barbie66 17.03.09, 11:44 patrzę na allegro na te gry i nie wiem jaką wybrać dla 6 dziewczynki. Może pomożecie?? Widziałam tam taką elektryczną z samochodzikiem ale to chyba dla mniejszego dziecka sama nie wiem i jest po 100 i po 40 nie wiem od czego to zależy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
eviluk Re: gra monopoly 17.03.09, 11:51 Ta z samochodzikiem to chyba wersja dla młodszych dzieci. My w zaszłym roku kupiliśmy 5-latkowi Monopoly Junior i radził sobie bardzo dobrze, lubi w nią grać nadal. Mamy taką: www.hasbro.pl/images/img.php/full/prodimg/b224c6153f3ea19a89e1bfc7ddb3a5ea.jpg Odpowiedz Link Zgłoś