agni71
17.07.08, 23:47
Ktos sie orientuje? nie wiem, czy jechać w sobotę, czy za tydzień? W
zeszłym roku trafiłam na pierwszy dzień wyprzedazy -70% i w bardzo
przyjemnych cenach kupiłam kilka dziecięcych rzeczy. Moze ktoś ma
pewne informacje,kiedy w tym roku zaczyna się najwieksza przecena w
benettonie?