marika012
21.06.13, 09:25
Zastanawiam się czy sprzedawać podręczniki po synu z 4 klasy (pierwszy rok nowej podstawy programowej). Mam młodsze dziecko. Różnica roczników szkolnych - 5 lat (córka będzie w pierwszej klasie jak syn w szóstej). Zastanawiam się czy jest szansa, że przez ten czas podstawa a co za tym idzie podręcznik się nie zmieni.
Kupca bym miała spokojnie, bo mam koleżanki które maja dzieci rok niżej w tej samej szkole.
Miejsce do trzymania książek też mam. Tylko czy jest sens?