Dodaj do ulubionych

jaka kołdra jest najlepsza?

30.08.08, 08:34
jakie macie kołdry?
Chcę kupić sobie kołdrę na łóze małżeńskie, lepiej dwie, dla mnei i męza
osobno, czy lepiej jedna szersza? Materac 160cm.
Jakiej firmy i jakie najlepsze.
dziękuję za pomoc.
Obserwuj wątek
    • kudlata.pl Re: jaka kołdra jest najlepsza? 30.08.08, 08:37
      ja mam syntetyczną, zakupioną w jysku, dokładnie tę, co babka trzyma
      tutaj: www.jysk.pl/, rewelacja: nie zbija się nic a nic,
      poduszki tak samo, ciągle jak nowe
      mamy jedną klasyczną kołdrę na dwoje, ale my tak lubimy wink
      • kudlata.pl link 30.08.08, 08:38
        www.jysk.pl/
      • bakomas Re: jaka kołdra jest najlepsza? 30.08.08, 08:40
        zapomniałam oddac ze tylko z puchu i pierza.
        • kudlata.pl Re: jaka kołdra jest najlepsza? 30.08.08, 08:43
          to jak tak wink to pamiętaj, żeby była gęsto pikowana/przeszywana,
          żeby Ci się to pierze z czasem nie przesuwało
          zobacz ofertę ze stronki (gazetka) tam jest tego trochę, puchowe na
          4str
          • patrice7 Re: jaka kołdra jest najlepsza? 30.08.08, 10:46
            smile Moge Ci cos doradzic. Pracuje w tym temacie smile
            DO do tego czy jedna koldra duza czy 2 male to wybor nalezy do Ciebie.
            MYmielismyu 1 duza ,ale zmienilam na 2 mniejsze i kazdy ma swoja i sie otula.Tak
            wolimy.
            Napisz ile mniej wiecej chcesz przeznaczyc i czy jestescie alergikami
            • dlania Re: jaka kołdra jest najlepsza? 30.08.08, 10:51
              ja bardzo lubie puchowe kołdry i poduszki, ale towarzystwo moje zakichane - nie
              bardzo;-(
    • burza4 Re: jaka kołdra jest najlepsza? 30.08.08, 11:11
      jedna czy dwie - to już zalezy od indywidualnych preferencji.
      Niektórzy muszą walczyć o kawałek kołdrysmile, inni śpią przytuleni.

      mam kilka kołder - 2 puchowe z Ikei, jedna chłodniejsza na jesień,
      druga grubsza na zimę, do tego cienką syntetyczną na lato. Kołdry
      puchowe są fantastyczne, bardzo ciepłe i przede wszystkim lekkie.
      Kupiłam taką młodej - w Ikei kosztowała coś koło 90 zł.
    • sir.vimes kołdry - trochę OT 30.08.08, 11:15
      dzwonią do was telemarketerzy z zaproszeniem na pokaz kołder wełnianych?

      Do mnie notorycznie...

      • dlania Re: kołdry - trochę OT 30.08.08, 11:20
        Moja mamam chodzi na takie prezentacje. Dostaje np. jednego kapcia (nie
        pantofla, niewink)skórzanego poczta, więc musi pójśc na spotkanie po drugiegowink
        • mamaemmy Re: kołdry - trochę OT 30.08.08, 11:34
          my mamy dwie z Ikei-obie puchowe,2 na 2,jedna bardzo ciepła za ok 399zł,druga za
          159-srednio ciepła.Można je prac w pralce -co uwazam za duzy plus,nic sie nie
          zbija,a ta bardzo ciepła grzeje baardzosmile
          Tak,że ja polecam!
          • bakomas Re: kołdry - trochę OT 30.08.08, 11:42
            dziewczyny, nie jesteśmy alergikami, ale nie cierpnię sztucznych kołder, musi
            być bawełniana i puch w środku. Mam taką z ikei nazywa się mysa vind - kupiłam
            rok temu, jest super, ale niestety jej juz nie ma (wyprzedano) kosztowała 129 zł
            chyba 150/200cm.
            A może sa lepsze od tej co mam? spałam na materiałowej czy sztucznych i nie
            chce, mam rózne mdłości do takich kołder.
            Napewno odpowiada mi puch min 60% i reszte pierze kacze. Ale może są lepsze. No
            i nie wiem, pytam o podpowiedź. Jaką w granicach 120 zł można kupić własnie coś
            dobrego, możecie polecic? no i nie wiem czy jedną czy dwie na łóżko 160cm szer.
      • mathiola Re: kołdry - trochę OT 30.08.08, 12:17
        do mnie już przestali, uznali chyba że nie jestem dobrym klientem smile
    • mathiola Re: jaka kołdra jest najlepsza? 30.08.08, 12:08
      Kilka dni temu kupiłam kołdrę z Ikei 200x200 cm. Normalnie teraz to
      mi się już wcale nie chce z łóżka wyłazić smile Materac mamy 180x200
      • patrice7 Re: jaka kołdra jest najlepsza? 30.08.08, 12:21
        Jesli 2 koldry to w rozmiarze 135x200. wtedy poszewki kupujesz w rozmiarze
        140x200 typowe jednoosobowe.
        Koldry z ikei maja ten minus ze maja niestadardowe wymiary i poszly na nie
        kupisz tylko w ikei boo inne beda za duze.
        Jesli chodzi o Jyska to moge polecic Ci Kołdre Dreamer (sttr 3 gazetki) w tej
        chwili 50% tansza, a jest rewelacyjna. Jest to kołdra puchowa niezwykle lekka
        ,ale wspaniale ciepla.
        Jesli chcesz cos tanszego to na str 4 jest koldra classic ciut mneij ciepla ,ale
        tez bardzo lekka.

        Kolder z ikei nie znam wiec doradzic nbie moge.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka