Dodaj do ulubionych

do wszystkich szukających "Dzidziusia"!!!

29.12.04, 22:22
poniewaz nie moglam znlezc proszku "Dzidzius" w moim miescie i z tego co czytalam wiele z Was ma ten problem pragne podzielic sie radosna nowina, ze znalazlam sklep internetowy gdzie mozna kupic plyn do prania, proszek oraz plyn do plukania "Dzidzius" Polleny Ostrzeszow (byc moze inne produkty tez).
www.kosmetycznykram.pl
Jeszcze u nich nie zamawialam, bo mam do sprawdzenia jeden sklep u siebie. Jak tam nie bedzie "Dzidziusia" to na pewno zrobie jakies wieksze zamowienie.
Obserwuj wątek
    • edziama Re: do wszystkich szukających "Dzidziusia"!!! 29.12.04, 22:45
      A ten Dzidziuś to rzeczywiscie taki dobry, że jest tak poszukiwany? Od poczatku
      uzywam Loveli oraz Yelpa i nawet nie słyszalamo Dzidzisiu.
    • kinga3 Re: do wszystkich szukających "Dzidziusia"!!! 30.12.04, 00:11
      Ja widziałam Dzidziusia w Piotrze i Pawle (płyn na pewno) i w Selgrosie. Jestem
      z Poznania
    • martap10 Re: do wszystkich szukających "Dzidziusia"!!! 30.12.04, 00:49
      Hej, Mmala! dzieki wielkie za adres. Ja mialam sprawdzic ten sklep na Hubach.
      Bylam tam, ale w ogole takiej hurtowni nie znalazlam. Wybiore sie jeszcze raz
      za dnia (bylo ciemno), moze lepiej mi pojdzie, dam znac. Pozdrawiamsmile
    • mmala6 Re: do wszystkich szukających "Dzidziusia"!!! 30.12.04, 10:49
      Dzidzius jest podobno rewelacyjny, niektore dziewczyny twierdza ze lepszy od Loveli i Jelpa, a przede wszystkim tanszy (opak. 600 gram - 3 zl z groszami) co przy czestym praniu dzieciecych ciuszkow czy pieluch ma niemale znaczenie.
      We Wroclawiu niestety nie ma Piotra i Pawla, a Selgros jest na drugim koncu swiata (przynajmniej dla mnie) i jest tam tylko plyn.
    • mmala6 do Martap 30.12.04, 10:51
      Zerknij na swoj watek o Dzidziusiu we W-wiu. Napisalam tam adresy sklepow gdzie ponoc jest Dzidziussmile))
      Pozdrawiam sloneczniesmile
      • martap10 Re: do Martap 30.12.04, 15:50
        Dziki, Mala! Widzialam. Jestes nieoceniona, naprawde. Ja jestem pierwszy dzien
        na zwolnieniu, bo mnie tak bola plecy i tak niezdarnie sie juz gramole, ze nie
        bede juz wracac do pracy. W zwiazku z tym na pewno wybiore sie jeszcze raz na
        Nyska, zobacze czy tam jest ten nieszczesny Dzidziuswink dzieki wielkie, na
        Teczowa mam dosc blisko. Ale zrobilas wywiad, jestem pod wrazeniemsmilewszystkiego
        dobrego w Nowym Roku!! marta.
        • mmala6 Re: do Martap 30.12.04, 18:40
          Hejsmile ja na zwolnieniu jestem juz od dawien dawna,ale jakos wczesniej nie moglam sie zabrac za te wszystkie sprawy organizacyjne.Mam szczerz nadzieje, ze ten Dzidzius bedzie na Teczowej, nie usmiecha mi sie jezdzic do Selgrosu albo na Paprotna!!juz chyba predzej zamowie w tym sklepie internetowym.
          Moze sprobuje jutro zadzwonic do tego sklepu na Teczowej, moze mi powiedza czy maja Dzidzisia na staniesmile))Jak sie cos dowiem, to dam znac.
          Aha, jakby byl na Nyskiej, to tez dobrzewinkchoc na Teczowa mam blizej, mieszkam na Nowym Dworzesmile)Kto by pomyslal ze tyle zamieszania z "glupim" proszkiem!mam nadzieje, ze moje dziecko nie bedzie mialo na niego uczulenia jak juz zrobie zapas na najblizszy rok!!smile))))

          Pozdrawiam, magda

    • koma.edziecko Re: do wszystkich szukających "Dzidziusia"!!! 30.12.04, 11:30
      w tym sklepie internetowym który podajesz za zamówienie do 100 zł płaci się 12
      zł jak dla mnie to żadna atrakcja bo zaletą tego proszku jest to że jest on
      dobry i taki tani a dodając koszty wysyłki to już nie jest taka okazja.
      • mmala6 Re: do wszystkich szukających "Dzidziusia"!!! 30.12.04, 11:57
        Przelewem 9 zl. Poza tym jasne jest, ze nie ma sensu zamawiac jednego proszku za 3 zl i placic za przesylke 9 zlsmile)mysle o wiekszych zakupach, gdzie te 9 zl nie zrobi wiekszej roznicy.Za 109 zl mozesz kupic jakies 34 opakowania 600 g Dzidziusia (nie pamietam dokladnie ile ten proszek kosztuje, licze po 3,20), podczas gdy np Loveli w normalnym sklepie (licze ze opakowanie kosztuje 6 zl) kupilabys ok 18 opakowan po 600 g. I tak wychodzi taniej. Poza tym podalam tylko strone sklepu gdzie mozna ten proszek dostac, bo wiem ze wiele mam go bezskutecznie szuka. A nie jest to moj sklep i przeciez nie namawiam zeby tam kupowacwink)
        Pozdrawiam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka