mufa81
08.11.08, 15:43
Wiem, że o wózkach było tu już mnóstwo wątków, ale takiego jeszcze
nie znalazłam. Zachęcam do wpisywania marek wózków waszym zdaniem
najlepszych zimową porą. Jeśli przy okazji dodacie pare słów na
temat danego modelu, to będę wdzięczna. Przeczytałam kilka wątków o
wózkach i nadal jestem w lesie - nie wiem, jaki wózek wybrać i czym
się kierować przy wyborze. Wszystkie te kółka: duże, małe,
pompowane, lane; gondole takie siakie... aż głowa boli.
Moja córcia ma sie urodzić na przełomie styczeń/luty więc interesuje
mnie sprzęt, który będzie dobry zwłaszcza przy niepogodzie. Dodam,
że jestem dosyć wątłą osobą i waga wózka też będzie dla mnie miała
znaczenie. Chętnie skorzystam z waszych rad. Pozdrawiam gorąco w te
coraz chłodniejsze dni.