bulinka78 26.12.06, 15:30 Może wiecie kiedy zaczynają się przeceny w Mothercare? I jak jest z rozmiarówką tzn np 0-3 m-cy to na jaki wzrost? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dominika8 Re: Mothercare 26.12.06, 16:21 2 lata temu przeceny zaczęły się pierwszy dzień po świętach, w zeszłym roku jakoś później jeżeli chodzi o rozmiary to ja szacuje, że 0-3 mc to tak do 68, ale mogę się mylić i już dokładnie nie pamiętam Wiem, że KappAhl i Cubus zawsze mają rozmiarwkę większą i moja córcia w 68 chodziła jak miała ponad pół roku Odpowiedz Link Zgłoś
agab72 Re: Mothercare 26.12.06, 21:39 Oj, chyba nie ma reguły. Moja córka jak się urodziła miała 51 cm, ale są przecież też dzieciaczki, które mają 56 cm. To bardzo indywidualna sprawa ) Pozdrawiam. Aga. Odpowiedz Link Zgłoś
kanna Re: Mothercare 26.12.06, 22:41 Pajace i body z Motheracare starczaja na bardzo długo, duzo dłużej niz jest napisane. pozd. Ania Odpowiedz Link Zgłoś
dominika8 Re: Mothercare 27.12.06, 08:54 no właśnie, zobaczyłam, że córka ma pajace na 12-24 mc, a ma już prawie 26 mc i są jeszcze dobre Odpowiedz Link Zgłoś
koma.edziecko Re: Mothercare 27.12.06, 09:40 Nie wiem jak reszta ubranek ale body i pajace są większe niż jest napisane naa metce,moja prawie dwulatka nosi nadal te w rozmiarze 12-18 miesięcy. Odpowiedz Link Zgłoś
paproszek57 Re: Mothercare 27.12.06, 14:12 mój 7-tygodniowy syn nosi pajace 3-6 bo w te mniejsze juz sie nie miesci, ale duży sie urodził, 4 kg i 57 Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Re: Mothercare 03.01.07, 21:45 Ja mam dwulatkę któa nosi na 36 miesięcy-98 rozmiar.. Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: Mothercare 29.12.06, 23:05 Z tą rozmiarówką to różnie bywa. 0-3 mies. to raczej na 62cm. Moja córka za pare dni kończy 5 mies. i pajacyki 3-6 mies. są na styk, a body w tym samym rozmiarze posłużą może do końca 6-go mies., ale na pewno nie dłużej. Córka jest przeciętnej długości. Mam wrażenie, że kiedyś były te ubranka większe, bo starsza córka właśnie dość długo nosiła body i pajace (dłużej niż wyniakałoby z metki). aga Odpowiedz Link Zgłoś
primavera12 Re: Mothercare 03.01.07, 13:55 To jak jest w końcu z tymi rozmiarami bo już sama nie wiem? Synek ma 2,5 m-ca, mierzy 59 cm. Opłaca się kupować rozm. 0-3 m-c czy juz raczej 3-6 m-cy? Odpowiedz Link Zgłoś
dominika8 Re: Mothercare 03.01.07, 14:06 ja tam zawsze większe kupuję, dzieciaki na tym etapie strasznie szybko rosną. Kup większe! Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: Mothercare 03.01.07, 21:07 Popieram. W tym wieku zdecydowanie kup juz większe. Polecam bardzo pajace frotte, tylko nie zawsze są w ofercie. aga Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Re: Mothercare 03.01.07, 21:44 Kupiłam pajacyki na 98 i po 5 praniach wzorek się sprał kompletnie(takie pomarańczowe i różowe w "esyfloresy") i powędrowały do kosza;-(Wracam jednak do Sanetty bo co tanie to drogie niestety-tak się w przypadku pajacyków okazało.Szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś