pakus15
22.07.10, 20:41
Bylam we wtorek u lekarza i zmierzyl mi coreczke i wazyla 520g!!!Wyszlo to na
24 tc a mi sie zdaje to jakos malo??!!!(jestem w 24+3)hmm...chociaz pisza ze
dziecko w tym czasie wazy 500-700g.ALe gdzies tam wyczytalam forum dziewczyn
jak pisaly i ich dzieci mialy nawet po 900g.W sumie lekarz nic nie mowil tylko
ze ok ale zda mi sie to strasznie malutko!!!Co sadzicie????