zosia.gosia 24.11.12, 11:06 Czy ktoś wie od kiedy będzie obniżka w sklepach stacjonarnych Ecco dla osób posiadających kartę Ecco ? w zeszłym roku było to chyba właśnie pod koniec listopada. Może ktoś wie ja nie dostałam jeszcze żadnego sms póki co. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zosia.gosia Re: Ecco - od kiedy obniżka ? 25.11.12, 15:24 nikt nie wie ??? może jednak... Odpowiedz Link Zgłoś
paproszek57 Re: Ecco - od kiedy obniżka ? 26.11.12, 07:23 też bym chciała wiedzieć, w zeszłym roku już była w ostatnim tygodniu listopada Odpowiedz Link Zgłoś
calineczka793 Re: Ecco - od kiedy obniżka ? 26.11.12, 08:08 W piątek byłam przymierzać Ecco Radar i pytałam o obniżkę - Pani stwierdziła, że w tym roku po świętach, ale nie wiem ile w tym jest prawdy. Odpowiedz Link Zgłoś
wiola_wd Re: Ecco - od kiedy obniżka ? 26.11.12, 11:51 dokładnie to samo usłyszałam w zeszłym tygodniu w Łodzi - podobno po świętach Odpowiedz Link Zgłoś
paproszek57 Re: Ecco - od kiedy obniżka ? 04.12.12, 17:28 podbijam, może już coś więcej wiadomo? Odpowiedz Link Zgłoś
justynap444 Re: Ecco - od kiedy obniżka ? 04.12.12, 17:35 już są obniżki na wybrane modele o 40%. Ja już dostałam maila. Odpowiedz Link Zgłoś
pelasia_0 Re: Ecco - od kiedy obniżka ? 04.12.12, 21:59 W Szczecinie w weekend jak byłam, to już też były obniżki. Większość butów miała doczepione czerwone kartki %. Odpowiedz Link Zgłoś
krasulas Re: sms 04.12.12, 22:20 wczoraj dostałam sms'a: Z tym SMS odbierz dodatkowy rabat 10%, razem do -40% na wybrane buty ECCO do 24.12. w sklepach ECCO. Szczegoly na www.s.ecco.pl. Prześlij znajomemu Odpowiedz Link Zgłoś