Witajcie,
nazywam się Agnieszka. W czwartek zrobiłam test z krwi i jest!!!!! Cieszę się
niewyobrażalnie - zresztą wam nie muszę tego tłumaczyś

Mam takie pytanko:
czy jako nauczycielki wybieracie się na zwolnienie w c`zasie ciąży?? Mnie to
chodzi po głowie cały czas. Wprawdzie przerwę staż ibędę musiała zaczynać od
nowa, ale boję się tych wszystkich wirusów gryp, cytomegalii itp. W zasadzie
od listopada w szkole cały czas ktoś jest chory.
Co o tym sądzicie?
pozdrawiam