bakomas 30.08.08, 08:34 jakie macie kołdry? Chcę kupić sobie kołdrę na łóze małżeńskie, lepiej dwie, dla mnei i męza osobno, czy lepiej jedna szersza? Materac 160cm. Jakiej firmy i jakie najlepsze. dziękuję za pomoc. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kudlata.pl Re: jaka kołdra jest najlepsza? 30.08.08, 08:37 ja mam syntetyczną, zakupioną w jysku, dokładnie tę, co babka trzyma tutaj: www.jysk.pl/, rewelacja: nie zbija się nic a nic, poduszki tak samo, ciągle jak nowe mamy jedną klasyczną kołdrę na dwoje, ale my tak lubimy Odpowiedz Link Zgłoś
bakomas Re: jaka kołdra jest najlepsza? 30.08.08, 08:40 zapomniałam oddac ze tylko z puchu i pierza. Odpowiedz Link Zgłoś
kudlata.pl Re: jaka kołdra jest najlepsza? 30.08.08, 08:43 to jak tak to pamiętaj, żeby była gęsto pikowana/przeszywana, żeby Ci się to pierze z czasem nie przesuwało zobacz ofertę ze stronki (gazetka) tam jest tego trochę, puchowe na 4str Odpowiedz Link Zgłoś
patrice7 Re: jaka kołdra jest najlepsza? 30.08.08, 10:46 Moge Ci cos doradzic. Pracuje w tym temacie DO do tego czy jedna koldra duza czy 2 male to wybor nalezy do Ciebie. MYmielismyu 1 duza ,ale zmienilam na 2 mniejsze i kazdy ma swoja i sie otula.Tak wolimy. Napisz ile mniej wiecej chcesz przeznaczyc i czy jestescie alergikami Odpowiedz Link Zgłoś
dlania Re: jaka kołdra jest najlepsza? 30.08.08, 10:51 ja bardzo lubie puchowe kołdry i poduszki, ale towarzystwo moje zakichane - nie bardzo;-( Odpowiedz Link Zgłoś
burza4 Re: jaka kołdra jest najlepsza? 30.08.08, 11:11 jedna czy dwie - to już zalezy od indywidualnych preferencji. Niektórzy muszą walczyć o kawałek kołdry, inni śpią przytuleni. mam kilka kołder - 2 puchowe z Ikei, jedna chłodniejsza na jesień, druga grubsza na zimę, do tego cienką syntetyczną na lato. Kołdry puchowe są fantastyczne, bardzo ciepłe i przede wszystkim lekkie. Kupiłam taką młodej - w Ikei kosztowała coś koło 90 zł. Odpowiedz Link Zgłoś
sir.vimes kołdry - trochę OT 30.08.08, 11:15 dzwonią do was telemarketerzy z zaproszeniem na pokaz kołder wełnianych? Do mnie notorycznie... Odpowiedz Link Zgłoś
dlania Re: kołdry - trochę OT 30.08.08, 11:20 Moja mamam chodzi na takie prezentacje. Dostaje np. jednego kapcia (nie pantofla, nie)skórzanego poczta, więc musi pójśc na spotkanie po drugiego Odpowiedz Link Zgłoś
mamaemmy Re: kołdry - trochę OT 30.08.08, 11:34 my mamy dwie z Ikei-obie puchowe,2 na 2,jedna bardzo ciepła za ok 399zł,druga za 159-srednio ciepła.Można je prac w pralce -co uwazam za duzy plus,nic sie nie zbija,a ta bardzo ciepła grzeje baardzo Tak,że ja polecam! Odpowiedz Link Zgłoś
bakomas Re: kołdry - trochę OT 30.08.08, 11:42 dziewczyny, nie jesteśmy alergikami, ale nie cierpnię sztucznych kołder, musi być bawełniana i puch w środku. Mam taką z ikei nazywa się mysa vind - kupiłam rok temu, jest super, ale niestety jej juz nie ma (wyprzedano) kosztowała 129 zł chyba 150/200cm. A może sa lepsze od tej co mam? spałam na materiałowej czy sztucznych i nie chce, mam rózne mdłości do takich kołder. Napewno odpowiada mi puch min 60% i reszte pierze kacze. Ale może są lepsze. No i nie wiem, pytam o podpowiedź. Jaką w granicach 120 zł można kupić własnie coś dobrego, możecie polecic? no i nie wiem czy jedną czy dwie na łóżko 160cm szer. Odpowiedz Link Zgłoś
mathiola Re: kołdry - trochę OT 30.08.08, 12:17 do mnie już przestali, uznali chyba że nie jestem dobrym klientem Odpowiedz Link Zgłoś
mathiola Re: jaka kołdra jest najlepsza? 30.08.08, 12:08 Kilka dni temu kupiłam kołdrę z Ikei 200x200 cm. Normalnie teraz to mi się już wcale nie chce z łóżka wyłazić Materac mamy 180x200 Odpowiedz Link Zgłoś
patrice7 Re: jaka kołdra jest najlepsza? 30.08.08, 12:21 Jesli 2 koldry to w rozmiarze 135x200. wtedy poszewki kupujesz w rozmiarze 140x200 typowe jednoosobowe. Koldry z ikei maja ten minus ze maja niestadardowe wymiary i poszly na nie kupisz tylko w ikei boo inne beda za duze. Jesli chodzi o Jyska to moge polecic Ci Kołdre Dreamer (sttr 3 gazetki) w tej chwili 50% tansza, a jest rewelacyjna. Jest to kołdra puchowa niezwykle lekka ,ale wspaniale ciepla. Jesli chcesz cos tanszego to na str 4 jest koldra classic ciut mneij ciepla ,ale tez bardzo lekka. Kolder z ikei nie znam wiec doradzic nbie moge. Odpowiedz Link Zgłoś