Dodaj do ulubionych

Sesja ciążowa

26.09.11, 12:02
Czy planujecie zrobienie sobie sesji ciążowej w ramach pamiatki z tego wyjątkowego okresu?
Czy macie jakies doświadczenie w tej kwestii? W którym miesiącu zamówić sesje, zrobić ją w domu /w studio/ w plenerze.
Przegladałam strony internetowe i powiem Wam szczerze,ze znalazłam tylko jedną fotograf która robi niesztampowe/ciekawe sesje ciażowe...ale cena zwaliła mnie z nóg ( 100 zł 1 obrobione zdjęcie ...)

Pozdr
Obserwuj wątek
    • sofi75 Re: Sesja ciążowa 26.09.11, 14:48

jeszcze nie wiem czy będzie dziewczynka czy chł
      > opiec, ale cudnie by było w coś takiego zainwestować

- a to wtedy sie jakos inaczej na tych zdjeciach wychodzi? smile
    • mikolajek2010 Re: Sesja ciążowa 28.09.11, 09:47
      Ja nie mam BEBECHA smile mam brzusio smile więc sesje sobie zrobię... ale w domu, za darmo, w ten weekend. A zdjęcia samego brzucha robiliśmy przez całą ciążę, żeby widzieć jak się zmienia, super sprawa, śmiejemy się teraz cały czas, że coś takiego mi urosło big_grin
      Na profesjonalną sesje szkoda kasy, chyba, że ktoś ma jej dużo... no chyba, że ma się super fotografa. Widziałam pare profesjonalnych zdjęć i powiem Wam, że w domu zrobię lepsze smile Tydzień temu robiliśmy zdjęcia na działce... ale tylko mój cień z brzuchem i cień razem z M. - fajne są. Samemu warto coś powymyślać i porobić sobie fotki smile

A sesje po porodzie zrobie ale po pół roku a nie po dwóch latach smile
      • stk69bhyam Re: Sesja ciążowa 02.10.11, 17:22
        Miałam robioną taką sesję przez profesjonalną fotografkę i byłam zachwycona. Ale cena 100zł za zdjęcie to jakiś kosmos!!!???? Rok temu płaciłam 300zł za wielogodzinną sesję, a potem kilkadziesiąt zdjęć. Jeszcze dodam, że jakością znacznie odbiegały od takich fotek robionych przez rodzinę. fotografka umiała dobrać światło, rekwizyty, sugerowała pozy. No i na zdjęciach jestem z mężem, a gdyby on robił zdjęcia, to byłabym sama wink Wszystkim taką sesję polecam
        • ognista998 Re: Sesja ciążowa 29.04.12, 11:23
          jestem jak najbardziej ZAwink

tym razem miałam się zdecydowac, ale niestety musze zrezygnowac bo w związku z przeprpwadzką na swoje M mam inne ważniesjze wydatki.

mój mąż też potrsfi zrobić świetne zupełnie jak rpofesjonalne ale moim zdaniem co profeska to profeska i nic nie dorówna profezjonalnycm sesjom. i zawsze jak ktoś robi to jestem z mężem na focie nie sama z brzuszkiemwink

pomysły też raczej mam swoje na pozy i scenerię ktoś tu pisał że brzuszek i skapretki sa mało oryginalne - fakt kazy sobie robi takie same, ja jestem też za niebanalnymi i odważnymi zdjęciami

i fotograf to też ażna sprawa - jak ktoś jest taki, że przy nim nie czujemi się spięte to zdjęcia sa o wiele lepsze.

bardzo mi żal, w trzeciej ciaży pewnie już nie bede, ale komy nie żal kasy i kto ma mozliwości niech robi swietna pamiątka
    • offwedding Re: Sesja ciążowa 10.04.21, 14:58
      Taka pamiątka może się nie powtórzyć. Warto mieć tego świadomość i rozważyć wykonanie sesji.
      Plenerowo czy w domu - wszystko do przemyślenia. Pozowane, a może w klimacie naturalnej codzienności?

ajemstories.com/nastrojowa-sesja-ciazowa-w-przytulnym-domu/
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka