trooly 30.04.09, 11:10 jest bardzo zajmujący: wwr.com.pl/artykuly/trening/Rozprezenie_konia.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Bernard Ed -kon ktory mowi... IP: 139.142.19.* 02.05.09, 21:20 Hey, Pamieta ktos te amerykanska komedie z okresu PRL-u... To byly jaja.. :):):) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: login_t Re: Ed -kon ktory mowi... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.09, 10:53 Gość portalu: Bernard napisał(a): > Hey, > Pamieta ktos te amerykanska komedie z okresu PRL-u... Beniu, w Ameryce nie było PRLu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernard Re: Ed -kon ktory mowi... IP: 139.142.19.* 04.05.09, 18:34 Hey lpogin, He he he he.. Czepialski...ale masz racje... Serial byl produkcji amerykanskiej, a wyswietlany w programie pierwszym ( bo jedynym) czarno bialej telewizji w PRL... A na dobranoc byli "Jacek i Agatka" he he he he he Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Koń, który mlaska IP: *.dip.t-dialin.net 04.05.09, 23:59 czy to ten koń, który został senatorem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernard Giertrych to nie kon... IP: 139.142.19.* 05.05.09, 00:35 Hey, On jedynie ma takie stajenne maniery... :):):):) Odpowiedz Link Zgłoś
wredny_menel Re: Giertrych to nie kon... 09.05.09, 18:21 Gość portalu: Bernard napisał(a): > Hey, > On jedynie ma takie stajenne maniery... > :):):):) Ech, och, te maniery ......... passent.blog.polityka.pl/wp-content/uploads/pocalunek_450.jpg ;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernard Re: Giertrych to nie kon... IP: 139.142.19.* 10.05.09, 06:59 Hey wredny_menel , Tych dwoch powinno wynajac pokoj w hotelu...a nie tak ...publicznie... :)P:):):):):) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Giertrych to nie kon... IP: *.dip.t-dialin.net 10.05.09, 08:21 wredny_menel napisała: > Ech, och, te maniery ......... koński dowcip. Odpowiedz Link Zgłoś