Dodaj do ulubionych

gra monopoly

17.03.09, 11:44
patrzę na allegro na te gry i nie wiem jaką wybrać dla 6 dziewczynki. Może
pomożecie?? Widziałam tam taką elektryczną z samochodzikiem ale to chyba dla
mniejszego dziecka sama nie wiem i jest po 100 i po 40 nie wiem od czego to
zależy sad
Obserwuj wątek
    • eviluk Re: gra monopoly 17.03.09, 11:51
      Ta z samochodzikiem to chyba wersja dla młodszych dzieci.
      My w zaszłym roku kupiliśmy 5-latkowi Monopoly Junior i radził sobie
      bardzo dobrze, lubi w nią grać nadal.
      Mamy taką:
      www.hasbro.pl/images/img.php/full/prodimg/b224c6153f3ea19a89e1bfc7ddb3a5ea.jpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka