miska400 19.07.06, 07:37 dziewczyny napiszcie jaki jest prawidłowy wynik cytologi po urodzeniu dziecka (6 tygodnipo porodzie naturalnym. Ja mam II i nie wiem czy to dobrz, czy cos z tym trzeba robic, jakie wy miałyście wyniki? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ankus2 Re: Cytologia 19.07.06, 09:48 Cześć, ja tez miałam II stopnia i było ok. Jednak to lekarz musi ocenić czy nie ma tam bakterii, które trzeba przeleczyć. W tych sprawach ZAWSZE nalezy iśc do lekarza. Pozdrawiam, Ankus2 Odpowiedz Link Zgłoś
misia_mama_ptysia Re: Cytologia 19.07.06, 15:02 Ja po porodzie miałam i stopień, a po roku II, dostałam jakieś globulki, potem we własnym zakresie zrobiłam kurację lactovaginalem i mam znowu I stopień.Koleżance lekarz zalecił stosowanie profilaktycznie globulki cicatridina, 1x w tygodniu. Czytałam ulotkę, a popniewaz pękła mi szyjka w trakcie porodu , będę sobie robiła co jakiś czas kurację i lactovaginalem i cocatridiną. pozdrawiam misia) Odpowiedz Link Zgłoś
gosia45671 Re: Cytologia 27.07.06, 10:31 mnie lekarz powiedzial ze jeśli wyjdzie mi 2 stopień to mam sie nie przejmować bo z racji tego ze już rodziłam tak może byc,niebezpieczne sa kolejne a wiec 3,4,5 pozdro(mnie wyszedł 1 po drugiej ciazy a teraz po trzeciej jeszcze nie robiłam) Odpowiedz Link Zgłoś