hej dziewczyny mam pytankoprzedwczopraj zjadlam na obiad bogracza i chyba mi zaszkodzil bo strasznie mnie bolal zolodek dopiero jak wypilam cole to mi przeszlo za jakas godzinke

nie mialam biegunki ani wymiotów trwalo to z jakies 2 godziny czy mogło to zaszkodzic dziecku

bo nie wiem czy powinnam sie wczesniej umówic z lekarzem bo wizyte mam 22 lutego dopiero ruchy czuje mlodego tylko nie tak czesto (jestem prawie w 6 miesiacu)prosze doradzcie mi