kari7
13.01.04, 16:15
Mam pytanie - ile czasu jest ważny taki wpis w legitymacji ubepieczniowej-
miesiąc czy 3 czy pół roku? Pytałam 3 księgowych i każda mówi co innego a nie
chciałbym się zdziwić jak bedę zpisywał dziecko do lekarza,ze mam nieważną
legitymację?Mnie sie wydaje ,że miesiąc, wiec ja sobie podbijam co meisiać
zeby nikt sie nei cepiał ale u męża ksiegowa mówi ze półroku.Czyli?Będę
bardzo wdzieczna za odpowiedź.