ya.79
29.08.10, 12:57
ja za to nie polecam www.merlin.pl, odkąd ma go przejąć empik, księgarnia
spadła na psy. Zamówiłam u nich podręczniki z terminem dostawy na 10.08.2010 -
część pozycji określali jako termin dostawy - 24 godz, parę pozycji
przedstawiali jako dostawa 3-5 dni. Potem się okazało że wielu książek nie
mają wcale ( właśnie tych co to były gotowe do wysłania w ciągu 24 godz). Jako
ciekawostkę dodam, że oczywiście nadal widniały na stronie jako pozycje z
terminem dostawy 24 godz.. Kolejny termin realizacji jaki mi wyznaczyli 20.08
- po wejściu na swoje konto 21.08 okazało się że książki czekają do wysłania,
24.08 - to samo więc zrobiłam MEGA awanturę żądając zwrotu pieniędzy, no więc
łaskawie wysłali na następny dzień. Żeby było ciekawiej - zamówiłam i
zapłaciłam 01.08, z jednej pozycji musiałam zrezygnować bo jej nie mieli ) i
dalej sprzedawali - no ale zapłacone miałam wg pierwotnego zamówienia, więc
powstała nadpłata - oczywiście mimo moich żądań zwrotu - nie oddali. Dodam
jeszcze że jestem ich klientką od 2006 roku - nigdy ale to nigdy nie
narzekałam, zamawiałam za spore kwoty. Ale po tej historii nigdy więcej. Co
się nastresowałam to moje - a kontakt z tym ich biurem obsługi żenada, czat to
samo - laska rozmawia z kilkoma ludźmi na raz - poinformowanie mnie że nie
mają jednej pozycji zajęło jej dosłownie GODZINĘ - w między czasie albo
czekałam, albo jakieś bzdury mi pisała, miałam wrażenie że jej się miesza z
którym klientem czatuje.