Dodaj do ulubionych

Dobry prawnik - Warszawa

05.12.05, 10:27

Witam,

poszukuję dobrego prawnika z Warszawy, na początek chodzi o poradę, potem o
separację, rozwód i podzial majątku.

Bardzo proszę o wszelkie namiary na adres: m.kownacka@wp.pl

Dziękuję
Obserwuj wątek
    • tomekkrukowski Re: Dobry prawnik - Warszawa 19.05.16, 14:02
      Polecam mec. Agnieszkę Grzywkę w GM Kancelaria Adwokacka (gmkancelaria.eu/) - miałem przyjemność obserwowania jak mec. prowadzi moją sprawę z zakresu prawa rodzinnego i pierwszy raz spotkałem prawnika tak merytrycznego i zaangażowanego w powierzony temat.
    • aniaania888 Re: Dobry prawnik - Warszawa 21.07.16, 22:13
      Ja serdecznie polecam kancelarię Marty Mackiewicz, nie spotkałam się nigdy z lepszym podejściem do klienta i tak szybkim załatwianiem spraw przy których inne kancelarię niezwykle długo się męczyły.
    • kostka55 Re: Dobry prawnik - Warszawa 01.08.16, 09:36
      Jeżeli mowa o prawie rodzinnym, to doskonale sprawdza się Pani Katarzyna, która ma tę stronę: kancelariakaliszczak.pl/. Byłam bardzo zadowolona z jej porady prawnej, wszystko dokładnie mi wytłumaczyła, co i jak, a wiadomo, że w takim przypadku nie brakuje emocji i nerwów... jednak dałam radę. Życzę powodzenia!
    • monikawaleris Re: Dobry prawnik - Warszawa 03.10.16, 11:43
      Ja miałam przyjemnośc korzystać z usług adwokata Michała Węża z Warszawy. Pozwew nie był napisany na kolanie i co najwazniejsze odbierał odemnie telefony jak miałam pytania. Dobrze przygotował na rozprawe, wszytko miałam wyjasnione. Telfon do znalezenie w googlach
      • bluesunset Re: Dobry prawnik - Warszawa 13.10.16, 09:11
        No właśnie - najważniejsze jest podejście. Dla mnie super pod tym względem ma Pani Ania Jędrysiak - Morycz. Stronę znajdziecie w internecie. Prowadziła moje dwie sprawy i jestem naprawdę zadowolony. Miała czas, odpowiadała na liczne moje pytania, myślała co tu jeszcze można lepiej zrobić. Naprawdę godna polecenia. Hubert
    • moniakowal77 Re: Dobry prawnik - Warszawa 21.09.17, 18:31
      Cześć mi w sprawie rozwodowej pomagał mecenas Bartosz Obrębski. Teraz jesteśmy w trakcie sprawy o podwyższenie alimentów i podział majątku. Jak do tej pory współpraca bardzo mi się podoba. Wiadomo, że z prawnikami bywa rożnie , ja trafiłam tu z polecenia i nie żałuje. poniżej numer tel. do mec 508269045

• mkobek Re: Dobry prawnik - Warszawa 27.11.17, 22:24
        Pani Adwokat Barbara Laskowska. Bardzo kompetentna osoba, znająca się na swojej pracy, a przy tym miła i tłumacząca przepisy w taki sposób, że po prostu osoba, która nie miała do czynienia z prawem wszystko zrozumie. Miałem do załatwienia sporo spraw spadkowych i ona wyprowadziła wszystkie sprawy „na prostą”
    • kinga82 Re: Dobry prawnik - Warszawa 22.02.19, 14:26
      Ja bardzo polecam usługi mecenasa Marka Kocewiaka (Kocewiak Szal i Partnerzy - 604 701 235 ). p. Marek jest bardzo rzetelny i Kancelaria ma bardzo przystępne ceny- są rzetelni, maja doświadczenie, jednym słowem super kancelaria, kameralna, miesci się na Pradze, bardzo pomocni, konkretni ludzie i co najważniejsze przystępni cenowo mimo Warszawy, widać, że patrzą na człowieka i z pasją wykonują swój zawód. Gorąco polecam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka