12.07, 21:39 Hey, I bardzo dobrze... PS. Najczekawsze to ze z tym wszystkim co my tu o i na temat pisu piszemy zaczeli sie zgadzac sami pisowcy... Dotarlo do nich... I Bardzo dobrze... Szkoda dobrych ludzi dla zlej i szkodliwej organizacji... Moga sluzyc Polakom, a nie przeciwko nim...!! Powodzenioa.. :):)(: Odpowiedz Link Zgłoś
pikorab Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS 18.12.07, 11:10 Byłoby bardziej spektakularnie, gdyby skrzyknęli się, ponadto "tres faciunt collegium" <pikorab> Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS 18.12.07, 11:14 Myślę że teraz jest dobra pora na zapisanie sie do PiS'u! Nie jest wiką sztuka podpiąć sie do liderujacej partii! Ci ktorzy wstąpia teraz do PiS'u mogą mówic o ideowej przyczynie takiego wyboru! Gdybym nie był "politycznym abnegatem" to wlasnie w takiej chwili zpisałbym się do partii - ile później mozna z tego faktu czerpac korzyści? Nikt nie zarzuci koniunkturalizmu czy "skoku na kasę"! Wstepujcie do PiS'u - to jedyna okazja! Kierujcie się zasadą Giełdy - kupuje sie "na zniżce" a zyski odcina przy hossie! Odpowiedz Link Zgłoś
redcloud Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS 18.12.07, 11:22 e_werty napisał: > Myślę że teraz jest dobra pora na zapisanie sie do PiS'u! Правда! Верты! howgh Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 Baaardzo Waaażna Wiaaadomość !!!!! 18.12.07, 11:29 kogo to obchodzi,że Szambo-PIS smrodzi ????? Odpowiedz Link Zgłoś
marecki.1963 Re: Baaardzo Waaażna Wiaaadomość !!!!! 18.12.07, 11:53 no własnie, kogo to obchodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
calama Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS 18.12.07, 11:36 redcloud napisał: > > Правда! Верты > ! вoт! это тoлькo живое воображение :P Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej.ablaze Szczury pierwsze opuszczają 18.12.07, 11:29 tonący okręt. Dobry marynarz znając szczurzą sztukę przewidywania katastrof, czym prędzej opuszcza statek tuż za nimi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amy A pan Gosiewski taki był w niedzielę pewien IP: *.it-net.pl 18.12.07, 11:32 że 160 posłów w PiSie napewno zostanie. Wystarczy trochę poczekać a w Pisie zostanie tylko Gosiewski, Kamiński, Putra, Szczypińska, Ziobro, i reszta potakiwaczy. Co będzie zresztą końcem PiSu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peter Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS IP: *.k.pl 18.12.07, 11:40 I bardzo dobrze. Znajomi z Gorzowa jako argumentu przeciw PIS-owi używali właśnie hucpy, jaką rodzina Marcinkiewiczów uprawia w G. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bzrock Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS IP: *.pronet.lublin.pl 18.12.07, 11:42 Ród marcinkiewiczów zawsze lezie tam gdzie kasa.. Z tego są znani w gorzowie. Tak ich wychowano. Jak myślicie, jakie kaziu - nauczyciel fizyki miał kwalifikacje na premiera a już na pewno na dyrektowa EboiR???? Śmiechu warte. Zresztą nie można ufać ludziom \, którzy wykrzywiają wargę, kiedy mówią. Zawsze oznacza toi fałszywego człwoieka bez krzty honoru. Widać tak ich już los naznaczył. Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS 18.12.07, 12:27 "...nie można ufać ludziom \, którzy wykrzywiają wargę..." ... ufajmy jedynie ludziom mówiacym językiem migowym! Odpowiedz Link Zgłoś
ma_thro_na Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS 18.12.07, 11:46 a kogo to obchodzi? taka wiadomość to tylko wywiesić w powiecie. smutne , miernoty wykreowane przez media, a im sie później w głowie przewraca. przed wojną to byli politycy. Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS 18.12.07, 12:24 "...przed wojną to byli politycy..." .. wskrzesić! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kjb Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.07, 13:07 Bajeczny interes brata premiera Czterokrotne przebicie? Czemu nie. Każdy by chciał. Niestety, nie każdemu jest dane, ale wybranym tak. Na przykład bratu b. premiera Kazimierza Marcinkiewicza Arkadiuszowi. Ten Arkadiusz to ma łeb... Jest radnym PiS w Gorzowie Wlkp. i znanym tam biznesmenem. Czego się nie dotknie, w złoto się zamienia. Dotyka się na ogół nieruchomości. W lokalnych mediach gaśnie właśnie sensacja związana z kinem Kopernik. Arkadiusz kupił je za 850 tys., a sprzedał parę tygodni temu za 3.900.000 zł! Kino jak kino – budynek z lat 70., to wiadomo, że dziś on jest niespecjalnie piękny. On jednak nie musiał być piękny, on musiał być coś wart. Ale czy akurat tyle? No i czy tylko pan Arkadiusz dostrzegł w tym budynku żyłę złota? Kino Kopernik należało do spółki, która podlegała Wielkopolskiemu Urzędowi Marszałkowskiemu. Spółka upadła, kino dostało się w ręce syndyka, czyli kogoś, kto ma na tym zrobić jak najlepszy interes dla skarbu państwa. Nie wiedzieć czemu, syndyk (a właściwie syndyczka) uznał, że najlepiej będzie, jeśli właśnie z Arkadiuszem Marcinkiewiczem podpisze umowę dzierżawy z prawem pierwokupu. Skąd wiedziała, że jak da takie prawo panu Marcinkiewiczowi, to zarobi na kinie najwięcej? Wyceniła budynek i działkę o powierzchni 7,5 tys. mkw. na 837 tys. zł. Kupnem tego terenu zainteresowane było miasto, które planowało zburzyć Kopernika i zrobić w tym miejscu bulwar łączący ul. Warszawską z przyszłym Centrum Edukacji Artystycznej. Gotowe było zapłacić więcej, lub zaproponować syndykowi w zamian bardziej atrakcyjną działkę komunalną. Wiceprezydent Gorzowa Ewa Piekarz powiedziała „Gazecie Gorzowskiej”, że próbowała najpierw telefonicznie, a potem pisemnie skontaktować się z marszałkiem wielkopolskim – właścicielem spółki, do której należał Kopernik. Urząd marszałkowski przysłał odpowiedź już po sprzedaży kina. Marszałek przeprosił prezydenta Gorzowa, że tak wyszło. Mimo jednak, że miasto do przetargu nie przystąpiło, to przetarg odbył się jak najbardziej. Ochotę na kino zgłosił mianowicie pewien dżentelmen z Tenczynka spod Krakowa. Mają ludzie takie kaprysy – mieć kino na drugim końcu Polski. Dawał 830 tys. Arkadiusz Marcinkiewicz krzyknął 850 tys. i Kopernik był jego. Licytacja, czyli istota przetargu, była? Była, no to czego... Pani syndyk utrzymuje zresztą, że miasto kinem się nie interesowało. Brat byłego premiera za metr kwadratowy całej nieruchomości (za działkę z budynkiem) zapłacił 113,50 zł. Naprzeciwko kina rok temu o połowę mniejsza działka „poszła” po 365,50 zł za metr. Aż taka różnica spowodowała, że wiceprezydent Gorzowa Ewa Piekarz zawiadomiła prokuraturę. Prokuratura stwierdziła jednak, że wszystko było OK. Można powiedzieć, że ledwo stwierdziła, a już pan Arkadiusz znalazł kupca na swojego już jak najbardziej Kopernika. Pewna spółka warszawska odkupiła od niego to cacko właśnie za owe za 3,9 mln zł. To się nazywa mieć głowę do interesów. Pan Arkadiusz w oświadczeniu majątkowym zadeklarował niedawno, że ma 90 tys. zł oszczędności i posiada działki wartości ok. 600 tys. Jasne, że na Kopernika nie miał kasy. Jasne, że wziął kredyt. Tylko, trzeba trafu, w banku PKO BP, gdzie trzeci brat Marcinkiewicz jest dyrektorem gorzowskiego oddziału. Było to zresztą w czasie, gdy Kazimierz – b. premier – starał się o prezesurę tego PKO. Dlaczego my się tak czepiamy sprawy, która żyła sobie w prasie lokalnej i szczęśliwie zdechła? Bo ta transakcja śmierdzi na odległość. Fakt, że budynek naprzeciwko, choć mniejszy, sprzedany został trzy razy drożej niż kino sprzedane Marcinkiewiczowi, tylko podnieca naszą podejrzliwość. Naszym zdaniem, może być tak, że 850 tys. zł, które zapłacił Marcinkiewicz, to właściwa cena. W tym miejscu miasta nie może bowiem być nic innego niż kino, muzeum, lub szkoła. Nie ma mowy, żeby wybudować tam apartamentowiec, jak teraz się mówi. Za kinem Kopernik lada chwila ruszy budowa Centrum Edukacji Artystycznej. Będą nowoczesna sala koncertowa na 600 miejsc oraz kompleks budynków szkół artystycznych. Wykonawca ma już niezbędną dokumentację i zezwolenia. Ten projekt determinuje przyszłość architektoniczno-użytkową najbliższego otoczenia, a więc także kina Kopernik. Jeśli więc w takich okolicznościach ktoś daje za nie 3.900.000 zł, to, oczywiście, przepłaca. Dlaczego? Jaki sens ma taka transakcja? Czy nie jest możliwe, że jest ona przykryciem dla jakichś nieznanych nam interesów? Może to forma zapłaty za coś? To oczywiście są pytania, które powinni sobie zadać fachowcy z Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Jak już wiemy, mają mnóstwo mądrych zabawek do wyjaśniania takich tajemnic. Na przykład bezzałogowy i bezszmerowy helikopter do podsłuchiwania i nagrywania. To może by go wysłać – nad Gorzów, nad Warszawę, nad Londyn... To nie my mamy wiedzieć, gdzie... Dlaczego nad Warszawę? Bo mówi się w Gorzowie, że pan Arkadiusz sprzedał Kopernika warszawskiej spółce, za którą kryje się pewien ukraiński biznesmen, podobno znajomy (też byłego) premiera Ukrainy Łazarenki. Parę lat temu Łazarenko uciekł do USA, ale marnie tam mu się powiodło. Siedzi, bo go oskarżają o pranie brudnych pieniędzy. Mówią, że wyprał 114 mln dol., czy jakoś tak. Ukraińska prokuratura oskarża go także o zlecenie zabicia dwóch członków parlamentu. Słychać, że jak Łazarence źle pójdzie, to może posiedzieć 370 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
maria-anna Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS 18.12.07, 13:48 ...a okręt pod banderą PiS tonie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yuss Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS IP: *.ifd.uni.wroc.pl 18.12.07, 13:51 Nie wiem czy to ten sam braciszek zdolnego lingwisty i specjalisty bankowego, ktory zrobil dziwnie dobry interes z kupnem kina w Gorzowie. To tacy bardzo "oddani sprawie" bogacenia sie politycy. Nie ma co zalowac, im szybciej toto odejdzie tym lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SeLLa Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 18.12.07, 14:47 No niestety wychodzi szydło z worka!Panowie M.to juz nie samorządowcy, nie politycy lecz biznesmeni!Interes w PiS się skończył , więc trzeba przylgnąć tam ,gdzie biznes będzie!Żałosne! Policzmy, która to już partia panów M.?Zacząć trzeba od PZPR, bo chyba pan M. senior tam należał.Pan Arek już od kilkunastu lat jawi się radnym RM, ale de facto z tego zajęcia zrobił sobie sposób na życie, bo już dawno przestał byc samorządowcem, bo aktywniej zajmuje sie polityką niż przyziemnymi sprawami swoich wyborców.Sam fakt jak wygląda i jak zaniedbana jest dzielnica, w której mieszka on i jego wyborcy świadczy o wszystkim.Kilka razy był na Zamościu, gdzie mieszka pan radny i od kilku lat parę metrów od jego domu na Wągrowieckiej wpadam w dziury w jezdni.Czyż trzeba być radnym , by tego nie widzieć?Dziwię się tym, którzy od kilkunastu lat go ciągle wybierają, bo przecież ma dla nich zero szacunku!Natomiast jeśli chodzi o kino, to nie widzę powodów czepiania się jego, gdyż biznes był jak najbardziej uczciwy!Skoro zbywca chciał taką niską cenę, a nabywca ją zapłacił, to wszystko jest OK!UM próbuje teraz znależć nieudolnie kozła ofiarnego, by przysłonić swoje zaniechanie i brak troski o interes miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wszystkowiedzacy Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS IP: *.terminus.pl 18.12.07, 16:34 ale gadasz glupoty najpierw sprawdz a pozniej pisz. od ilu lat marcinkiewicz sklada wniosek o odnowienie kobylogorskiej oswietlenie i chodniki na krotkiej remont szkol 10 i 4? sprawdzalas? piszesz ze nic nierobi... a kto walczyl o kanalizacje? tylko ze co on ma zrobic jak tadek woli koncerty rubika organizowac zamiast dac kase na te szkoly? NIC. ludzie nie piszcie czegos jak nie sprawdzicie jak jest w rzeczywistosci... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SeLLa Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS IP: *.centertel.pl 19.12.07, 13:45 "Po owocach ich poznacie"...Od składania wniosków nie zależy jakość i skuteczność pracy radnego.Szczególnie jeśli jest się nim kilkanaście lat należy spodziewać się jakiś namacalnych,konkretnych i widocznych efektów.Szkoła nr 4 nie była remontowana chyba 30 lat.Za to na LO przy Puszkina znalazło się 8 mln na budowę nowej hali, a na przyszły rok znów przeznacza się kolejne 3-4 mln na budowę boisk.Więc trzeba tylko trochę powalczyć!A Wągrowiecka jak widziałem nie wymaga chyba aż kapitalnego remontu,lecz załatania kilku dziur,więc przez te lata wystarczyło -korzystając z uprawnienia radnego- zażądać od wydziału dróg tej drobnej naprawy.Te dziury w jezdni "pod nosem" radnego (nadto wiceprzewodniczącego RM z aspiracją do przewodniczącego rady!) mają w mojej opinii wymiar symboliczny,bo świadczą o tym,jakich gospodarzy mamy w naszej RM, skoro nie potrafią zadbać nawet o swoje podwórko!!!A przecież w kampanii wyborczej wszyscy kandydaci na radnych obiecują wielką troskę i miłość do Gorzowa i mieszkańców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wszystkowiedzacy Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS IP: *.terminus.pl 19.12.07, 15:54 nierozsmieszaj mnie jesli porownujesz 4 do 1 lo przeciez z gory wiadomo dlaczego tyle kasy poszlo na liceum. nie wiesz? to ci podpowiem. kto jest w-ce prezydentem? juz wiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fredek Re: Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS IP: *.dialup.telenergo.pl 18.12.07, 22:03 Wiadomo dlaczego odchodzi. Nie chce być pozbawiony stanowiska dyrektora banku PKO, a to dobry interes. Zmieniły się rządy, rządzi PO a nie PIS. Kazio przecież ciągle kręci się koło przywódców PO, popierał ich. Jest to gra i walka o stanowisko i pieniądze, które tak wszyscy kochają. Zobaczymy czy PO zmieni dyrektora PKO z PIS-u na swojego. To będzie test. Okaże się czy wyjście z PIS było warte. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kłodawa No to już tragedia , odchodzą najlepsi :))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.07, 14:40 Śmiechu warte. Bujające się urzędactwo bardzo dobrze żyjące na polityce i aparacie państwowym i okołopaństwowym czy samorządowym. Odpowiedz Link Zgłoś
kazik.k Mirosław Marcinkiewicz odchodzi z PiS 18.12.07, 16:09 no i co z tego ?!tez mi persona? Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Chce pozostac "przyjaciolmi" nie bez powodu_______ 18.12.07, 16:16 GazWyb podaje: > Mirosław Marcinkiewicz, starszy brat byłego premiera, oddaje > legitymację PiS. - Ale będziemy przyjaciółmi - mówi o kolegach z > sejmiku lubuskiego. Chce pozostac "przyjaciolmi" z kolegami z PiSu tak jak jego niemota- braciszek. Obaj braciszkowie nie chca zrywac lacznosci z "przyjaciolmi" w PiS bo zamierzaja kontynuowac krecia robote prowadzona dotychczas przez Kazia, namawiajac czlonkow PiS do wystapienia z partii. Bo Marionettkowicze razem z wyciagnietymi juz z PiSu Zalewskimi, Ujazdowskim i Sellinem przygotowuja sie do zalozenia nowej partii, ot dlaczego. Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj to i Marionetkiewicz mial blizniaka? 18.12.07, 18:52 ============================================Dziwne te polskie, rodzinne "koniugacje". Wypisz - wymaluj arystokratyczno-oligarchiczne, czyli: czysto ukladowe powiazania. No, ale skoro Premier nie powinien byc bratem wybranego Prezydenta, co zreszta obiecywal, to inna sprawa. Przy okazji, tenze sam Prezydent meldowal Prezesowi Rady Ministrow wykonanie zadania w zakresie calkowitego przejecia calkowitej wladzy w Polsce. Przedtem Prezio stawal na bacznosc przed Premierem, ale dzisiaj Prawo mu nie pozwala, he, he, he. Ciekawe, kim bylby dzisiaj braciszek "malowanego" premierka, gdyby nominacja Kazia byla "na powaznie", a nie na tymczasowe "grzanie fotela"? Swoja droga, co marionetkiewicz uzyl z mlodziutkimi panienkami za Nasze podatki, to jego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pisfan Re: to i Marionetkiewicz mial blizniaka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.07, 08:10 głuptas z ciebie i tak juz zostanie tylko jak ci to wytłumaczyć może byc problem genetyczny...:) czy masz brata? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kłodawa No to PO Was zostawi na tych pensyjach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.07, 07:45 ..a pansyje duże i dobre bo z pulicznych pieniędzy i dzięki działalności w PiS wypłacane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernard Re: No to PO Was zostawi na tych pensyjach IP: *.dial.telus.net 19.12.07, 08:14 Hey Klodawa, Panowie swiata! - jeszcze nioedawno przeciez... Komunisci w komzach ktorzy kazdego lacznie z Bogiem obrazili... Jeszcze niedawno wydawalo im sie ze moga zdecydowac o tym co sluchac, czytac, ogladac i jak sie ubierac maja Polacy.. Jeszcze niedawno uzurpowali sobie prawo posiadania monopolu na patriotyzm i Wiare... Kto nie znami ten przeciwko Bogu! Dzisiaj zra sie wystraszeni mozliwoscia "lustracji i rozliczania"... Jak sie ten swiat w kilka tygodni zmienil... Pare misiecy temu wydawalo sie prawie niemozliwe.. I to sa polskie jaja... :):):) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kłodawa Re: No to PO Was zostawi na tych pensyjach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.07, 14:54 Nie wiem czy Boga obrazili bo się na tym średnio znam natomiast wpisują się doskonale w model komunistyczny gdzie z "polityki" tzn pracy dla dobra społeczęństwa żyje cała prawie rodzina. Aż dreszczy dostaję jak widzę to poparcie mediów i tzw liberałów dla tego ZChNowca bankowca,. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: No to PO Was zostawi na tych pensyjach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.07, 17:58 faktycznie, na widok gorzowskich radnych można dostać dreszczów... Odpowiedz Link Zgłoś