isia_50
28.06.05, 19:15
Jestem w 31 tc i niestety okazało się, że mam rozwarcie zewnętrznej części
szyjki macicy na 1,5 cm. Mam dużo odpoczywać. Jeśli do przyszłego tygodnia
stan się nie poprawi, albo pogorszy mam do wyboru założenie szwu (refundacja
z NFZ, narkoza, dziurawienie szyjki i ew. komplikacje - słowa gin), albo
założenie krążka na szyjkę macicy (podobno NFZ go nie refunduje, trzeba sobie
kupić samemu - koszt ok. 250,-zł). Jak to było u Was?
Iza
31 tc