16.12.10, 21:44
wie ktoś kiedy są jakieś obniżki nazabawki
Obserwuj wątek
    • julka-4 Re: auchan 16.12.10, 21:49
      Dziewczyny narazie cisza,jak tylko cos usłysze dam znac.W zeszłym roku było bodajże dwa dni przed wigilią,niewiem jak teraz będzie.Nikt nic nie gada ale napewno cosik będzie.Sama czekam z niecierpliościąwink
      • edyta0 Re: auchan 16.12.10, 22:04
        a skad jestes?
        • julka-4 Re: auchan 16.12.10, 22:11
          Katowice
    • kubeczek05 Re: auchan 18.12.10, 08:30
      maja strasznie dużo zabawek ale wczoraj nic nie było obniżone jeszcze
      • julka-4 Re: auchan 18.12.10, 19:49
        Dziewczyny z tym auchan to jest tak,wczoraj i dzis miałam wolne,dzis przyjechałam na zakupy a tam menager z zabawek wystawił kilka zabawek na środek i robi -30% na nie.Nikt niewiedział nic wcześniej.Sądzę że są to takie niezaplanowane akcje ,w każdym auchan co inego.U nas były np tylko te najdrozsze zabawki,remiza lego,palac snów kucyków,barbie z kamera ,krzeseło uczydełko i parę innych,o jakiś obniżkach typu -30% na lego i gry wogóle nic nie słyszałam.Sama mam nadzieję że przed świetami jeszcze cos fajnego bedzie.
        • kubeczek05 Re: auchan 19.12.10, 13:29
          dzisiaj w auchan są zabawki 50% na skarbonke ale nie wszystkie trzeba sprawdzac pod czytnikiem bonie wszystkie ja kupiłam super gąsienice z fishera za 50 zł
          • indra2 Re: auchan 19.12.10, 13:49
            A w którym auchan?
            • kubeczek05 Re: auchan 21.12.10, 14:07
              to było w Katowicach a wiecie cos nowego
    • abc.2 Re: auchan 21.12.10, 15:48
      u nas wczoraj i dzisiaj akcja na zabawki -50 %, nie na wszystkie, ale sporo powyciągali na paletach na środkową alejkę i obklejają naklejkami -50. Bardzo dużo Lego, Barbie, gry, Pet shopy, kucyki, ciastolina,pojedyńcze zabawki z FP dla maluchów. Dodam ze to w Auchan Krasne (Rzeszów).Dodatkowo 3 % idzie na kartę skarbonkę.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka