Dodaj do ulubionych

Obniżony brzuch

14.01.13, 16:45
Witam, jestem w 34 tc wink)))) Hmmm... zauważyłam, że mój brzuch jest trochę niżej, niż był. Mam do Was pytanie., po jakim czasie po obniżeniu brzucha urodziłyście? Proszę o odpowiedzi, pozdrawiam .
Obserwuj wątek
    • doral2 Re: Obniżony brzuch 14.01.13, 17:20
      brzuch ci się nie obniżył, tylko dziecko odwróciło główka w dół.
      urodzisz, jak przyjdzie twój czas.
      ze statystyk forumowych nic ci nie przyjdzie.
      spakuj torbę i dbaj o siebie.
      • gbuurek Re: Obniżony brzuch 14.01.13, 17:28
        Dziecko odwórcone mam już od dłuższego czasu smile))))
        • doral2 Re: Obniżony brzuch 14.01.13, 19:21
          to tym bardziej spakuj torbę, i tym bardziej dbaj o siebie.
          i nie doszukuj się drugiego dna.
          • gbuurek Re: Obniżony brzuch 14.01.13, 20:52
            doral2
            chodzi o to, ze po prostu prawie caly czas dziecko jest glowka na dol... nie wiem czy sie martwic, czy po prostu brzuch moze sie obnizyc w 34 tc... ehhh
            • gbuurek Re: Obniżony brzuch 14.01.13, 21:05
              dodam, że z ciążą nigdy nie było żadnych problemów, ani nic.
    • koteck Re: Obniżony brzuch 14.01.13, 20:13
      Po równo 4 tygodniach. Obniżył się po skończeniu 34 tc. Zauważalnie się obniżył. A dziecko odwrócone było już od kilku tygodni.
    • mart.a.29 Re: Obniżony brzuch 15.01.13, 15:29
      Mój obniżył się jakiś miesiąc przed porodem.Wszyscy mówili,że w związku z tym pewnie urodzę prędzej a ja urodziłam tydzień po terminie.
    • sharzan-ka Re: Obniżony brzuch 15.01.13, 23:06
      obniżony brzuch to często nie jest jednak wyznacznik rychłego porodu.
      Ja np. u siebie w ogóle nie zauważyłam obniżenia brzucha, zaś moja siostra "piała" z radości, że wkrótce urodzi, jak obniżenie brzucha potwierdził również lekarz. To był 37tc, siostra wymęczona, bo miała ciężką ciążę, o której utrzymanie walczyła.

      Urodziła w 42 tc poprzez CC z powodu braku postępu porodu.

      Więc u Ciebie to może potrwać jeszcze z 8 tygodni.
    • paul_ina Re: Obniżony brzuch 16.01.13, 13:29
      Ja jestem w 36 tc, jakoś w przeciągu ostatniego tygodnia brzuch mi się jeszcze trochę podniósł, jak to zapowiedziała moja gin podczas ostatniej wizyty dwa tygodnie temu. W pierwszej ciąży brzuch obniżył mi się dokładnie w ostatnim 40 tc, urodziłam ze dwa dni później. Jak więc widać, reguły nie ma.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka