17.11.05, 22:24
Wlasnie! Mamusie drogie czy polecacie woreczki na pieluszki Paklanki, ktore
pojawily sie niedawno na rynku? Widzialam u kolezanki, ktora je sobie chwali.
Przyjemnie pachna. A moze macie jakies ciekawsze sposoby na pozbycie sie
niemilych zapaszkow???
Obserwuj wątek
    • pimpek_sadelko Re: PAKLANKI 17.11.05, 22:35
      uzywam. nie wiem czy jest sens sie rozwodzic nad kawalkiem torebki
      zapachowej... wkladasz pieluche z kupa, zawiazujesz, wywalasz.
      dobre jak gdzies wychodzisz, nikomu nie smrodzisz.
      • lamborgini1 Re: PAKLANKI 17.11.05, 23:14
        Drogi pimpku! Dla mnie wszystko co jest zwiazane z moim malenstwem ma sens,
        nawet "kawalek torebki zapachowej"wink A szczerze mowiac chodzilo mi tu raczej o
        kwestie finansowa, tzn. czy one sa serio takie rewelacyjne i warto na to
        wydawac kase czy moze macie jakies tansze, a rownie dobre sposoby?
        • pimpek_sadelko Re: PAKLANKI 18.11.05, 11:18
          lamborgini1 napisała:

          > Drogi pimpku! Dla mnie wszystko co jest zwiazane z moim malenstwem ma sens,
          > nawet "kawalek torebki zapachowej"wink A szczerze mowiac chodzilo mi tu raczej
          o
          > kwestie finansowa, tzn. czy one sa serio takie rewelacyjne i warto na to
          > wydawac kase czy moze macie jakies tansze, a rownie dobre sposoby?

          te torebki sa wygoda dla rodzicowsmile
          dziecku wszystko jedno co zrobimy z jego kupa.
          ja cenie sobie te torebki.
    • sila81 Re: PAKLANKI 17.11.05, 23:20
      Mom zdaniem...szkoda kasy smile Raz je kupiłam i wystarczy. To napewno dobry
      spoesób na zabicie zapachu, ale bez przesady.Ja używam zwykłych reklamówek
      jednorazowcy (najcześciej po zakupach w supermarkecie sporo mi ich zostaje) i
      też zawiązane nie wypuszczają brzydkiego zapachu smile

      pozdrawiam
      s.
    • driadea Re: PAKLANKI 17.11.05, 23:25
      Raczej nie polecam, parę dni temu była zresztą na ten temat dyskusja, polecam
      jej lekturę:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=583&w=31901691
      Pozdrawiam.
    • kasika75 Re: PAKLANKI 18.11.05, 07:17
      w pieluszkach bella heppy sa dodatkowe torebki na kuoki , fajna sprawa
      • topolania Re: PAKLANKI 18.11.05, 09:28
        Uzywam pieluszek Happy, ale prawde mowiac, na zuzyte pieluszki wole Paklanki od
        woreczkow dolaczonych do pieluszek. Jezeli ktos jest zainteresowany woreczkami
        z Happy (niestety do torby pieluszek jest ich dolaczone zdecydowanie za malo),
        to chetnie odstapie (chociaz nie uzywam, to ich nie wyrzucam).
    • fredka01 Re: PAKLANKI 18.11.05, 09:28
      A ja używam ich do pieluszek z "bombą", natomiast zasikane pakuję do zwykłych
      reklamówek. Nie jest to niezbędna rzecz,ale przydaje się. Jedyny minus, to
      jedna nuta zapachowa, po paru miesiacach już mi przyjemnie nie pachną, powoli
      uczulam się na ten zapach smile
      • mama_kotula Re: PAKLANKI 18.11.05, 09:34
        Dla mnie toto wonieje jak tania kostka toaletowa z szaletu miejskiego. Ale wolę to, niż smrodek kupy-gigant. Inna sprawa, że jak raz włożyłam do torby spacerowej pieluchę w tym "pachnącym" woreczku, wszystko przeszło tym zapachem i długo musiałam wietrzyć.
    • marla6 Re: PAKLANKI 18.11.05, 10:03
      Bardzo sobie chwalę te woreczki.Moja mama mówi że kiedyś gdy wchodziło się do
      domu gdzie było niemowlę było czuć charakterystyczny zapach.Stosuję paklanki i
      gorąco polecam,pieluszki wyrzucam raz dziennie-wolny czas przeznaczam na
      pieszczoty z maleństwem a nie na chodzenie do zsypu.
    • karynk Re: PAKLANKI 18.11.05, 13:15
      Przy niemowlęciu,które robi kupki kilka razy na dobę może to i dobre, ale kiedy
      dziecię starsze i robi kupe raz na dobę to wystarczy wrzucić do zwykłego kosza.
      Smieci wyrzucamy też codziennie, więc nic nie "pachnie".
    • jakw Re: PAKLANKI 18.11.05, 13:35
      Wkładam w torebkę foliową nieperfumowaną i zawiązuję. Też nie śmierdzi. A
      wychodzi sporo taniej.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka