Dodaj do ulubionych

Ecco - od kiedy obniżka ?

24.11.12, 11:06
Czy ktoś wie od kiedy będzie obniżka w sklepach stacjonarnych Ecco dla osób posiadających kartę Ecco ? w zeszłym roku było to chyba właśnie pod koniec listopada. Może ktoś wie ja nie dostałam jeszcze żadnego sms póki co.
Obserwuj wątek
    • zosia.gosia Re: Ecco - od kiedy obniżka ? 25.11.12, 15:24
      nikt nie wie ??? może jednak...
    • paproszek57 Re: Ecco - od kiedy obniżka ? 26.11.12, 07:23
      też bym chciała wiedzieć, w zeszłym roku już była w ostatnim tygodniu listopada
    • calineczka793 Re: Ecco - od kiedy obniżka ? 26.11.12, 08:08
      W piątek byłam przymierzać Ecco Radar i pytałam o obniżkę - Pani stwierdziła, że w tym roku po świętach, ale nie wiem ile w tym jest prawdy.
      • wiola_wd Re: Ecco - od kiedy obniżka ? 26.11.12, 11:51
        dokładnie to samo usłyszałam w zeszłym tygodniu w Łodzi - podobno po świętach
        • paproszek57 Re: Ecco - od kiedy obniżka ? 04.12.12, 17:28
          podbijam, może już coś więcej wiadomo?
          • justynap444 Re: Ecco - od kiedy obniżka ? 04.12.12, 17:35
            już są obniżki na wybrane modele o 40%. Ja już dostałam maila.
            • pelasia_0 Re: Ecco - od kiedy obniżka ? 04.12.12, 21:59
              W Szczecinie w weekend jak byłam, to już też były obniżki. Większość butów miała doczepione czerwone kartki %.
              • krasulas Re: sms 04.12.12, 22:20
                wczoraj dostałam sms'a:
                Z tym SMS odbierz dodatkowy rabat 10%, razem do -40% na wybrane buty ECCO do 24.12. w sklepach ECCO. Szczegoly na www.s.ecco.pl. Prześlij znajomemu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka