19.07.06, 07:37
dziewczyny napiszcie jaki jest prawidłowy wynik cytologi po urodzeniu dziecka
(6 tygodnipo porodzie naturalnym. Ja mam II i nie wiem czy to dobrz, czy cos
z tym trzeba robic, jakie wy miałyście wyniki?
Obserwuj wątek
    • ankus2 Re: Cytologia 19.07.06, 09:48
      Cześć, ja tez miałam II stopnia i było ok. Jednak to lekarz musi ocenić czy nie
      ma tam bakterii, które trzeba przeleczyć. W tych sprawach ZAWSZE nalezy iśc do
      lekarza. Pozdrawiam, Ankus2
      • misia_mama_ptysia Re: Cytologia 19.07.06, 15:02
        Ja po porodzie miałam i stopień, a po roku II, dostałam jakieś globulki, potem
        we własnym zakresie zrobiłam kurację lactovaginalem i mam znowu I
        stopień.Koleżance lekarz zalecił stosowanie profilaktycznie globulki
        cicatridina, 1x w tygodniu. Czytałam ulotkę, a popniewaz pękła mi szyjka w
        trakcie porodu , będę sobie robiła co jakiś czas kurację i lactovaginalem i
        cocatridiną.
        pozdrawiam
        misiasmile)
        • gosia45671 Re: Cytologia 27.07.06, 10:31
          mnie lekarz powiedzial ze jeśli wyjdzie mi 2 stopień to mam sie nie przejmować
          bo z racji tego ze już rodziłam tak może byc,niebezpieczne sa kolejne a wiec
          3,4,5 pozdro(mnie wyszedł 1 po drugiej ciazy a teraz po trzeciej jeszcze nie
          robiłam)
          • guderianka Re: Cytologia 27.07.06, 13:56
            "od zawsze" mam II
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka