kubeczek05 16.12.10, 21:44 wie ktoś kiedy są jakieś obniżki nazabawki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
julka-4 Re: auchan 16.12.10, 21:49 Dziewczyny narazie cisza,jak tylko cos usłysze dam znac.W zeszłym roku było bodajże dwa dni przed wigilią,niewiem jak teraz będzie.Nikt nic nie gada ale napewno cosik będzie.Sama czekam z niecierpliością Odpowiedz Link Zgłoś
kubeczek05 Re: auchan 18.12.10, 08:30 maja strasznie dużo zabawek ale wczoraj nic nie było obniżone jeszcze Odpowiedz Link Zgłoś
julka-4 Re: auchan 18.12.10, 19:49 Dziewczyny z tym auchan to jest tak,wczoraj i dzis miałam wolne,dzis przyjechałam na zakupy a tam menager z zabawek wystawił kilka zabawek na środek i robi -30% na nie.Nikt niewiedział nic wcześniej.Sądzę że są to takie niezaplanowane akcje ,w każdym auchan co inego.U nas były np tylko te najdrozsze zabawki,remiza lego,palac snów kucyków,barbie z kamera ,krzeseło uczydełko i parę innych,o jakiś obniżkach typu -30% na lego i gry wogóle nic nie słyszałam.Sama mam nadzieję że przed świetami jeszcze cos fajnego bedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
kubeczek05 Re: auchan 19.12.10, 13:29 dzisiaj w auchan są zabawki 50% na skarbonke ale nie wszystkie trzeba sprawdzac pod czytnikiem bonie wszystkie ja kupiłam super gąsienice z fishera za 50 zł Odpowiedz Link Zgłoś
abc.2 Re: auchan 21.12.10, 15:48 u nas wczoraj i dzisiaj akcja na zabawki -50 %, nie na wszystkie, ale sporo powyciągali na paletach na środkową alejkę i obklejają naklejkami -50. Bardzo dużo Lego, Barbie, gry, Pet shopy, kucyki, ciastolina,pojedyńcze zabawki z FP dla maluchów. Dodam ze to w Auchan Krasne (Rzeszów).Dodatkowo 3 % idzie na kartę skarbonkę. Odpowiedz Link Zgłoś