biedronka195 19.02.14, 16:00 Prosze o opinie o adidasach Nike Pico.Czy sa trwałe,czy noga sie w nich poci?i jaka maja podeszwe,czy zgina sie,jest elastyczna? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szmytka1 Re: Adidasy Nike Pico-prosz o opinie. 19.02.14, 16:07 co do potliwości stopy to się nie wypowiem, bo to bardzo indywidualna sprawa, syn nosi jak jest chłodno i nie ma tego problemu. Buty bardzo fajne, podeszwa zgina się gdzie trzeba, elastyczność na pewno gorsza niż w ecco czy primigi, ale wystarczająca, ja oceniam ją na mocne 4+. Ogolnie cały but bardzo trwały, nie niszczą mi się te buty mimo prania w pralce i ja polecam. To sa buty przedszkolaka po sezonie noszenia, stan wg mnie bdb. Nie reklamuję, bo już je sprzedałam, zdjęcie tylko poglądowe jak but wygląda po kilku m-cach noszenia. Odpowiedz Link Zgłoś
szmytka1 Re: Adidasy Nike Pico-prosz o opinie. 19.02.14, 16:23 Rozmiarówka wygląda tak, że długość podana na metce to rozmiar stopy na jaką pasuje but a wkladka jest o 1 cm dluższa Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka195 Re: Adidasy Nike Pico-prosz o opinie. 19.02.14, 16:08 www.deichmann.com/PL/pl/shop/marki/NIKE/00006001173827/markowe*buty*dzieci%C4%99ce.prod?r=5&c=3&filter_brand=nike&st=PRODUCT&filter_cat=marki/nike O takich mysle dla corki. i jeszcze chciałam zapytac jak wypada rozmiarowka. Odpowiedz Link Zgłoś
pln10 Re: Adidasy Nike Pico-prosz o opinie. 19.02.14, 16:37 Pico kupowałam niedawno w Sizeer (dałam 70zł a przesyłka była gratis). Było kilka kolorów, wzięłam białe z morską podeszwą i miętową "łezką". Rozmiar kształtuje się tak, jak napisane wyżej. Odpowiedz Link Zgłoś
deeds Re: Adidasy Nike Pico-prosz o opinie. 19.02.14, 16:45 Syn miał białe z granatową łezką, buty nie nie mają wentylowanej wkładki (adidas dziecięce mają chyba wszystkie). Podeszwa mało elastyczna, ale syn bardzo lubił te buty. Co do prania w pralce, to miałam mniej szczęścia, ponieważ puścił szew (przy palcach). Dopóki myłam je szczoteczką było OK, raz uprałam w pralce i buty nadawały się na śmietnik. Zapłaciłam za nie 79 zł w sklepie sportowym. Buty są wygodne w zakładaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
szmytka1 Re: Adidasy Nike Pico-prosz o opinie. 19.02.14, 16:48 to była 3 para i każde prałam w pralce, na programie codzienne 40 stopni 1 h, żadnej parze nic się nie stało, wszytkie po sezonie użytkowania wyglądałay mnie więcej jak te ze zdjęcia, także będe prać również kolejne pary. Odpowiedz Link Zgłoś
deeds Re: Adidasy Nike Pico-prosz o opinie. 19.02.14, 16:51 ja również nie mam zamiaru utrudniać sobie życia i piorę nadal buty w pralce, z tymi akurat miałam pecha Odpowiedz Link Zgłoś
olusiek81 Re: Adidasy Nike Pico-prosz o opinie. 19.02.14, 17:01 rozmiarówka tak jak pisała szmytka , na wszytej metce jest podana długosc stopy jaka powinno miec dziecko a w rzeczywistosci wkladka jest dluzsza , jakosc i wygalad w miare , syn miał 2 pary i nie narzekał , noga sie nie pociła jesli nie było upału Odpowiedz Link Zgłoś
szmytka1 Re: Adidasy Nike Pico-prosz o opinie. 19.02.14, 17:01 ja za pierwszym razem miałam opory, bałam się jak to przejda, ale swoje sportowe piorę to i dzieciaka rzuciłam, a potem to juz poszło. Wiadomo, każdemu może trafic się felerna para, to ryzyko jakieś tam niby jest. Odpowiedz Link Zgłoś
edelstein Re: Adidasy Nike Pico-prosz o opinie. 19.02.14, 17:34 Najgorsze buty jakie mial moj syn.Dwa razy i dwa razy wtopa.Puscily szwy,a po miesiacu byly poprzecierane.Nie kupie nigdy wiecej. Odpowiedz Link Zgłoś
szmytka1 EDEL 19.02.14, 17:57 A co myślisz o butach Jela? Pisłam do Ciebie maila w tej sprawie kiedyś, bo ponoc to niemiecka marka, może słyszałas o nich coś? To bardziej marketowa marka czy coś w miarę porządnego? Odpowiedz Link Zgłoś
edelstein Re: Adidasy Nike Pico-prosz o opinie. 19.02.14, 21:49 Od kiedy Nike to niemiecka marka? Odpowiedz Link Zgłoś
mruu1 Re: Adidasy Nike Pico-prosz o opinie. 19.02.14, 18:32 Kupuję dla syna para za parą. Pasują na stopę z wysokim podbiciem i są wygodne. W dwóch parach rozpruł się (ok. 0,5 cm) na czubku buta szew. Z pozostałymi było wszystko w porządku. Odpowiedz Link Zgłoś
alevandra Re: Adidasy Nike Pico-prosz o opinie. 19.02.14, 20:09 Mojemu synowi bardzo nogi się pocily w tych butach. Dlatego więcej ich nie kupię. Ale są bardzo wygodne, trwałe i łatwe w zakladaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka195 Re: Adidasy Nike Pico-prosz o opinie. 20.02.14, 18:23 Dziekuje za odpowiedzi Odpowiedz Link Zgłoś