Dodaj do ulubionych

Mothercare

26.12.06, 15:30
Może wiecie kiedy zaczynają się przeceny w Mothercare? I jak jest z
rozmiarówką tzn np 0-3 m-cy to na jaki wzrost?

pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • dominika8 Re: Mothercare 26.12.06, 16:21
      2 lata temu przeceny zaczęły się pierwszy dzień po świętach, w zeszłym roku
      jakoś później
      jeżeli chodzi o rozmiary to ja szacuje, że 0-3 mc to tak do 68, ale mogę się
      mylić i już dokładnie nie pamiętam
      Wiem, że KappAhl i Cubus zawsze mają rozmiarwkę większą i moja córcia w 68
      chodziła jak miała ponad pół roku
      • sdomitrz Re: Mothercare 26.12.06, 19:36
        0-3 to raczej 62
        • agab72 Re: Mothercare 26.12.06, 21:39
          Oj, chyba nie ma reguły. Moja córka jak się urodziła miała 51 cm, ale są
          przecież też dzieciaczki, które mają 56 cm. To bardzo indywidualna sprawa smile)

          Pozdrawiam.
          Aga.
    • kanna Re: Mothercare 26.12.06, 22:41
      Pajace i body z Motheracare starczaja na bardzo długo, duzo dłużej niz jest
      napisane.

      pozd. Ania
    • dominika8 Re: Mothercare 27.12.06, 08:54
      no właśnie, zobaczyłam, że córka ma pajace na 12-24 mc, a ma już prawie 26 mc i
      są jeszcze dobre
    • koma.edziecko Re: Mothercare 27.12.06, 09:40
      Nie wiem jak reszta ubranek ale body i pajace są większe niż jest napisane naa
      metce,moja prawie dwulatka nosi nadal te w rozmiarze 12-18 miesięcy.
      • paproszek57 Re: Mothercare 27.12.06, 14:12
        mój 7-tygodniowy syn nosi pajace 3-6 bo w te mniejsze juz sie nie miesci, ale
        duży sie urodził, 4 kg i 57
      • weronka77 Re: Mothercare 03.01.07, 21:45
        Ja mam dwulatkę któa nosi na 36 miesięcy-98 rozmiar..
    • agni71 Re: Mothercare 29.12.06, 23:05
      Z tą rozmiarówką to różnie bywa. 0-3 mies. to raczej na 62cm. Moja córka za
      pare dni kończy 5 mies. i pajacyki 3-6 mies. są na styk, a body w tym samym
      rozmiarze posłużą może do końca 6-go mies., ale na pewno nie dłużej. Córka jest
      przeciętnej długości. Mam wrażenie, że kiedyś były te ubranka większe, bo
      starsza córka właśnie dość długo nosiła body i pajace (dłużej niż wyniakałoby z
      metki).

      aga
      • primavera12 Re: Mothercare 03.01.07, 13:55
        To jak jest w końcu z tymi rozmiarami bo już sama nie wiem? Synek ma 2,5 m-ca,
        mierzy 59 cm. Opłaca się kupować rozm. 0-3 m-c czy juz raczej 3-6 m-cy?
        • dominika8 Re: Mothercare 03.01.07, 14:06
          ja tam zawsze większe kupuję, dzieciaki na tym etapie strasznie szybko rosną.
          Kup większe!
          • agni71 Re: Mothercare 03.01.07, 21:07
            Popieram. W tym wieku zdecydowanie kup juz większe.
            Polecam bardzo pajace frotte, tylko nie zawsze są w ofercie.

            aga
    • weronka77 Re: Mothercare 03.01.07, 21:44
      Kupiłam pajacyki na 98 i po 5 praniach wzorek się sprał kompletnie(takie
      pomarańczowe i różowe w "esyfloresy") i powędrowały do kosza;-(Wracam jednak do
      Sanetty bo co tanie to drogie niestety-tak się w przypadku pajacyków okazało.Szkoda.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka