Gość: Misiek IP: *.* 27.01.03, 11:54 Chcę kupić gofrownicę. I moje pytanie: czy kupic sama gofrownicę, czy 3 w 1, czyli trojaczka ze zmienianymi płytkami ? Czekam na opinie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: malina18 Re: gofrownica IP: *.* 27.01.03, 19:56 Cześć,Ja niestety jestem posiadaczką takiego 3-funkcyjnego urządzenia. Z całego zestawu tylko opiekacz do kanapek jest użyteczny. Gofrownica natomiast jest kompletnym niewypałem.Po pierwsze płytki nie nagrzewają się na tyle aby gofry się wypiekły i w rezultacie 1 sztuka piecze się 15 minut, a w grubszym miejscach nadal jest surowe ciasto. Po drugie urządzenie jest za lekkie i to też ma wpływ na to, że gofry się nie udają. I w ogóle ciasto nie wyrasta.Ja sama od jakiegoś czasu szukam w sklepach gofrownicy z "prawdziwego zdarzenia", ale wszystkie jakie widziałam są teflonowe, a ja chcę metalową. Życzę udanych zakupówMałgosia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DorotaJ Re: gofrownica IP: *.* 28.01.03, 09:38 Witaj Dorka generalnie jestem przeciwniczką rzeczy "x w 1" , ale dla gofrownicy z Tefala zrobiłam wyjątek . I - w przeciwnieństwie do Maliny18 - jestem bardzo zadowolona z tego zakupu . Najczęściej korzystamy z płytek do gofrów (to czy są pyszne czy troszkę mniej zależy u nas od rodzaju ciasta) i do kanapek. Regulujemy tylko stopień nagrzania, a kiedy nalać ciasto (wkładać kanapki) a kiedy "produkt" jest gotowy - sygnalizuje lampka. Reasumując - jeżeli nie masz w kuchni dużo miejsca (to niestety nasza bolączka ), to Ci polecam tego mixa.PozdrawiamDorotaJ PS. Ale nie wiem jak z trojaczkami innych firm. Są w ogóle takie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lili Re: gofrownica IP: *.* 28.01.03, 18:18 ja mam 3w1 tefala sprawdza się znakomicie, polecamDorota Odpowiedz Link Zgłoś