IP: 217.97.234.* 06.01.02, 20:25
dlaczego na stronach pajacyka dominuje kolor zielony na siedmiu woj.
Czy my jesteśmy obok??????????????
Obserwuj wątek
    • Gość: slawko Re: pajacyk IP: 217.97.234.* 06.01.02, 20:36
      Gość portalu: Slavkoo napisał(a):

      > dlaczego na stronach pajacyka dominuje kolor zielony na siedmiu woj.
      > Czy my jesteśmy obok??????????????

      marku p do dupy z tym doradztwem. pirdol.............. to forum
      założyłem i co z tego
      • j24 Re: pajacyk 07.01.02, 12:42
        Gość portalu: slawko napisał(a):

        > ... do dupy z tym doradztwem.

        Pisz po zalogowaniu się. Każdy może napisać, że jest SLAWKO.
        Przy logowaniu musi znać hasło, więc jeżeli nie nadałeś hasła MAGDA, albo daty
        urodzenia, nikt (nawet ze znajomych) nie będzie podszywał się pod Ciebie.

        Poza tym namawiałbym do unikania wulgaryzmów.
        Pozdrawiam (twoich kolegów od nic-a też, tyle że "inaczej")
    • Gość: otak Re: pajacyk IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 02.08.02, 22:37
      czy to prawda co slyszalem o tobie na czacie ze jestes pedalem .taki fajny
      facet z ciebie a dajesz dupy kazdemu kto zechce.
      • j24 Re: pajacyk 02.08.02, 22:45
        Gość portalu: otak napisał(a):

        > czy to prawda co slyszalem o tobie na czacie ze jestes pedalem .taki fajny
        > facet z ciebie a dajesz dupy kazdemu kto zechce.


        Do mnie, czy do Sławka ten tekst debilu?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka