tysonik
18.04.06, 18:53
Witam. Jestem szczęśliwym ojcem 7-tygodniowej dziewczynki. Ostatnio z żoną odkryliśmy, że nasza
córeczka bardzo uspokaja się, gdy ją się buja w foteliku samochodowym. Leży sobie, ktoś musi ją
bujać i jest spokojna jak baranek. Czasem przymknie oczka, ale jak tylko zaprzestanie się bujania, a
on anie śpi, to od razu się krzywi, a czasem nawet zaczyna plakać. Doszliśmy do wniosku, że
idealnym dla nas rozwiązaniem bylaby huśtawka na baterie, bo 1. nie absorbuje specjalnie rąk, ktore
można np. zająć innymi obowiązkami, i 2. w foteliku samochodowym wydaje się, że na dłuższą metę
nie jest naszej dziewczynce za wygodnie.
Zainteresowałem się huśtawkami, przejrzałem ofertę sklepów i aukcji internetowych i mam już
pewne typy, ale chciałbym zapytać jakiegoś użytkownika takiej huśtawki o efekty jej działania (choć
zdaję sobie sprawę, że każde dziecko jest inne i inaczej reaguje).
Chciałbym również się dowiedzieć jaka jest wydajność baterii w takiej huśtawce, bo mam pewne
obawy czy 3 baterie R20 zdadzą egzamin.
Proszę wszystkich o jakiekolwiek spostrzeżenia w kwestii huśtawek.
Dziękuję i pozdrawiam