Dodaj do ulubionych

C&A - "Chyba nas nakryli"

07.12.12, 10:15
Przez przypadek zobaczyłam w jaki sposób C&A załatwił sprawę z towarami przecenionymi o których był ten wielgaśny wątek.
Zobaczcie te dwa linki (jakieś różnice?)
www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Przecena%20wybranych%20produkt%C3%B3w/M%C4%99%C5%BCczy%C5%BAni/Kolekcja/Swetry/86640
www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Przecena%20wybranych%20produkt%C3%B3w/M%C4%99%C5%BCczy%C5%BAni/Kolekcja/Swetry/86645
Elegancko i tak samo uczciwie jak my. Niby jest inny kolor spódniczki ale wiem po zamówieniu, że kolor jest identyko.
Obserwuj wątek
    • s_mag_s raczej nie 07.12.12, 11:44
      To są dwa różne produkty, na to wskazuje to, że maja różne kody i kolor w opisie.
      Już w trakcie akcji były przypadki, że ceny niektórych rzeczy wracały do tych sprzed promocji, ale większość dostępnych obecnie rzeczy z wyprzedaży ma nadal obniżone ceny. Zauważyłam, że niektórym artykułom już niedostępnym 'zjechały' ceny, ale związku z naszymi zakupami nie widzę.
    • mama_amelii Re: C&A - "Chyba nas nakryli" 07.12.12, 12:27
      Ja nie widze związku,wręcz przeciwnie.Ceny powracały po jakimś czasie do cen wyjściowych.Co chcieli wyprzedali.Spodnie,które kupiłam za 15zł teraz sa po 79zł.Do tej pory można jeszcze wejść w stare linki i coś kupić w promocyjnych cenach.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka