Gość: franciszek
IP: *.*
26.06.02, 05:59
Chcialabym sie zapytac jak to jest naprawde z farbowaniem wlosow w ciazy. Czy poczekac i zrobic to po porodzie , czy to nie ma znaczenia kiedy, slyszalam tyle roznych opinii ze juz nie wiem co jest prawda. Nigdy jeszcze nie farbowalam wlosow, a teraz chcialabym tylko kilka jasnych pasemek , poniewaz moje wlosy byly kiedys blond ale jakis czas temu,i nie wiedziec czemu robia sie coraz bardziej bure.A przeciez ciaza nie oznacza ze mam tylko tyc i brzydnac. Pozdrawiam! Kasia