Dodaj do ulubionych

Adidaski skórzane rozm. 27 we Wrocławiu?

26.06.07, 10:36
Kupiłam córeczki firmowe Adidasy ale szmaciane i... dzisiejsza pogoda raczej
nie sprzyja, żeby je nałożyć, może w internecie a najlepiej ww wrocławskich
sklepach ktoś widział obuwie sportowe na wysokie podbicie skórzane, nie zamszowe?
Obserwuj wątek
    • mira31 Re: Adidaski skórzane rozm. 27 we Wrocławiu? 26.06.07, 10:46
      w decathlonie jest zawsze spory wybór dzieciecych "adidasów".pozdrawiam
      • gucci77 Re: Adidaski skórzane rozm. 27 we Wrocławiu? 26.06.07, 10:58
        dzięki smile
    • misia_75 Re: Adidaski skórzane rozm. 27 we Wrocławiu? 26.06.07, 11:50
      www.allegro.pl/item208575948_nowe_adidas_oldschool_najszybszy_model_2007.html
      ja kupiłam takie:
      www.allegro.pl/item208575042_nowe_adidas_oldschool_najszybszy_model_2007.html
      bardzo fajne,całe skórzane i moja córka też nie ma niskiego podbicia.
      • gucci77 Re: Adidaski skórzane rozm. 27 we Wrocławiu? 26.06.07, 13:10
        ale śliczne smile hmmm... tylko teraz się zastanawiam czy 26 czy 27, bo Tusia ma 16
        cm nóżkę i nie wiem czy 27 nie za duże... a nie wiecie czygdzieś we Wrocławiu
        mogą być?
        • gucci77 Re: Adidaski skórzane rozm. 27 we Wrocławiu? 26.06.07, 14:06
          znalazłam też cosik takiego, bo mąż krzyczy że tyle kasy za białe adidasy to dla
          brzdąca "troszkę" za dużo, szybko będą starte i zaraz Tusia wyrośnie wiec
          znalazłam za 1/3 ceny Adidasów... ale nie jestem przekonana... co Wy na to?
          www.allegro.pl/item205437546__nowe_disney_princessy_dla_ksiezniczki_r_27.html
          • kropkacom Re: Adidaski skórzane rozm. 27 we Wrocławiu? 26.06.07, 14:46
            > znalazłam też cosik takiego, bo mąż krzyczy że tyle kasy za białe adidasy to dla
            > brzdąca "troszkę" za dużo, szybko będą starte i zaraz Tusia wyrośnie wiec
            > znalazłam za 1/3 ceny Adidasów... ale nie jestem przekonana... co Wy na to?

            Te adidaski z księżniczkami wyglądają trochę topornie i tak jakby noga w nich
            nie "oddychała". Ale fakt cena całkiem całkiem. Firmowe adidasy nawet z
            podobnego tworzywa na pewno są lepsze dla nogi i mniej sie niszczą. Ja kupiłam
            adidasy firmy Nike za około 120 zł. Nie niszczą się tak szybko i noga sie nie poci.
            • gucci77 do Kropkacom 26.06.07, 15:07
              dzięki za sugestie smile a te nike to kupiłaś skórzane? a gdzie jeżeli mogę
              wiedzieć ? smile Do 120 myślę, że jakoś uzbieram smile
              • kropkacom Re: do Kropkacom 26.06.07, 15:33
                Nie one też nie były skórzane. Chociaż chyba był i model ze skóry. Kupiłam w
                Deichmann. Ale to było na początku wiosny. Pozdrawiam
        • misia_75 Re: Adidaski skórzane rozm. 27 we Wrocławiu? 26.06.07, 15:39
          Moja też ma 16 cm,kupiłam jej 27 i bardzo dobrze leżą
          • misia_75 to było do gucci77 26.06.07, 15:40

            • gucci77 do misi_75 26.06.07, 18:19
              a które kupiłaś? te z linka?
              • misia_75 Re: do misi_75 26.06.07, 21:34
                Te z linka , z niebieskim
                • misia_75 Re: do misi_75 26.06.07, 21:35
                  I od tej dziewczyny
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka