pisanka954
21.12.12, 22:26
witam,
tydzien temu mialam robione usg bedac w 6 tyg ciazy i lekarz zaniepokojony mala widocznoscia zarodka, tetno serduszka 128/min pecherzyk itp w normie..kazal zrobic kolejne usg w tym tygodniu ale niestety wrocilam do anglii gdzie mieszkam i polozna nic z tego co lekarz polski powiedzial nie zrobila..zapytala tylko czy mam plamienia i bole..nic z tego nie mam wiec mam czekac do 12 tyg...czy ktoras z was miala usg w 6 tyg i zarodek tez byl malo widoczny?