Zbliza się wiosna i od pewnego czasu zastanawiam się czy już nie czas
zrezygnować ze spacerówki Mutsy i przesiąść się do lżejszego wózeczka. Moja
mała kończy w maju 1,5 roczku i zdecydowanie woli chodzic na spacerkach.
jednak regułą jest że po spacerkowym szaleństwie chętnie wskakuje do wózka i
smacznie sobie zasypia. a wiec bez wózka ani rusz..

Mamusie napiszcie jak
to było u was? na jakie wózeczki zamieniłyście Mutsy? Dodam ze jestem
baaardzooo zadowolona z Mutsy ale chodzi mi poglowie jakis Maclaren albo inna
dobra lekka spacerówka
z gory dziekuje i pozdrawiaam
Karolina