Dodaj do ulubionych

Ile jeszcze????

30.03.08, 20:33
Wiosna za pasem a ja jak słoń...rozmiar ubrania- masakra... Ale wiecie chyba
nie to jest najgorsze, od Bożego Narodzenia zrzuciłam prawie 11 kg. I co? I
q*** nic sad(( NIC!!! zupełnie tego nie widać...Rozmiar odzieży- ten sam, może
spodnie ciut luźniejsze...Ile muszę jeszcze zrzucić, zeby było widać
efekty?????????? Kolejne 10??? A sił coraz mniej...
Jak było u Was? Po ilu kg widziałyście różnicę? Dodam, ze ja startowałam z tej
wyższej (cięższej) półki wagowej...
No to się chociaż wyżaliłam....
Obserwuj wątek
    • akado Re: Ile jeszcze???? 06.04.08, 14:36
      Hej!

      Naprawdę gratuluję efektów i proszę nie martw się!!! smile
      11 kg - to bardzo dużo zrzuciłaś!!!

      Ja startowałam z niższej półki i schudłam 5 kg. - wyraźnie zleciało mi wszystko z tułowia (biust, brzuch, żebra) - zeszłam z bluzkami rozmiar niżej i musiałam kupić dosłownie nowe bluzki bo te zapinane rozmiar za duże się zrobiły i wiszą jak na wieszkaku!!!)
      Natomiast biodra, pupa i uda ani drgną sad

      Codziennie łykaj 5 łyżek otrębów pszennych z 2 szklankami wody zamiast 2 śniadania - działają cuda!!!
      • kasia.karkonosze Re: Ile jeszcze???? 07.04.08, 09:04
        Codziennie łykaj 5 łyżek otrębów pszennych z 2 szklankami wody
        zamiast 2 śniadania - działają cuda!!!

        A jak to przełknąć??? Spróbowałam i mało się nie udusiłam tymi
        fusami wink
        • weronikarb Re: Ile jeszcze???? 07.04.08, 10:13
          Kasia ale "na sucho" lykac i dopiero popijac ???
          • kasia.karkonosze Re: Ile jeszcze???? 07.04.08, 10:17
            Nie wiem, ta kobitka wyżej pisała że działa. Próbowałam wymieszać
            razem i mało sie nie udusiłam bo to takie trociny. Próbowałam też
            osobno popijając woda ale to tez mi nie odpowiada. Teraz próbuję
            zrobic papke i jak kluski łykać i popijać ta woda. Cholerstwo jak
            diabli i bez smaku - można miodu dodać?????????
          • kasia.karkonosze akado 07.04.08, 10:18
            Akado wyżej pisała o tym
    • adanko77 Re: Ile jeszcze???? 06.04.08, 19:28
      absolutnie sie nie poddawaj!! jak znow przytyjesz 10 kg na pewno nie
      bedziesz wygladac lepiej. polecam spokojna diete-nie jakies tam 1000
      kcl. Zaloz jakis dlugi okres odchudzania i ierpliwie czekaj na
      rezultat. Ja tez od stycznia schudlam 10 kg ale wcale nie wygladam
      fajnie, musze schudnac kolejne tyle. No i spoko.malymi krokami do
      przodu.
    • weronikarb Re: Ile jeszcze???? 07.04.08, 07:25
      Nie mart sie ja startowalam tez z wagi ciezkiej wink (100,800 kg)
      czekalam na efekty jakies 3 lata (64 kg) teraz mam znowu 15 do
      przodu bo mi sie zachcialo rzucac palenie wink

      Im wolniej bedziesz gubic tym mniejsze ryzyko efektu jo-jo, wierz mi
      naprawde moga wrocic tekg z podwojna sila uderzenia smile

      przy uzej nadwadze trzeba miec hiper cierpliwosc - ktorej ci zycze,
      a efekty cie zaksocza
      Acha i powiem ci jedno zrzucic 30 to pryszcz, najgorsze jest
      ostatnie 10 smile Wiec wszystko przed Toba
      • hanulllka Re: Ile jeszcze???? 09.04.08, 19:14
        Mi właśnie zostało 10kg, zrzuciłam już 23kg od października, a od miesiąca stoję
        w miejscu. Do maja chciałam wrócić do mojej starej wagi, ale już wiem, że nic z
        tego i do ślubu pójdę grubsza niż chciałam sad
      • mamarazydwa1 Ty mnie nie strasz, bo własnie zamierzam rzucić... 09.04.08, 21:59
        a schudłam dużo i nie chcę przytyć! Przytyłaś bo więcej jadłaś czy cały czas
        dietowałaś i waga rosła?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka