Dodaj do ulubionych

stosujecie preparatu odchudzające?

07.11.07, 11:22
ja po ciąży nie potrafię zrzucić kilogramów-skończyłam karmić,biorę
witaminy-zastanawiam się nad jakimś wspomagaczem...
hmm?
Proszę o radę...warto?
Jeśli tak-co konkretnie macie na myśli?Jaki specyfik polecacie?
Thx!
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • kasiulkkaa Re: stosujecie preparatu odchudzające? 07.11.07, 11:26
      Wiesz, od witamin to raczej nie schudniesz. Zacznij ćwiczyć i zastosuj rozsądną
      dietę - nie mylić z głodówką.
    • syriana Re: stosujecie preparatu odchudzające? 07.11.07, 11:27
      nigdy w życiu nie uwierzę, że to zdrowe i daje pożądane efekty
      dieta, ćwiczenia, ruch - to podstawa

      fizjologii nie oszukasz
    • hexella Re: stosujecie preparatu odchudzające? 07.11.07, 11:30
      Skup się raczej na odpowiednim odżywianiu i ruchu.
      Nie ma cudów- środki odchudzajace to lipa.

      Stały efekt może przynieść tylko zmiana diety i ćwiczenia.
    • anita334 Re: stosujecie preparatu odchudzające? 07.11.07, 11:32
      Taaa.. Ja naiwna zakupiłam plastry odchudzajace.Wczoraj nakleiłam
      pierwszy.Wypowiem się za kilka tygodni
      • zebra51 Re: stosujecie preparatu odchudzające? 07.11.07, 11:34
        stosuję dietę MŻ i piję slim figurę, do tego joga

        u mnie ten zestaw działa
      • ju3 Re: stosujecie preparatu odchudzające? 07.11.07, 11:35
        Ja dla odmiany stosuję preparaty pogrubiające,ktoś też tak ma?
    • bacha1979 kasiulkkaa 07.11.07, 11:37
      Ty naprawdę złagodniałaś.
      Cuda, cuda, cuda...smile
      • kasiulkkaa Re: kasiulkkaa 07.11.07, 11:46
        > Ty naprawdę złagodniałaś.
        ;pp

        Już się rozdwoiłaś?smile))
        • bacha1979 Re: kasiulkkaa 07.11.07, 11:50
          Eee, gdzie tam, chyba nigdy to nie nastąpi.
          Termin mam na 11, więc czekam niecierpliwie.
          • bacha1979 Re: kasiulkkaa 07.11.07, 11:51
            Cóż się stało, że na ślubne forum z rzadka zaglądasz???
            • kasiulkkaa Re: kasiulkkaa 07.11.07, 11:52
              Jakby to powiedzieć? Zmęczenie tematem...?
    • beata118 Re: stosujecie preparatu odchudzające? 07.11.07, 11:39
      preparaty dające konkretny skutek w odchudzaniu sa pochodnymi
      amfetaminy. Zastanów sie czy warto
      • donkaczka Re: stosujecie preparatu odchudzające? 07.11.07, 12:05
        mylisz sie, phentermina i sibutramina sa pochodnymi fenyloetyloaminy , taka
        pochodna jest tez amfetamina
        Pochodne fenetylaminy ze względu na działanie, dzieli się na:

        stymulanty - jak amfetamina, metamfetamina, efedryna;
        psychodeliki - jak meskalina czy 2C-B;
        empatogeny - jak MDMA (ecstasy) czy MDA;
        leki odchudzające - jak fentermina czy fenfluramina;
        leki działające na układ oddechowy - jak efedryna(leki na przeziębienie) czy
        salbutamol
        leki przeciwdepresyjne - jak bupropion czy fenelzyna.

        Warto sprawdzac info nie powtarzac plotki.

        One pomoga utrzymac diete nalogowemu obzartusowi, ale odzywianie i ruch sa
        niezbedne, inaczej jojo jak w banku.
    • weronikarb Re: stosujecie preparatu odchudzające? 07.11.07, 11:58
      Ja stosuje:
      Dieta - najlepsza to jesc malokalorycznie
      Ruch
      Herbatki- jakies figury, czerwona, zilona - uwielbiam picie wiec
      herbat roznych pije litrami smile

      No coz od porodu (100,800) przez 3 lata zjechalam do 64.
      Teraz znowu walcze po rzuceniu fajek przybylo mi do 70 kg a chce
      miec 59. I te ostatnie 10 kg to walka jak niewiem co smile
      • zebra51 Re: stosujecie preparatu odchudzające? 07.11.07, 12:02
        jesooo, ja dobrze przeczytałam??? 100 kg ważyłaś???
        szacun wielki, że dałaś radę to zrzucić!
        Ja z 7kg walczyłam półtorej roku
        • weronikarb Re: stosujecie preparatu odchudzające? 09.11.07, 07:49
          Zebra to jest wlasnie luzik. Lpiej i to duzo idzie zrzucanie
          nadmiaru 40 kg anizeli 10. Przy duzej ilosci zbednych jestes w
          stanie sie naprawde sprężyć, a juz "tylko" przy 10 tracisz silna
          wole smile

          Ja ma od roku nadmiar 10 kg i jakos nie potrafie ich zrzucic, mimo
          takiego doswiadczenia smile

          Brak silnej woli - bo gdzies tam glosik szepce ("ech to TYLKO 10 kg
          przeciez smile")
    • krwawakornelia non stop ;) n/t 07.11.07, 12:11
    • 18_lipcowa1 tak polecamy cos - cwiczenia 07.11.07, 15:57
      bez tego specyfik nie pomoze, nie ma bata, nie ma tak latwo
    • mmarusia Re: stosujecie preparatu odchudzające? 21.11.07, 11:58
      Po 2 m-cach MM,cwiczen 3-4x w tyg.moja waga nie drgnela...
      Mam niedoczynnosc tarczycy.Endokrynolog pozwolil na zastosowanie
      Meridii 15 przez 3 m-ce.Po 2 tyg.stosowania ubylo mi 2,5kg.
      Nareszcie !
      Acha,mam BMI 29,wiec zwazywszy na te i inne (o ktorych nie napisalam) ewentualne
      korzysci zazywam ta Meridie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka