Dodaj do ulubionych

Benetton - kiedy -70%?

17.07.08, 23:47
Ktos sie orientuje? nie wiem, czy jechać w sobotę, czy za tydzień? W
zeszłym roku trafiłam na pierwszy dzień wyprzedazy -70% i w bardzo
przyjemnych cenach kupiłam kilka dziecięcych rzeczy. Moze ktoś ma
pewne informacje,kiedy w tym roku zaczyna się najwieksza przecena w
benettonie?
Obserwuj wątek
    • agni71 Re: Benetton - kiedy -70%? 18.07.08, 23:58
      podciagam, może ktos cos wie?
      • beata1974 Re: Benetton - kiedy -70%? 19.07.08, 00:00
        widziałam w szybie napis 70 % ale czy rzeczywiście to nie wiem ?
        • agni71 Re: Benetton - kiedy -70%? 19.07.08, 00:58
          ooo, dzieki, to juz coś. Pewnie jest DO -70%, ale liczę, ze
          dziecięce będą juz przecenione smile
          • beata1974 Re: Benetton - kiedy -70%? 24.07.08, 11:03
            byłam wczoraj ale oglądałam tylko dla dorosłych można jeszcze coś
            wybrać - torebki od 39 do 99 zł nawet fajne złapałam jedną za 49 zł.

            a co agni71 coś nabyła pochwal się
            • agni71 Re: Benetton - kiedy -70%? 24.07.08, 23:11
              Ja sie teraz na zakupy moge wyrwać tylko w soboty. W zeszłym
              tygodniu nie byłam, bo telefonicznie udzielili mi info w sklepie, ze
              jeszcze nie ma -70%. Jadę pojutrze, dla siebie na nic nie liczę, bo
              noszę popularny rozmiar, ale jesli znajde cos fajnego dla dzieci, to
              sie pewnie pochwalę na forum. Jak ktos chce, zeby mu przy okazji
              sprawdzic dostepność czegoś w Next w ZT, to podajcie linki, moge
              popatrzeć czy jest i za ile.
              • kaliaa Re: Benetton - kiedy -70%? 25.07.08, 13:31
                agni mi zobacz czy sa dwupaki spodni dresowych w nexcie, dla
                dziewczynki na 98 cm, kurteczke na jesien tez na 98 cm i czy sa
                jakies bluzy, dresy, na 98 cm. Interesuje mnie tez kurtka dla
                chlopca na 68-74 na jesien. Moze byc w nexcie ale niekoniecznie.
                Chodzi mi czy juz sa i jaki przedzial cenowy.
                • agni71 Re: kaliaa 26.07.08, 22:13
                  Byłam dzisiaj, niestety nie widziałam żadnych dwupaków spodni
                  dresowych w tym rozmiarze. Były tylko pojedyncze, rózowe, za 42 zł,
                  w dwupaku co najwyżej legginsy - po 35 zł. Z bluz dresowych tylko
                  widziałam rozpinaną białą za 32 zł, do kompletu były tez spodnie,
                  ale nie patrzyłam czy jest r. 98. Żadne zestawy bluza + spodnie
                  równiez nie rzuciły mi się w oczy.
                  Dla chłopców są kurteczki, ale raczej na lato niz jesień - warstwa
                  wierzchnia + bawełniana podszewka, razcej cienkie - khaki (67 zł),
                  granatowe i beżowe (77 zł), ale w twojej rozmiarówce chyba i tak nie
                  było - nie miałam mozliwości przejrzeć wszystkich.
                  • kaliaa Re: kaliaa 26.07.08, 22:16
                    agni dzieki smile
                    to ja jutro odpuszczam tarasy i chyba pojade do reduty
              • agni71 Re: Benetton - kiedy -70%? 26.07.08, 22:20
                No i byłam i nie kupiłam nic. Niestety, chociaż pisza ze jest -70%,
                to tylko część ubrań ma na metkach taka własnie obnizkę, a więcej
                jest chyba wciąz -50%. Mozna cos znależć dla maluchów do 2 lat.
                Widziałam tez ładne i niedrogie bluzeczki na 3 i 4 lata, dla 6,7
                latki nic nie znalazłam tym razem.
                • mw115 Re: Benetton - kiedy -70%? 29.07.08, 09:30
                  czy ktoś wie czy tshirty z micky mouse i donaldem jeszcze
                  przecenili? ostatnio były chyba po 39 i 29 coś koło tego
                  • clio_1 Re: Benetton - kiedy -70%? 29.07.08, 09:43
                    W Łodzi nie przecenili, cały czas są po 29.90. Po 19.90 są takie bure (szare i
                    ciemnozielone) w paski.
                    • mw115 Re: Benetton - kiedy -70%? 29.07.08, 13:17
                      oj, to szkoda
                      bo chciałam chłopakom kupić, te po 19,90 to rzeczywiście niezbyt
                      ciekawe były, a te fajniejsze po 29,9, miałam nadzieję że stanieją,
                      jak myślicie, będzie jeszcze jakaś obniżka czy to już koniec?
                      • agni71 Re: Benetton - kiedy -70%? 29.07.08, 23:03
                        W zeszłym roku w pewnym momencie wszystko było -70%, ale czy w tym
                        roku tez tak będzie, trudno powiedzieć. Będę na zakupach w czwartek,
                        to sprawdzę, czy bardziej przecenili.
                        • mw115 Re: Benetton - kiedy -70%? 30.07.08, 10:22
                          dzięki agni71, w razie czego daj znać, chcociaz watpie czy jeszcze
                          coś wybiorę
                      • agni71 Re: Benetton - kiedy -70%? 31.07.08, 21:36
                        Bluzeczki z Myszka Mickey są wciąż po 29, a także po 24,90. Rozmiary
                        albo duże, na kilkanaście lat, albo malutkie, poniżej roku. Ja
                        dzisiaj skusiłam sie jeszcze na sukienke na lato, z cienkiej
                        bawełenki, w kwiatki za 26 zł (z 89). Sa tez śliczne białe sukienki
                        na ramiączkach, po 50 zł (chyba ze 169).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka